IP камера Hikvision DS-2CD4026FWDP-IRA (11-40 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1654
Аксесуари
Інтелектуальні камери серії ANPR здатні захоплювати автомобіль і розпізнавати номерний знак автомобіля в різних країнах і в умовах слабкого освітлення.
Особливості:
- 1/1.8 Progressive Scan CMOS
- 1920x1080 - 50 кадрів/с
- Понад низьке освітлення
- Auto-iris
- Автоматичне регулювання заднього фокусу
- 120dB WDR
- IP66 < li>ІЧ-управління за допомогою фоторезистора і ІЧ управління по RS-485
LPR:
- Розпізнавання номерних знаків, підтримка білого і чорного списку. Точність розпізнавання 98%, максимально допустима швидкість 160 км/ч.
- Підтримувані країни:Україна, Білорусь, Казахстан, Литва, Грузія, Естонія, Латвія, Вірменія, Азербайджан , Узбекистан, Молдова, Туркменістан, Росія.
Smart:
- Смарт запис:Підтримка алгоритмів запису і подвійний VCA.
- Смарт-кодування:Підтримка низького бітрейта, мала затримка часу, ROI кодування.
< u>Зображення:
- здатність 1920х1080 - 50 кадрів/с.
- Підтримка автоматичної діафрагми, управління DC
- Підтримує режим повороту і коридору.
- Підтримка кадрування в виділеному регіоні, рішення для низької пропускної способнjcnb/
- Кілька квітів екранного меню
- 120dB WDR
- Підтримує H.264/MJPEG стиснення відео, многоуро вНеву конфігурації якості відео (Basic/Main/High Profile).
- Підтримуєdefog, BLC, HLC.
Система:
- ПідтримуєONVIF (profile S/profile G), CGI, PSIA, ISAPI протоколи.
- Підтримуєтри потоки, а також 20 каналів живого зображення одночасно.
- Захист від перенапруг і статики.
інтерфейси:
- Підтримує стандарт Micro SD/SDHC/SDXC, до 128Гб
- Підтримує мережевий порт 10/100M, RS-485
- Підтримує аудіо вх/вих, вбудований мікрофон
- Тривога:1вх/1вих.
- Підтримує CVBS аналоговий вихід (4CIF)
Безпека:
- Трирівневааутентифікації користей ователей, фільтрація IP-адрес і анонімний доступ
- Сертифікат безпеки HTTPS
- Блокування IP користувача при неправильних вводах пароля
Характеристики:
| Матриця | 1/1.8 Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна світлочутливість | Колір:0.002 Люкс (F1 .2, при вкл. АРУ), Ч/Б:0.0002 Люкс (F1.2, при вкл. АРУ), 0 Люкс з ІК |
| Швидкість електронного затвора | 1с ~ 1/100,000 сек, підтримує повільний затвор |
| Довга витримка | Підтримується |
| об’єктив | 11 - 40 мм, кут огляду:35,8 11,2 |
| Кріплення об’єктива | C/CS |
| Управління діафрагмою | Управління DC |
| Цифрове шумозаглушення | 3D DNR |
| Фокусування | Автоматичне регулювання заднього фокусу |
| Розширений динамічний діапазон | 140 дБ |
| Режим День/ніч | ICR-фільтр з авто перемиканням |
| стиснення | |
| Відео стиск | Основний потік:H.264/MPEG4, додатковий потік:H.264/MPEG4/MJPEG, 3-й потік:H.264/MPEG4/MJPEG |
| Профілі Кодака | Базовий/основний/високий |
| H.264 + | Підтримується |
| Відео бітрейт | 32 Кб/сек 16 Мб/сек |
| Аудіо стиснення | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2 |
| Аудіо бітрейт | 64Kbps (G.711)/16Kbps (G.722.1)/16Kbps (G.726)/32-160Kbps (MP2L2) |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота кадрів | Основний потік:50 кадрів/с (1920х1080, 1280x960, 1280x720), додатковий потік:25 кадрів/с (704х576, 640x480, 352x288), 3-й потік:25 кадрів/с (1920х1080, 1280x960, 1280x720, 704х576, 640x480, 352x288) |
| налаштування зображення | налаштування яскравості, контрастності, насиченості з використанням клієнтського ПЗ або Веб браузера |
| Поліпшення зображення | BLC/3D-DNR/Defog/EIS |
| Обрізати | Підтримується |
| Перемикання день/ніч | Авто/розклад/по тривозі |
| Накладення картинки | 128 х 128, BMP 128bit, настроюються зони |
| Дорожній рух і виявлення транспортних засобів | |
| Точність | Європейські та російськомовні регіони:Частота захоплення >, 99%. Показник розпізнавання >, 98% |
| Швидкість руху транспортного засобу | до 160 км/год |
| Номер рядки | Підтримується до 4 рядків. Рекомендується встановлювати 1 або 2 рядки для кращої продуктивності |
| Напрямок | Підтримка захоплення і розпізнавання транспортних засобів як наближаються, так і віддаляються |
| Білий і чорний списки | до 2048 |
| Мережа | |
| Мережеве зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Тривожні сигнали | Видимість:детектор руху, тривога, відключення мережі, конфлікт IP-адреси, винятків зберігання, помилка зберігання |
| Протоколи | TCP/IP, ICMP , HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6 |
| Основні функції | Скидання, антімерцаніе, багатопотокова, поворот, захист паролем, відео маскування, водяні знаки, анонімний логін, фільтрація IP-адрес. |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), PSIA, CGI, ISAPI |
| Інтерфейси | |
| Аудіо | 1-кан 3.5 мм аудіо вхід (Мік./Лінія)/1 вихід |
| Інтерфейс зв"язку | RJ45 10/100/1000 M Ethernet порт, 1 RS-485, 1 RS -232 |
| Слот пам"яті | micro SD/SDXC/SDHC до 128Гб |
| Тривога | 1 вхід, 1 вихід |
| Відео вихід | < div data-canvas-width="203.0774">1Vp-p композитний вихід (75/BNC) |
| Кнопка reset | є |
| Аудіо | |
| Фільтрація шумів | підтримується |
| Аудіо вх/вих | підтримується |
| Частота звуку | 16kHz/32kHz/44.1kHz/48kHz |
| Загальна | |
| Параметри навколишнього середовища | -30 C 60 C (-20 F 140 F) Вологість 95% або нижче |
| Джерело живлення | AC 24В |
| Довжина хвилі | 85 0 нм |
| Споживання енергії | Макс. 14 Вт |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Розміри | 445 х 110 х 170 мм |
| Вага | 5500 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
Характеристики
- Матриця 1/1.8 CMOS
- Відео стиснення
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання AC 24В/14Вт
- Клас захисту IP66
- Модель DS-2CD4026FWDP-IRA (11-40 мм)
- Об’єктив
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 445х110х170 мм
- Чутливість 0.002 Люкс/F1.2, 0 Люкс з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.