IP мобільна камера Hikvision DS-2XM6122FWD-IM (4 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1491
Аксесуари
Особливості:
- роздільна здатність до 2 Мп
- 1920 1080 @ 25 кадрів в секунду
- 3 відеопотоку
- Фіксований об’єктив 4 мм
- Цифрове шумозаглушення
- 3-х осьова регулювання
- Вбудований мікрофон
- Вбудований слот Micro SD/SDHC/SDXC, до 128Гб
- WDR 120 дБ
- DC12В, PoE (802.3af)
- ІЧ підсвічування до 10 метрів
- IP66, IK8
- M12 авіаційний штекер
Характеристики:
| Матриця: | 1/2.7 Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна освітленість: | Колір:0.01 Люкс/F1.2, 0 Люкс з ІК |
| Швидкість електронного затвора: | 1/3 с ~ 1/100,000с |
| Довга витримка | Підтримується |
| День/Ніч: | ІЧ фільтр |
| Цифрове шумозаглушення: | 3D DNR |
| WDR | 120 Дб |
| Регулювання по трьох осях | Поворот:-30 - +30, нахил:0 - 80, обертання:0 - 360 |
| об’єктив: | |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Кути огляду | Горизонтальний кут огляду:90 |
| Кріплення об’єктива | М12 |
| Стандарт стиснення | |
| Відео стиск: | Головний потік:H.264/H.265 Додатковий потік:H.265/H.264/MJPEG Третій потік:H. 264/H.265 |
| Тип H.264 | Базовий профіль/Основний профіль/Високий профіль |
| H.264 + | Підтримує (головний потік) |
| Тип H.265 | Основний профіль |
| H.265 + | Підтримує (головний потік) |
| Відео bit rate: | 256 Кб/с ~ 16 Mб/с |
| Аудіо стиснення: | G.711/G.726/MP2L2/G722.1/PCM |
| Аудіо bit rate: | 64 Кб/с (G.711)/16 Кб/с (G.722.1)/16 Кб/с (G.726)/32-192 Кб/с (MP2L2) |
| Кадр | |
| Макс роздільна здатність зображення: | 1920x1080 |
| Головний потік: | 1920 x 1080, 1280 х 960, 1280 х 720 - 25 кадрів/с |
| Доп потік: | 704 х 576, 640 х 480, 352 х 288, 320 х 240 - 25 кадрів/с |
| Третій потік | 1920 x 1080, 1280 х 960, 1280 х 720, 704 х 480, 640 х 480, 352 х 288, 320 х 240 - 25 кадрів/с |
| Поліпшення зображення | BLC/HLC/3D DNR/Defog/EIS |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність, різкість, настроюються клієнтським программні м забезпеченням або веб-браузером |
| Обрізка | Підтримує |
| Перемикання день/ніч | День/ніч/авто/за розкладом |
| ROI | Підтримка 4 фіксованих областей для кожного потоку або динамічне відстеження особи |
| Накладення зображення | LOGO може бути накладено на відео 24 bit, 128x128 - формат BMP |
| Аудіо | |
| Фільтрація шуму | Підтримує |
| Аудіо вхід/вихід | Підтримує |
| Частота | 48 кГц |
| Мережа | |
| Мережеве сховище | Підтримка Micro SD (SD/SDHC/SDXC) до 128Гб, локальне сховище і NAS (NFS, SMB/CIFS) |
| Тривожні сигнали | Видимість:детектор руху, тривога, відключення мережі, конфлікт IP-адреси |
| Видимість | Виявлення перетину лінії, виявлення вторгнень, вхід в регіон, вихід з регіону, виявлення залишених об’єктів, переміщення об’єктів з визначеного регіону |
| Протоколи: | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, QoS, IPv6 |
| API | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), PSIA, CGI, ISAPI |
| Експлуатація | Скидання одним ключем, антиблікове, двухпоточне, биття, захист паролем, маска конфіденційності, водяний знак |
| Інтерфейс | |
| Інтерфейс зв"язку | M12 авіаційний штекер |
| Аудіо | вбудований мікрофон, аудіовихід (лінійний вихід) |
| Аудіо інтерфейс | 1 вбудований мікрофон, 1 аудіовихід (лінійний вихід) |
| Загальні | |
| Піта ня: | DC 12 В, PoE (802.3af) |
| Потужність: | 5 Вт |
| Робоча температура: | -30C ~ 60C, вологість 0% - 95% |
| Захист | IP66, IK8 |
| ІЧ підсвічування | до 10 метрів |
| Розміри: | 99,3 х 96,7 х 52,8 мм |
| Вага | 420 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування до 10 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 10 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/2.7 Progressive Scan CMOS
- Відео стиск H.264/Н.265/MJPEG
- Вид (форм фактор) Мініатюрна
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 2 Мп, 1920 (H) х 1080 (V)
- Живлення/споживання DC 12В/5 Вт, PoE (802.3af)
- Клас захисту IP66, IK8
- Модель DS-2XM6122FWD-IM (4 мм)
- Особливості Запис звуку, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування, Мікрофон
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 99,3 х 96,7 х 52,8 мм
- Чутливість 0.01 лк @ (F1.2, AGC вкл.), 0 лк з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.