TurboHD Реєстратор Hikvision DS-7616HUHI-F2/N
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1881
Аксесуари
Особливості:
Відео входи і стиснення
- Можливість підключення HD-TVI, AHD, мережевих і аналогових камер,
- До 2 каналів 4МП IP камер по протоколу Onvif
- Підтримка протоколу HIKVISION-C для підключення камери через коаксіальний кабель,
- Підтримка H.264 і H.264 +, висока якість відео з мінімальним бітрейтом,
- Підтримка нульового каналу кодування,
Відеовихід
- Синхронний HDMI (4K), VGA і CVBS виходи,
- Підтримка камер з роздільною здатністю до 3МП,
- Діагностика якості відео,
- Підтримує доступ EZVIZ Cloud P2P,
- Підтримка Hikvision DDNS,
Запис відео та зберігання
- Новий GUI інтерфейс, підтримує настройку записи однією кнопкою,
- Резервування записи і запис у вихідні,
- Основний потІЧ і доп. потІЧ настроюються для одночасного запису,
- Підтримка блокування і розблокування відео файлів,
- Управління групою HDD, різні параметри можуть бути призначені різним камерам під режим квот,
- Один інтерфейсу SATA,
- Підтримує доступ Cloud P2P (One Drive, Google Drive або Drop Box),
Відтворення відео
ul>Тривога
- Сигнал тривоги:втрати відеосигналу, виявлення руху, тривожні датчики і т.д.,
- Підтримує 2-каналу VCA (виявлення перетину лінії, виявлення вторгнень і аудіо детекция),
Фізичні інтерфейси
- Один RJ45 10/100/1000 Мб/с
Характеристики:
| Формат стиснення: | H.264 +/Н.264 |
| Відео входи: | 16-каналів, BNC інтерфейс (1.0Vp-p, 75), підтримка коаксітронного з"єднання |
| Підтримка типів камер HDTVI: | 3 MP, 1080p25, 1080p30, 720p60, 720p50, 720p30, 720p25 |
| Підтримка типів камер AHD: | 720p25, 720p30, 1080p25, 1080p30 |
| CVBS вхід | підтримується |
| Підтримка IP камер: | td>16 каналів, до 8МП|
| Аудіо стиснення: | G.711u |
| Пропускна здатність мережі | 144 Мбіт/с (що входить смуга:76 Мбіт/с) |
| Аудіовхід: | 4-каналу RCA (2.0 Vp-p, 1 k) |
| Відео/аудіо вихід | |
|---|---|
| CVBS вихід | 1-ch, BNC (1.0 Vp-p, 75), роздільна здатність:PAL:704 576, NTSC :704 480 |
| HDMI вихід: | 1-ch, 4K (3840 2160)/30Hz, 2K (2560 1440)/60Hz, 1920 1080/60Hz, 1280 1024/60Hz, 1280 720/60Hz, 1024 768/60Hz |
| VGA вихід: | 1-ch, 1920 1080/60Hz, 1280 10 24/60Hz, 1280 720/60Hz, 1024 768/60Hz |
| роздільна здатністькодування: | 3 MP/1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF |
| Швидкість запису: |
| Відео бітрейт: | 32 Kbps-10 Mbps |
| Аудіо вихід: | 1-кан, RCA (Linear, 1K) |
| Аудіо бітрейт: | 64 Kbps |
| Подвійний потік | підтримується |
| Тип потоку | td>Відео, відео та аудіо|
| Синхронне відтворення | 16 каналів |
| Жорсткий диск | |
| Тип інтерфейсу | 2 SATA |
| Обсяг | до 12 TB |
| Зовнішні інтерфейси | |
| Розмова аудиовход | 1-ch, RCA (2.0 Vp-p, 1 K) (з використанням аудиовхода) |
| Мережеві інтерфейси: | 1, RJ45 10M/100M/1000M самоадаптівний інтерфейс Ethernet |
| Мережеві протоколи: | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-connect Cloud P2P, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS, ONVIF |
| Інтерфейс послідовного введення/виводу: | 1 RS-485 (полудуплекс) |
| USB інтерфейс: | Передня панель:1 USB 2.0, Задня панель:1 USB 3.0 |
| Тривога: | 16/4 |
| Загальні | |
| живлення | DC 12V |
| Потужність | <, 40Вт (без жорсткого диска або DVD-R/W) |
| -10C ~ + 55C | |
| Допустима вологість при роботі | 10% ~ 90% |
| Розмір (мм) | 380x320x48 мм |
| <, 2 Кг (без HDD) | |
Основні характеристики
- Роздільна здатність запису до 3МП
Характеристики
- eSata немає
- Інтерфейси RS-485, 2хUSB
- Відео виходи HDMI (4K), VGA, CVBS
- Відео стандарт Аналог і HD-TV, AHD, IP камери
- Відеовиходи 16 каналів
- Виробник Hikvision
- Дозвіл запису 3МП/1080р/720P/VGA/WD1/4CIF/CIF
- Кількість HDD 2 SATA HDD
- Кількість HDD 2 SATA HDD
- Кількість аудіовходів 4 канали
- Кількість відеовходів 16 каналів
- Модель DS-7616HUHI-F2/N
- Пульт д/у є
- Розмір 380 x 320 x 48 мм
- Швидкість запису 3МП - 15к/с, 1080р/720р - 25 к/с
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.