IP Реєстратор Hikvision DS-7632NI-K2
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1341-02
Аксесуари
Професійний і надійний
- Конструкція Dual-OS для забезпечення високої надійності роботи системи
- Технологія ANR для підвищення надійності зберігання при відключенні мережі
Вхід HD
- H.265/H.265 +/H.264/H.264 + відеоформати
- Підключається до сторонніх мережевих камер
- Можна підключити 32 IP-камери
- запис з роздільною здатністю до 8 МП
- Підтримка перегляду в реальному часі, збереження і відтворення підключеної камери з роздільною здатністю до 8 Mп
Вихід HD
- Незалежні виходи HDMI/VGA
- Вихід HDMI з роздільною здатністю до 4K (3840 2160)
зберігання HD
- 2 SATA, що підключається для запису і резервного копіювання
- Економія місця зберігання на 75 % з використанням формату декодування H.265 +
Передача HD
Різні програми
- Підтримується централізоване управління IP-камерами, включаючи конфігурацію, імпорт/експорт інформації , відображення інформації в реальному часі, двостороннє аудіо, оновлення і т. д.
- Підключається до інтелектуальних IP-камерам від Hikvision, і запис, відтворення та створення резервних копій сигналів VCA можуть бути реалізовані.
- Підтримується сигналізація виявлення VCA.
- Розумний пошук обраної області в відео та інтелектуальний відтворення для підвищення ефективності відтворення.
- Здійснює Чудову якість призначеного каналу під час багатоканального режиму відображення.
- Підтримує квоти і групові режими жорсткого диска, різна ємність може бути призначена різних каналах.
- Hik-Connect для спрощення управління мережею.
Характеристики :
| Відео/аудіо вхід | |
|---|---|
| IP відео входи | 32 каналу , До 8 Мп |
| Розмова аудіо вхід | 1-канал, RCA (2.0 Vp-p, 1 k) |
| Мережа | |
| Вхідна пропускна здатність | 256 Мб/с |
| Вихідна пропускна здатність | 160 Мб/с |
| Відео/аудіо вихід | |
| роздільна здатність запису | 8Мп/6Mп/5Mп/4МП/3MП/1080p/UXGA/720P/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| HDMI вихід | 4K (3840 х 2160)/30Гц, 1920 х 1080/60Hz, 1600 х 1200/60Гц, 1280 х 1024/60Гц, 1280 х 720/60Гц, 1024 х 768/60Гц |
| VGA вихід | 1920 х 1080/60Гц, 1600 х 1200/60Гц, 1280 х 1024/60Гц, 1280 х 720/60Гц, 1024 х 768/60Гц |
| Аудіо вихід | 1 канал, RCA (Лінійний, 1 кОм) |
| Декодування | |
| Формат декодування | H.265/H.265 +/H .264/H.264 +/MPEG4 |
| Синхронне відтворення | 16 каналів |
| Можливість відтворення | 2-кан @ 8 Мп/4-кан @ 4МП/8-кан @ 1080 p |
| Жорсткий диск | |
| Тип інтерфейсу | 2 х SATA HDD |
| Обсяг | Кожен з роз’ємів підтримує до 6 Tб |
| Управління мережею | |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, DHCP, HIK Cloud P2P, DNS , DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS |
| Зовнішні інтерфейси | |
| Мережеві інтерфейси | 1-RJ45 10/100/1000M Ethernet-інтерфейс |
| USB-інтерфейс | 1 х USB 2.0, 1 х USB 3.0 |
| Тривога | 4 вх/1 вих |
| Загальні | |
| живлення | DC 12В |
| потужність | & lt, 15Вт (без жорсткого диска ) |
| Робоча температура | -10C ~ + 55C |
| Допустима вологість при роботі | 10% ~ 90% |
| Шасі | 385 мм |
| Розмір | 385 x 315 x 52 мм |
| вага | & lt, 1 кг (без HDD) |
Основні характеристики
- Роздільна здатність запису до 8МП
Характеристики
- Вхідний потік 256 Мб/с
- Інтерфейси 1 х USB 2.0, 1 х USB 3.0, RJ45
- Відео стиск H.264, H.265, H.264 +, H.265 +, MPEG4
- Відеовиходи 32 каналу
- Виробник Hikvision
- Вихідний потік (Архів/Живе відео) 160 Мб/с
- Дозвіл запису до 8Мп
- Кількість HDD 2 SATA HDD
- Кількість HDD 2 SATA HDD
- Кількість IP камер 32 каналу
- Модель DS-7632NI-K2
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.