TurboHD Реєстратор Hikvision DS-7316HQHI-F4/N
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1858
Аксесуари
Особливості:
Відео входи і стиснення
- Можливість підключення HD-TVI, AHD, мережевих і аналогових камер,
- Підтримує підключення IP камер 4МП по протоколу Onvif
- Підтримка протоколу HIKVISION-C для підключення камери через коаксіальний кабель,
- Підтримка H.264 і H.264 +, висока якість відео з мінімальним бітрейтом,
- Запис всіх каналів з роздільною здатністю 1080р
- Підтримує режим +1080 lite
- підтримує запис по подією POS
Відеовиходи
- Синхронні HDMI (4K), VGA і CVBS виходи,
запис відео та зберігання
- Новий GUI інтерфейс, підтримує настройку записи однією кнопкою,
- Резервування записи і запис у вихідні ,
- Основний потІЧ і доп. потІЧ настроюються для одночасного запису,
- Управління групою HDD, різні параметри можуть бути призначені різним камерам під режим квот,
- Чотири інтерфейсу SATA, підтримка до 6Тб на один канал, 1 інтерфейс eSata,
- Розумний пошук для ефективності роботи з архівом
- Підтримує три хмарних сервісу (One Drive, Google Drive або Drop Box),
смарт функції
- Підтримує декількох VCA подій одночасно для аналогових і IP камер,
- Діагностика якості відео,
Мережа та захист інформації передачі
- Один RJ45 10/100/1000 Мб/с
- Підтримує доступ EZVIZ Cloud P2P,
- Підтримка Hikvision DDNS,
Характеристики:
| Відео/аудіо вхід | |
|---|---|
| Формат стиснення: | H.264 +/H.264 |
| Відео входи: | 16-каналів, BNC інтерфейс (1.0Vp-p, 75) |
| Підтримка типів камер HDTVI: | 1080p/25Hz, 1080p/30Hz, 720p/25Hz, 720p/30Hz, 720P/50Hz, 720p/60Hz |
| Підтримка типів камер AHD: | 720p/25Hz, 720p/30Hz |
| Підтримка IP камер: | 2 канали, до 4МП (Розширення до 18 каналів) |
| Аудіо стиснення: | G.711г |
| Аудіовхід: | 4-каналу RCA (2.0 Vp-p, 1 k) |
| Відео/аудіо вихід | |
| HDMI вихід: | 4K (3840х2160)/30Hz, 2K (2560х1440)/60Hz, 1920х1080/60Hz, 1280х1024/60Hz, 1280х720/60Hz, 1024х68/60Hz |
| VGA вихід: | 1920х1080р/60Hz, 1280х1024/60Hz, 1280х720/60Hz, 1024х768/60Hz |
| CVBS вихід: | Є |
| роздільна здатністькодування: | режим 1080р lite не включений:1080p (режим запису 12 к/с)/720p/VGA/WD1/4CIF/CIF, режим 1080p lite включений:1080 lite/720p/VGA/WD1/4CIF/CIF - 25 кадрів/с |
| Швидкість запису: |
|
| Відео бітрейт: | 32 Kbps-6 Mbps |
| Аудіо вихід: | 1-кан, RCA (Linear, 1K) |
| Аудіо бітрейт: | 64 Kbps |
| Подвійний потік | підтримується |
| Синхронне відтворення | 16 каналів |
| Жорсткий диск | |
| Тип інтерфейс а | 4 SATA |
| Обсяг | до 24 TB, 6Тб на один інтерфейс SATA |
| eSatatd> | підтримує |
| Зовнішні інтерфейси | |
| Мережеві інтерфейси: | 1, RJ45 10M/100/1000M Ethernet-інтерфейс |
| Мережеві протоколи: | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-connect Cloud P2P, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS , ONVIF |
| Дистанційні підключення: | 128 |
| інтерфейс послідовного введення/виводу: | 1 RS-485 інтерфейс для PTZ - управління, 1 RS-485 інтерфейс full-duplex, 1 RS-232 |
| USB інтерфейс: | 2 х USB 2.0, 1 х USB 3.0 |
| Тривога: | 16/4 |
| Загальні | |
| живлення | AC 220V |
| Потужність | & lt, 55Вт (без жорсткого диска або DVD-R/W) |
| Робоча температура | -10C ~ + 55C |
| Допустима вологість при роботі | 10% ~ 90% |
| Розмір (мм) | 445x390x70 мм |
| Вага | & lt, 5 Кг (без HDD) |
Замітка!
ДлясеріїDVR7300HQHI-F4/N-TVIіAHDсигналине можутьбути змішаніу випадковому порядку!Кожна пара з двохвідеоканалівповинні бути згрупованів послідовно сти,наприклад,CH01іCH02,CH03іCH04..., і кожен здвох каналівв одній групіповинні бути пов"язані зодним типомвідеосигналу, обраного локально в налаштуваннях реєстратора.
Основні характеристики
- Роздільна здатність запису до 2МП
Характеристики
- eSata є
- Інтерфейси RS-485, 3хUSB
- Відео виходи HDMI (4K), VGA, CVBS
- Відео стандарт Аналог і HDTVI, AHD, IP камери
- Відеовиходи 16 каналів
- Виробник Hikvision
- Дозвіл запису 1080р/720P/VGA/WD1/4CIF/CIF
- Кількість HDD 4 SATA HDD
- Кількість HDD 4 SATA HDD
- Кількість аудіовходів 4 канали
- Кількість відеовходів 16 каналів
- Модель DS-7316HQHI-F4/N
- Пульт д/у є
- Розмір 445x390x70 мм
- Швидкість запису 1080р - 12к/с, 1080 lite/720р - 25 к/с
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.