SpeedDome камера Hikvision DS-2DF5286-AF
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1698
Особливості:
- 1/3 progressive scan CMOS
- 30x оптичний зум, 16х цифровий зум
- День/Ніч (ICR), DWDR, 3D DNR
- Smart Tracking, Defog
- Корпус IP66
Характеристики:
| Тип корпусу : | Вуличний |
| Матриця: | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| роздільна здатність: | 1920 х 1080 пікс |
| Чутливість, лк: | Колір:0.4 Люкс/F1.6, 1/30с. AGC вкл, Ч/Б:0.03 Люкс/F1.6, 1/30с. AGC вкл Колір:0.05 Люкс/F1.6, 1/1с. AGC вкл, Ч/Б:0.005 Люкс/F1.6, 1/1с. AGC вкл |
| Баланс білого: | Автоматичний/Ручний/ATW/В приміщенні/На вулиці/Лампа денного світла/Лампа розжарювання |
| AGC | Автоматичний/Ручний |
| Відношення сигнал/шум | Більше 50 дБ |
| Цифрове придушення шуму | 3D DNR |
| Швидкість затвора | 1 - 1/30000c |
| день/Ніч | ICR фільтр |
| оптичне збільшення | 30х |
| Цифрове збільшення | 16х |
| Приватні зони | 24 приватних зони |
| Режим фокусування | Авто/Напівавтоматичний/Ручний |
| Посилення | Defog (антітуман) |
| об’єктив: | 4.3-129 мм, F1.6 - 5.0 Кут огляду:65.5 - 2.11 |
| Стандарт стиснення відео: | H.264/MJPEG/MPEG4 |
| Запис | 1080р/720р - 25 кадрів/с |
| Стандарт стиснення аудіо: | G .711/G.726 |
| Широкий динамічний діапазон: | >, 50 дБ |
| ІЧ підсвічування: | немає |
| Поворот: | 0 - 360 |
| Нахил: | -5 +90 (автопереворот) |
| Швидкість повороту: | 0.1 - 300с. Швидкість по пресетами 540с. |
| Швидкість нахилу: | 0.1 - 240с. Швидкість по пресетами 400с. |
| Пропорційне збільшення | Швидкість обертання може регулюватися автоматично в залежності від масштабу збільшення |
| Розумні | 256 |
| Зони патрулювання | 8 зон, по 32 предустановки кожна |
| Шаблони | 4 моделі, загальний час запису не менше 10 хвилин на кожну |
| Відновлення параметрів при збої живлення | підтримує |
| Стоп-кадр при повороті | підтримує |
| Показ PTZ-позиції | Увімкнути/викл |
| Тривожний входу/виходи (шт) : | 7 входів/2 виходи |
| Аудіо | 1 вхід/1 вихід |
| Детектор руху: | є |
| Вторинний потік: | є |
| Підтримка протоколів: | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE |
| Інтерфейс: | використовуючи інтерфейс FC, довжина хвилі TX1310/RX1550nm, одноволоконного одномодовий, передача 20 км. |
| живлення: | живлення:24 V AC/25Вт |
| Робочий діапазон температур: | -30 ... +60 С |
| Клас захисту: | IP66 |
| Маса: | Ф220 х 325,5 мм |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування Немає
Характеристики
- Матриця 1/3 Progressive Scan CMOS
- Відео стиск H.264/MJPEG/MPEG4
- Вид (форм фактор) Керована
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 2 МП, 1920 (H) х 1080 (V)
- Живлення/споживання AC 24В, макс. 40Вт
- Клас захисту IP66
- Модель DS-2DF5286-AF
- Призначення Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, Для дому, На дачу
- Розмір Ф220х325 мм
- Чутливість 0.4 Люкс (День), 0.03 Люкс (Ніч)
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.