IP Реєстратор Hikvision DS-7616NI-K2
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Аксесуари
Мережевий відеореєстратор DS-7616NI-K2 - це IP-реєстратор від компанії Hikvision, який відноситься до обладнання професійного класу і одночасно обслуговує IP-камери, які мають роздільна здатність до 8 мегапікселів. Записувати і віддання можна в кодуванні H.265 +, H.264 +, H.265, H.264 або MPEG4 на 16 каналах.
Налаштування обладнання здійснюється за допомогою миші або через стандартний інтернет-порт . Архів може бути досить великого обсягу, тому що є можливість підключення двох жорстких дисків з об"ємом по 6 терабайт кожен. Також є можливість підключення зовнішніх носіїв через стандартні інтерфейси або по мережі через віддалений вінчестер. Передбачено ряд професійних функцій, які підвищують ефективність відеоспостереження на об’єкті.
Чи передбачені виходи VGA і HDMI, призначені для перемикання приймача відео, на яких проглядаються зображення. Також є канали входу і виходу RCA, які потрібні для збереження і відтворення звуку. З метою комутації обладнання, використовуються тривожні входи і виходи - 4/1. Виконаний з якісних матеріалів, тому підходить для монтажу на стійку.
Тільки у нас в інтернет-магазині ви зможете купити відеореєстратори DS-7616NI-K2 і інше обладнання для систем відеоспостереження на таких вигідних умовах. Доставляємо товар в будь-яку точку України.
Особливості:
- Підтримка камер інших виробників
- Запис з роздільною здатністю до 8Мп
- Відео виходи HDMI 4K (3840x2160), VGA
- Одночасне підключення до 16 IP-камер
- Вхідний потІЧ 160 Мб/с.
- 2 SATA HDD, до 6Тб кожен
- Підтримує Dual-Os, для забезпечення високої надійності роботи системи
- Підтримує виявлення тривог VCA і VCA пошук
- Підтримує H.265 +, H.264 +, H.265, H.264 відео формати
Характеристика:
| Відео/аудіо входи | |
| IP відео входи: | 16-каналів (до 12 МП) |
| Two-way Audio: | 1-канал BNC (2.0Vp-p, 1k) |
| Мережа | |
| Вхідний потік | 160 Мб/с. |
| Вихідний потік | 160 Мб/с |
| Віддалене підключення | 128 користувачів |
| Відео/аудіо виходи | |
| HDMI: | 4K (3840x2160), 1920x1080p, 1600x1200, 1280x1024, 1280x720, 1024x768 |
| VGA | 1920x1080p, 1600x1200, 1280x1024, 1280x720, 1024x768 |
| роздільна здатність запису: | 8МП/5МП/3МП/1080P/UXGA/720P/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Аудіо вихід: | 1-каналу RCA (Linear, 1K) |
| Декодування | |
| роздільна здатність перегляд/архів: | 8МП/5МП/3МП/1080P/UXGA/720P/4CIF/VGA/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Можливість | ~ 4 каналу - 4К або 16-каналів - 1080p |
| Синхронневідтворення: | 16-каналів |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, DHCP, HIK Cloud P2P, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS |
| Жорсткі диски | |
| Тип інтерфейсу: | 2 SATA HDDs до 12 Тб |
| Обсяг: | до 6Tб кожен диск |
| Зовнішні інтерфейси | |
| Мережевий інтерфейс: | 1х - RJ45 10M/100M/1000M |
| USB інтерфейс : | 1х - USB 2.0, 1x - USB 3.0 |
| Тривога | 4вх/1вих |
| Загальна | |
| живлення: | DC 12В |
| Споживання: | & amp; le, 15 Вт |
| Робочі температури: | -10 C ~ +55 C |
| Робоча вологість: | 10% ~ 90% |
| Шасі: | 385 мм шасі |
| Розмір: | 385х315х52 мм (W x D x H) |
| Вага: | & amp; le, 1 Кг (без HDD) |
Основні характеристики
- Роздільна здатність запису
- Роздільна здатність запису до 8МП
Характеристики
- Вхідний потік 160 Мб/с
- PoE входи немає
- Інтерфейси 2-USB2.0, 1-RJ45
- Відео стиснення
- Відеовиходи 16 каналів
- Виробник Hikvision
- Вихідний потік (Архів/Живе відео) 160 Мб/с
- Кількість HDD 2 SATA HDD (до 10 Тб)
- Кількість HDD 2 SATA HDD
- Кількість IP камер 16-каналів
- Модель DS-7616NI-K2
- Пульт д/у немає
Сергій 17 липня 2023
Доброго дня. IP Реєстратор Hikvision DS-7616NI-K2 чи буде працювати з камерами 8 МП Bullet камера Hikvision DS-2CE16U1T-IT3F 3.6mm?
Hikvision
Доброго дня
IP Регистратор Hikvision DS-7616NI-K2 працює виключно з ІР камерами відеоспостереження.
Для камер аналогово сигналу Вам підійде реєстратор iDS-7216HUHI-M2/S(E)
Костянтин 05 червня 2023
Вітаю! Цій регистратор ( Hikvision DS-7616NI-K2) буде працювати з двома дисками по 10ТБ? Наприклад такими: Western Digital Purple Pro 10 TB 7200 rpm 256 MB WD101PURP. Дякую!
Hikvision
Доброго дня
Так, DS-7616NI-K2 підтримує до 10Тб на кожному жорстому диску
Рекомендовані товари
Написати відгук
Прейзнер Алексей 2021-03-26
Удалось установить все за несколько минут, работает теперь круглосуточно и без выходных. Никаких зависаний, перегрузок или перегрева – все стабильно. Отдельная благодарность представителям магазина за высококлассный сервис и быструю доставку. Однозначно буду вас рекомендовать своим друзьям.
Владислав Ермаков 2021-03-13
Рекомендую
Олег 2021-02-17
Просто классный видеорегистратор. С официального сайта обновления стали отлично. Работает с камерами этого же бренда без проблем. С настройками проблем – зеро. Покупкой полностью доволен. Это и поспособствовал и сервис на 5+. Помогли выбрать и настроить в телефонном режиме.