TurboHD Реєстратор Hikvision DS-7104HQHI-F1/N
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1875
Аксесуари
Особливості:
- Можливість підключення HD-TVI, AHD і аналогових камер,
- Підтримка протоколу HIKVISION-C для підключення камери через коаксіальний кабель,
- Підтримка H.264 +, висока якість відео з мінімальним бітрейтом,
- Синхронні HDMI, VGA виходи,
- підтримує режим 1080р для реалізації дозволу 1080р/720р в реальному часі,
- Налаштування запису в одне натискання кнопки,
- Резервування записи і запис у вихідні,
- Основний потІЧ і доп. потІЧ настроюються для одночасного запису,
- Підтримка нульового каналу кодування,
- Миттєве відтворення в багатоканальному режимі перегляду,
- Синхронне відтворення 4-каналів з роздільною здатністю 1080p,
- Відтворення на швидкості до 256X,
- Основний потІЧ і доп. потІЧ для локального/віддаленого відтворення,
- Відтворення за допомогою смарт-пошуку і пошуку VCA,
- Налаштування пошуку і відтворення за ключовими словами,
- Діагностика якості відео,
- Підтримка блокування і розблокування відео файлів,
- Управління групою HDD, різні параметри можуть бути призначені різним камерам під режим квот,
- Один інтерфейс SATA,
- Один RJ45 10M/100Mbps,
- Підтримує доступ EZVIZ Cloud P2P,
- Підтримка Hikvision DDNS,
Характеристики:
| Відео/аудіо вхід | |
|---|---|
| Формат стиснення: | H.264 + |
| Аналог і HD-TVI відео входи: | 4-каналу, BNC інтерфейс (1.0Vp-p, 75) |
| Підтримка типів камер HDTVI: | 1080p/25Hz, 1080p/30Hz, 720p/25Hz, 720p/30Hz, 720P/50Hz, 720p/60Hz |
| Підтримка типів камер AHD: | 720p/25Hz, 720p/30Hz |
| Аудіо стиснення: | G.711г |
| Аудіовхід: | 1-каналу RCA (2.0 Vp-p, 1 k) |
| Відео/аудіо вихід | |
| HDMI і VGA виходи: | 1920х1080р/60Hz, 1280х1024/60Hz, 1280х720/60Hz, 1024х768/60Hz |
| роздільна здатністькодування: | Режим 1080p не включений:1080p (не в режимі реального часу)/720p/VGA/WD1/4CIF/CIF, Режим 1080p включений:1080p/720p/VGA/WD1/4CIF/CIF |
| Швидкість запису: |
|
| 32 Kbps-6 Mbps | |
| Аудіо вихід: | 1-кан, RCA (Linear, 1K) |
| Аудіо бітрейт: | 64 Kbps |
| Подвійний потік | підтримується |
| Тип потоку: | Відео, Відео та Аудіо |
| Синхронне відтворення | 4 канали |
| Жорсткий диск | |
| Тип інтерфейсу | 1 SATA |
| Обсяг | до 6 TB |
| Зовнішні інтерфейси | |
| Мережеві інтерфейси: | 1, RJ45 10M/100M Ethernet-інтерфейс |
| Мережеві протоколи: | TCP/IP, PPPoE, DHCP, EZVIZ Cloud P2P, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS |
| Стерти енние підключення: | 128 |
| USB інтерфейс: | 2 х USB 2.0 |
| Тривога: | немає |
| Загальні | |
| живлення | DC 12V |
| потужність | & lt, 8Вт (без жорсткого диска) |
| Робоча температура | -10C ~ + 55C |
| Допустима вологість при роботі | 10% ~ 90% |
| Розмір (мм) | 200x200x45 мм |
| Вага | & lt, 0.8 Кг (без HDD) |
Основні характеристики
- Роздільна здатність запису до 2МП
Характеристики
- eSata немає
- Інтерфейси 2хUSB
- Відео виходи HDMI, VGA
- Відео стандарт HD-TVI, AHD і аналогові камери
- Відеовиходи 4 канали
- Виробник Hikvision
- Дозвіл запису 1080P/720P/VGA/WD1/4CIF/CIF
- Кількість HDD 1 SATA HDD
- Кількість HDD 1 SATA HDD
- Кількість аудіовходів 1 канал
- Кількість відеовходів 4 канали
- Модель DS-7104HQHI-F1/N
- Пульт д/у немає
- Розмір 200 x 200 x 45 мм
- Швидкість запису 1080р - 12 к/с, 720р - 25 к/с
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.