IP мобільна камера Hikvision DS-2XM6622FWD-I (2,8 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1492
Аксесуари
Особливості:
- роздільна здатність до 2 Мп
- ІЧ фільтр з автоматичним перемиканням
- Вбудований слот Micro SD/SDHC/SDXC, до 128Гб
- Вбудований мікрофон
- 3D DNR
- WDR 120 дБ
- Smart ІК:3 м
- Автоматичний електронний затвор
Характеристики:
| Матриця: | 1/2.8 Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна освітленість: | Колір:0.01 Люкс/F1.2, 0 Люкс з ІК Колір:0.028 Люкс/F2.0, 0 Люкс з ІК |
| Швидкість електронного затвора: | 1/3 с ~ 1/100,000 з |
| Довга витримка | Є |
| День/Ніч: | ІЧ фільтр з автоматичним перемиканням |
| Цифрове шумозаглушення: | 3D DNR |
| WDR | 120 Дб |
| Регулювання по трьох осях | Нахил:-20 - +20, обертання:0 - 360 |
| об’єктив: | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | Горизонтальний кут огляду:109,4 |
| Кріплення об’єктива | М12 |
| Стандарт стиснення | |
| Відео стиснення: | H.264/MJPEG |
| Тип H.264 | Основний профіль |
| Відео bit rate: | 32 Кб/с ~ 16 Mб/с |
| Аудіо стиснення: | G.711/G.726/MP2L2/G722.1 |
| Аудіо bit rate: | 64 Кб/с (G.711)/32 Кб/с (G.722.1)/16 Кб/с (G.726)/32-128 Кб/с (MP2L2) |
| Кадр | |
| Макс роздільна здатність зображення: | 1920x1 080 |
| Головний потік: | 1920 x 1080, 1280 х 960, 1280 х 720 - 25 кадрів/с |
| Доп потік: | 352 х 288, 640 х 360 - 25 кадрів/с |
| Налаштування зображення | насиченість, яскравість, контрастність, різкість, настроюються клієнтським програмним забезпеченням або веб-браузером |
| Компенсація підсвічування | Підтримує |
| ROI | Підтримка однієї настроюється області для кожного потоку |
| Мережа | |
| Мережеве сховище | Підтримка Micro SD (SD/SDHC/SDXC) до 128Гб, локальне сховище і NAS (NFS, SMB/CIFS) |
| Тривожні сигнали | Видимість:детектор руху, тривога, відключення мережі, конфлікт IP-адреси |
| Протоколи : | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, QoS, IPv6, Bonjou r |
| API | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), PSIA, CGI, ISAPI |
| Експлуатація | Скидання одним ключем, антиблікове, двухпоточне, биття, захист паролем, маска конфіденційності, водяний знак |
| Інтерфейс | |
| Інтерфейс зв"язку | 1 RJ45 10M/100M порт Ethernet |
| Сховище: | Вбудований слот Micro SD (SD/SDHC/SDXC) до 128Гб |
| Загальні | |
| живлення: | DC 12 В ±, 10% |
| потужність: | 3,5 Вт |
| Робоча температура: | -30C ~ 60C, вологість 10% - 90% |
| Довжина кабелю | 0,8 м |
| ІЧ підсвічування | 3 метра |
| Розміри: | 81,1 х 78,1 х 64 мм |
| Вага | 400 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Внутрішня
- Установка Внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування до 3 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 10 метрів
- Тип підключення Дротові, Бездротові Wi-Fi
Характеристики
- Матриця 1/2.8 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення
- Вид (форм фактор) Мініатюрна
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/3,5 Вт
- Модель DS-2XM6622FWD-I (2,8 мм)
- Об’єктив
- Особливості Запис звуку, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування, Мікрофон
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 81,1 х 78,1 х 64 мм
- Чутливість 0.01 лк @ (F1.2, AGC вкл.), 0 лк з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.