2МП IP камера Hikvision DS-2XM6222FWD-IM (2.8 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1542-02
Аксесуари
2МП IP камера Hikvision DS-2XM6222FWD-IM (2.8 мм)
Особливості:
- 1/2.7 Progressive Scan CMOS
- роздільна здатність до 2 Мп
- 1920 1080 @ 25 кадрів в секунду
- H.265, H.265 +, H.264 +, H.264
- об’єктив 2.8 мм < li>BLC, 3D DNR, HLC, defog, EIS
- WDR 120 дБ
- ІЧ підсвічування 10-30 метрів
- IP67
- авіаційний штекер
- 6 аналізів поведінки, 2 виявлення винятків і розпізнавання осіб
Характеристики:
| Матриця: | 1/2.7 Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна освітленість: | Колір:0.018 Люкс/F1.2, Ч/Б:0,006 люкс/F2.0, 0 люкс з ІК |
| Швидкість електронного затвора: | 1/3 с ~ 1/100,000с |
| Довга витримка | Підтримується |
| День/Ніч: | ІЧ фільтр |
| Цифрове шумозаглушення: | 3D DNR |
| WDR | 120 Дб |
| Регулювання по трьох осях | Поворот:-20 - +20, нахил:-15 - 20 |
| об’єктив: | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апаратура | F2.0 |
| Кути огляду | Горизонтальний кут огляду:115, вертикальний:62, кут огляду по-діагоналі:135 |
| Кріплення об’єктива | М12 |
| ИктПідсвічування | |
| ІЧ-діапазон | 10-30 метрів |
| Довжина хвилі | 850 нм |
| Стандарт стиснення | |
| Відео стиск: | Головний потік:H.264/H.265 Додатковий потік:H.265/H.264/MJPEG Третій потік:H.264/H.265 |
| Тип H.264 | Базовий профіль/Основний профіль/Високий профіль |
| H.264 + | Підтримується |
| Тип H.265 | Основний профіль |
| H.265 + | Підтримується |
| Відео bit rate: | 32 Кб/с ~ 16 Mб/с |
| Кадр | |
| Макс роздільна здатність зображення: | 1920x1080 |
| Головний потік: | 1920 x 1080, 1280 х 960, 1280 х 720 - 25 кадрів/с |
| Доп потік: | 704 х 576, 640 х 480, 352 х 288, 320 х 240 - 25 кадрів/с |
| Третій потік | 1920 x 1080, 1280 х 960, 1280 х 720, 704 х 480, 640 х 480 , 352 х 288, 320 х 240 - 25 кадрів/с |
| Поліпшення зображення | BLC/HLC/3D DNR/Defog/EIS |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність, різкість, настроюються клієнтським програмним забезпеченням або веб-браузером |
| Обрізка | Підтримує |
| Перемикання день/ніч | Авто/за розкладом |
| ROI | Підтримка 4 фіксованих областей для кожного потоку або динамічне відстеження особи |
| Накладення зображення | LOGO може бути накладено на відео 24 bit , 128x128 - формат BMP |
| Мережа | |
| Мережеве сховище | Підтримка Micro SD (SD/SDHC/SDXC) до 128Гб, локальне сховище і NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| тривожні сигнали | Видимість:детектор руху, тривога, відключення мережі, конфлікт IP-адреси |
| Протоколи: | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, QoS, IPv6 |
| API | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), PSIA, CGI, ISAPI |
| Експлуатація | Скидання одним ключем, антиблікове, двухпо точне, биття, захист паролем, маска конфіденційності, водяний знак |
| Одночасний перегляд в реальному часі | До 6 каналів |
| Користувачі/рівні | До 32 користувачів, три рівня доступу:адміністратор, оператор, користувач |
| Клієнт | iVMS-4200 Hik-Connect, iVMS-5200 |
| Веб браузер | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Інтерфейс | |
| Інтерфейс зв"язку | M12 авіаційний штекер |
| Вбудоване сховище | Вбудований слот microSD/SDHC/SDXC, до 128 ГБ |
| SVC | Підтримується |
| Кнопка скидання | Підтримується |
| Загальні | |
| живлення: | DC 12 В ±, 20%, PoE (802.3af, class 3) коаксіальна вилка (Ø, 5,5 мм) для вх ода постійного струму |
| Потужність: | 4 Вт |
| Робоча температура: | -30C ~ 65C, вологість 0% - 95% |
| Захист | IP67 |
| ІЧ підсвічування | до 10 метрів |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Розміри: | 81.6 х 78.8 х 63.6 мм |
| Вага | 330 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 10-30 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
- Тип підключення Дротові, Бездротові Wi-Fi
Характеристики
- Матриця 1/2.7 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В ± 20%/4 Вт, PoE (802.3af, class 3)
- Клас захисту IP67
- Модель DS-2XM6222FWD-IM (2.8 мм)
- Об’єктив
- Особливості Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 81.6 х 78.8 х 63.6 мм
- Чутливість Колір 0.018 Люкс/F1.2, Ч/Б 0,006 Люкс/F2.0, 0 Люкс з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.