Мобільна IP камера Hikvision DS-2XM6522WD-IM (4 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1382
Аксесуари
Особливості:
- роздільна здатність до 2 Мп
- 1920 1080 @ 25 кадрів в секунду
- 3 відеопотоку
- Фіксований об’єктив 4 мм
- Цифрове шумозаглушення
- 3-х осьова регулювання
- WDR 120 дБ
- DC12В, PoE (802.3af)
- ІЧ підсвічування 30-50 метрів
- IP68, IK10
- M12 авіаційний штекер
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця: | 1/2.7 Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна освітленість: | Колір:0.01 Люкс/F1.2, 0 Люкс з ІК |
| Швидкість електронного затвора: | 1/3 с ~ 1/100,000с |
| Довга витримка | Підтримується |
| День/Ніч: | ІЧ фільтр |
| Цифрове шумозаглушення: | 3D DNR |
| WDR | 120 Дб |
| Регулювання по трьох осях | Поворот:- 15 - +15, нахил:0 - 30, обертання:-90 - +90 |
| об’єктив: | |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Кути огляду | Горизонтальний кут огляду:90 |
| Кріплення об’єктива | М12 |
| стандарт стиснення | |
| Відео стиск: | Головний потік:H.264 Додатковий потік:H .264/MJPEG Третій потік:H.264 |
| Тип H.264 | Базовий профіль/Основний профіль/Високий профіль |
| H.264 + | Підтримує |
| Відео bit rate: | 32 Кб/с ~ 16 Mб/с |
| Кадр | |
| Макс роздільна здатність зображення: | 1920x1080 |
| Головний потік: | 1920 x 1080, 1280 х 960, 1280 х 720 - 25 кадрів/с |
| Доп потік: | 704 х 576, 640 х 480, 352 х 288, 320 х 240 - 25 кадрів/с |
| Третій потік | 1920 x 1080, 1280 х 960, 1280 х 720, 704 х 480, 640 х 480, 352 х 288, 320 х 240 - 25 кадрів/с |
| Поліпшення зображення | BLC/HLC/3D DNR/Defog/EIS |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність, різкість, настроюються клієнтським програмним забезпеченням або веб-браузером |
| Обрізка | Підтримує |
| Перемикання день/ніч | Авто/за розкладом/по тривозі |
| ROI | Підтримка 4 фіксованих областей для кожного потоку або динамічне відстеження особи |
| Накладення зображення | LOGO може бути накладено на відео 24 bit, 128x128 - формат BMP |
| Мережа | |
| Мережеве сховище | NAS (NFS, SMB/CIFS) |
| Тривожні сигнали | Видимість:детектор руху, тривога, відключення мережі, конфлікт IP-адреси |
| виявлення | виявлення перетину лінії, виявлення вторгнень, вхід в регіон, вихід з регіону, виявлення залишених об’єктів, переміщення об’єктів з визначеного регіону |
| Протоколи: | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS , FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, QoS, IPv6 |
| API | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), PSIA, CGI, ISAPI |
| Експлуатація | Скидання одним ключем, антиблікове, двухпоточне, биття, захист паролем, маска конфіденційності, водяний знак |
| Smart функції | |
| Режим аналізу | виявлення перетину лінії, виявлення вторгнень, вхід і вихід в зону, до ража багажу, видалення об’єкта |
| Виявлення переходів лінії | Перетин попередньо намальованою віртуальної лінії |
| Виявлення вторгнень | Перетин зумовленої віртуальної області |
| Вхід в зону | Вхід в зумовлені віртуальну ділянку з зовнішнього ділянки |
| Вихід із зони | Вихід з заздалегідь визначеного віртуального ділянки |
| Залишені об’єкти | об’єкти, що залишилися в встановленому регіоні, такі як багаж, портмоне, небезпечні матеріали |
| Переміщення об’єктів | Переміщення об’єктів з визначеного регіону |
| Виявлення особливих подій | Виявлення зміни кадру, расфокусировки об’єктива |
| Виявлення особи | Виявлення особи |
| Інтерфейс | |
| Інтерфейс зв"язку | M12 авіа ційний штекер |
| Загальні | |
| живлення: | DC 12 В, PoE (802.3af) |
| потужність: | 8,5 Вт |
| Робоча температура: | -40C ~ 70C, вологість 0% - 95% |
| Захист | IP68, IK10 |
| ІЧ підсвічування | 30-50 м |
| Розміри: | 163,7 х 122,6 х 65,1 мм |
| Вага | 960 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 30-50 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 50 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/2.7 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/8.5 Вт, PoE (802.3af)
- Клас захисту IP68, IK10
- Модель DS-2XM6522WD-IM (4 мм)
- Об’єктив
- Особливості Антивандальна, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 163,7 х 122,6 х 65,1 мм
- Чутливість 0.01 лк @ (F1.2, AGC вкл.), 0 лк з ІК
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.