2МП TurboHD камера Hikvision DS-2CE56D5T-IT3 (3.6 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1744
Аксесуари
2МП TurboHD камера Hikvision DS-2CE56D5T-IT3 (3.6 мм)
TurboHD камера Hikvision DS-2CE56D5T-IT3 має роздільну здатність до 1080p, оптимізовану для використання з технологією HDTVI. Також пристрій оснащений функцією перемикання між режимами день/ніч і вбудованим ІЧ підсвічуванням до 40 метрів. Її міцний корпус із класом захисту IP66 робить її придатною для встановлення як усередині приміщень, так і на вулиці.
Особливості:
- Адаптована під HDTVI технологію
- Відео вихід - 1080p
- CVBS - 1Vp-p композитний (75/BNC)
- Режим день/ніч (ICR)
- OSD меню, 3D-DNR, EXIR ІК
- ІЧ підсвічування - 40 метрів
- IP66
Технічні характеристики:
| Камера DS-2CE56D5T-IT3 | |
| Сенсор: | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Кількість ефективних пікселів: | тисячі дев"ятсот сорок чотири (H) х1092 (V) |
| мінімальна освітленість: | 0.01 Люкс @ (F1.2, АРУ вкл) 0 Люкс @ з ІК |
| Швидкість затвора: | 1/25 ~ 1/50,000с |
| об’єктив: | 3.6 мм @ F2.0 Кут огляду:82 |
| Кріплення об’єктива: | М12 |
| WDR: | 120dB |
| Кутирегулювання: | Поворот:0 - 360, нахил:0 - 75, обертання:0 - 360 |
| Режим День/Ніч: | ICR фільтр |
| Синхронізація: | На внутрішній |
| Швидкість потоку відео: | 25 кадрів/с. |
| HD відео вихід: | 1 аналоговий HDTVI вихід |
| CVBS відео вихід: | 1Vp-p композитний (75/BNC) |
| Відношення сигнал/шум: | 62 дБ |
| OSD меню | |
| Автоматична експозиція: | Indoor, Outdoor, Indoor1, LOW-LIGHT |
| ID камери: | Увімкнути/вик (15 символів) |
| AGC: | Підтримується |
| День/ніч режим: | Колір/ч-б/SMART ІК |
| Баланс білого: | ATW, AWC-SET, Indoor, Outdoor, ручні настройки |
| Детектор руху: | Підтримується, максимум 4 зони |
| Приватний маски | максимум 8 зон |
| BLC | Підтримується |
| Анти-мерехтіння | Увімкнути/вик |
| функції | Цифровийширокий динамічний діапазон,3Dцифрове шумозаглушення, чіткість, яскравість,цифровий зум,дзеркало |
| Загальні | |
| Умови роботи : | -40C ~ + 60C Вологість 90% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 12В |
| Потужність: | 5 Вт |
| Ступінь захисту | IP66 |
| ІЧ підсвічування | до 40 метрів |
| Розміри: | ф114 х 89 мм |
| Вага: | 420 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 40 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 40 метрів
Характеристики
- Матриця 1/3 Progressive Scan CMOS
- Вид (форм фактор) Мініатюрна
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/5Вт
- Клас захисту IP66
- Модель DS-2CE56D5T-IT3 (3.6 мм)
- Об’єктив
- Особливості ІЧ-підсвічування, Висока роздільна здатність
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір ф114х89 мм
- Чутливість 0.01 Люкс/F1.2 (день), 0 Люкс з Ік
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.