TurboHD відеореєстратор Hikvision DS-7316HUHI-F4/N 16-канальний
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1877
Аксесуари
Особливості:
Відео входи і стиснення
- Можливість підключення HD-TVI, AHD, мережевих і аналогових камер,
- Підтримка протоколу HIKVISION-C для підключення камери через коаксіальний кабель,
- Підтримка H.265 і H.264 +, висока якість відео з мінімальним бітрейтом,
- Підтримка нульового каналу кодування,
- Підтримка IP камер до 8Мп, додатково 2 IP камери з можливістю розширення до 18 Ip
- Підтримка Turbo HD:3 Мп - 12.5к/с
- Передача на велику відстань по коаксіальному кабелю 1080р - 800 метрів, 720р - 1200метров
Відеовихід і Екстранет доступу
- Синхронний HDMI, VGA виходи,
- Діагностика якості відео,
- Підтримує доступ EZVIZ Cloud P2P,
- Підтримка Hikvision DDNS,
Запис відео та зберігання
- Новий GUI інтерфейс, підтримує настройку записи про Однією кнопкою,
- Резервування записи і запис у вихідні,
- Основний потІЧ і доп. потІЧ настроюються для одночасного запису,
- Підтримка блокування і розблокування відео файлів,
- Управління групою HDD, різні параметри можуть бути призначені різним камерам під режим квот,
- Один інтерфейсу SATA,
- Підтримує доступ Cloud P2P (One Drive, Google Drive або Drop Box),
Відтворення відео
- Миттєве відтворення в багатоканальному режимі перегляду,
- Синхронне відтворення 16-каналів з роздільною здатністю до 5МП,
- Основний потІЧ і доп. потІЧ для локального/віддаленого відтворення,
- Відтворення за допомогою смарт-пошуку і пошуку VCA,
- Налаштування пошуку і відтворення за ключовими словами,
Тривога
- Сигнал тривоги:втрати відеосигналу, виявлення руху, тривожні датчики і т.д.,
- Підтримує VCA функції з IP і аналогових камер
Характеристики:
| Відео/аудіо вхід | |
|---|---|
| Формат стиснення: | H.264 + |
| Відео входи: | 16-каналів, BNC інтерфейс (1.0Vp-p, 75) |
| Підтримка типів камер HDTVI: | 3Мп, 1080p/25Hz, 1080p/30Hz, 720p/25Hz, 720p/30Hz, 720P/50Hz, 720p/60Hz, 3MP |
| Підтримка типів камер AHD: | 1080р, 720p |
| Підтримка IP камер: | 2 канали, до 8МП (розширення до 18 Ip) |
| Аудіо стиснення: | G.711г |
| Аудіовхід: | 4-каналу RCA (2.0 Vp-p, 1 k) |
| Відео/аудіо вихід | |
| HDMI вихід: | 4K 3840х2160, 1920х1080/60Hz, 1280х1024/60Hz, 1280х720/60Hz, 1024х68/60Hz |
| VGA вихід: | 1920х1080р/60Hz, 1280х1024/60Hz, 1280х720/60Hz, 1024х768/60Hz |
| CVBS вихід: | Є |
| роздільна здатністькодування: | 3МП, 1080р, 720р, VGA |
| Швидкість запису: |
|
| Відео бітрейт: | 32 Kbps-10 Mbps |
| Аудіо вихід: | 1-кан, RCA (Linear, 1K) |
| Аудіо бітрейт: | 64 Kbps |
| Подвійний потік | підтримується |
| Синхронне відтворення | 16 каналів |
| Жорсткий диск | |
| Тип інтерфейсу | 4 SATA до 24 TB |
| eSATA | є |
| RAID | 0/1/5/6/10 |
| Зовнішні інтерфейси | |
| Мережеві інтерфейси: | 2x RJ45 10M/100/1000M Ethernet-інтерфейс |
| Мережеві протоколи: | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik Cloud P2P, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI , UPnP, HTTPS, ONVIF |
| Дистанційні підключення: | 128 |
| Інтерфейс послідовного введення/виведення: | 1 RS-485 інтерфейс для PTZ управління |
| USB інтерфейс: | 1 х USB 3.0 , 1 х USB 2.0 |
| Тривога: | 16/4 |
| Загальні | |
| живлення | AC 220В |
| потужність | & lt, 45Вт (без жорсткого диска або DVD-R/W) |
| Робоча температура | -10C ~ + 55C |
| Допустима вологість при роботі | 10% ~ 90% |
| Розмір (мм) | 445x390x70 мм |
| Вага | & lt, 5 Кг (без HDD) |
Основні характеристики
- Роздільна здатність запису
- Роздільна здатність запису до 3МП
Характеристики
- eSata є
- Інтерфейси RS-485, 3хUSB
- Відео виходи HDMI, VGA, CVBS
- Відео стандарт Аналог і HD-TV, AHD, IP камери
- Відеовиходи 16 каналів
- Виробник Hikvision
- Кількість HDD 4 SATA HDD до 24Тб
- Кількість HDD 4 SATA HDD
- Кількість аудіовходів 4 канали
- Кількість відеовходів 16 каналів
- Модель DS-7316HUHI-F4/N
- Пульт д/у Н.І
- Розмір 445x390x70 мм
- Швидкість запису 3МП - 16к/с, 1080р/720р - 25 к/с
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.