SpeedDome камера Hikvision DS-2DE4A425IW-DE
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1725
Мережеві ІЧ-камери Hikvision DS-2DE4A425IW-DE використовують мікросхему CMOS з прогресивною розгорткою 1/2.5. При використанні об’єктива з 25-кратним оптичним зум камера пропонує більш детальну інформацію про об’єкти.
Ця серія камер може використовуватися для широкого спектра високої чіткості, таких як річки, ліси, дороги, залізниці, аеропорти, порти, площі, парки, мальовничі місця, станції, великі майданчики і т. д.
Особливості:
- 1/2.5 Progressive Scan CMOS
- 2560x1440p - 25 к/с
- Чутливість:Колір:0.005 Люкс ( F1.6 AGC on) Ч/б:0.001 Люкс (F1.6, AGC on), 0 Люкс з ІК
- Підтримує стиснення H.265 +/H.265
- 25x оптичне збільшення, 16х цифрове збільшення
- WDR, HLC, BLC, 3D DNR
- ІЧ-підсвічування - до 50 метрів
- DC 12В PoE + (802.3at)
Х арактеристик:
| Камера | |
| Матриця | 1/2.5 Progressive Scan CMOS |
| Чутливість | Колір:0.005 Люкс (F1.6 AGC on ) Ч/б:0.001 Люкс (F1.6, AGC on), 0 Люкс з ІК |
| Баланс білого | Автоматичний/Ручний/ATW/В приміщенні/На вулиці/Лампа денного світла/Лампа розжарювання |
| Посилення | Авто/ручний |
| цифрове збільшення | 16х |
| Режим фокусування | Авто/напівавтоматичний/ручний |
| WDR | 120 дБ |
| Швидкість затвора | 1/1-1/30,000 с |
| День/Ніч | ICR фільтр |
| Приватні зони | 24 програмованих приватних зон |
| об’єктив | |
| Фокусна відстань | 4,8- 120 мм, 25х оптичне збільшення |
| Швидкість збільшення | 3,2 с |
| Кути огляду | Горизонтальний:57,6-2,5, вертикальний:34,4-1,4, кут огляду по-діагоналі:64,5-2,9 |
| Робоча відстань | 10 -1500 мм |
| Діапазон діафрагми | F1.6 ~ F3.5 |
| PTZ | |
| Діапазон повороту/нахилу | Поворот:360, Нахил:-15 ~ 90 |
| Швидкість повороту | Вручну:0.1 300/с, По попереднього встановлення:350/с |
| Швидкість нахилу | Вручну:0.1 160/с, По попереднього встановлення:200/с |
| Пропорційне збільшення | Підтримується |
| Перед. установки (Preset) | 300 |
| Зони патрулювання | 8 зон, по 32 попер. установки кожна |
| Модель поведінки | 4 моделі, загальний час запису не менше 10 хвилин на кожну |
| Пам"ять при відключенні живлення | Підтримується |
| Реакція на подію | Дзвінок предустановки/зони патрулювання/шаблони поведінки/авто-сканування/періодичне сканування |
| 3D-позиціонування | Підтримується |
| Показ PTZ-позиції | Підтримується |
| Попередньо встановлено заморозка | Підтримується |
| Завдання за розкладом | вихід на попередню/патрулювання/шаблон/автосканування/сканування кута/випадкове сканування/сканування сцени/панорамне сканування/перезавантаження/додатковий вихід |
| Smart функції | |
| Виявлення основних подій | Виявлення руху, Виявлення несанкціонованого ого доступу, Тривожний вхід, Тривожний вихід, Виняток |
| Smart Tracking | Ручне відстеження, автоматичне відстеження, відстеження подій |
| Smart detection | виявлення вторгнення, перетину ліній, аудіо виявлення, детекция руху, виявлення осіб, входу в область, виходу з області, видалення об’єкта |
| Smart запис | ANR, Dual-VCA |
| ROI | Основний потік, субпотоків і третій потІЧ відповідно підтримують чотири фіксовані області |
| ІЧ підсвічування | |
| Діяльність | 50 м |
| Smart ІК | Підтримується |
| Стиснення | |
| відеосжатія | Головний потік:H.265 +/H.265/H.264 +/H.264 Додатковий потік:H.265/H.264/MJPEG 3-й потік:H.265/H.264/MJPEG |
| Тип H .264 | Базовий профіль/Основний профіль/Високий профіль |
| H.264 + | Підтримується |
| Тип H.265 | Базовий профіль/Основний профіль/Високий профіль |
| H.265 + | Підтримується |
| Відео бітрейт | 32 Кб/2 - 16384 Кб/с |
| Аудіостиснення | G.711alaw/G.711ulaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Аудіо бітрейт | G.711:64 Kб/с G.722.1/G.726:16 Kб/с MP212:32 Kб/с- 160 Kб/с |
| SVC | Підтримується |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 2560 х 1440 |
| Головний потік | 2560 х 1440, 2048x1536, 1920 х 1080, 1280 х 960, 1280 х 720 - 25 к/с, 1920x1080, 1280 х 960, 1280 х 720 - 50 к/с |
| Додатковий потік | 704 х 576, 640 х 480, 352 х 288 - 25 к/с |
| 3-й потік | 2560 х 1440, 2048x1536, 1920 х 1080, 1280 х 960, 1280 х 720, 704 х 576, 640 х 480, 352 х 288 - 25 к/с |
| Поліпшення зображення | HLC/BLC/3D DNR/Defog/EIS/Регіональна експозиція/Регіональний фокус |
| Інтерфейси | |
| Аудіо інтерфейс | 1 вх/1 вих |
| Тривожний інтерфейс | 2 вх/2 вих |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M Ethernet, PoE + (802.3 at, class4) |
| Мережа | |
| Дії при спрацьовуванні | Запис відео з ка роти пам"яті, запис по триггерам, повідомлення центру спостереження, завантаження на FTP/карту пам"яті/NAS, відправка електронної пошти і т. д. |
| Протоколи | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, Bonjour |
| Підтримка | API з відкритим кодом, підтримує стандартні протоколи (ONVIF, PSIA, CGI), SDK Hikvision і платформи сторонніх виробників |
| Живий перегляд | до 20 користувачів |
| Рівні користувачів | до 32 користувачів. 3 рівня:адміністратор, оператор і користувач |
| Безпека | Аутентифікація користувача, фільтрація IP-адрес, аутентифікація хоста, HTTPS-шифрування, управління доступом до мережі на основі портів IEEE 802.1x |
| Сховище | Мікро SD/SDHC/SDXC до 256 Гб, NAS, ANR |
| Клієнт | iVMS-4200 iVMS-4500, iVMS-5200, Hik-Connect |
| Загальна | |
| Підтримка web браузерів | IE 8 - 11, Chrome 31.0 - 44, Firefox 30.0 - 51 |
| Робочі умови | -30 C 65 C, вологість <, 90% |
| Джерело живлення | DC 12В PoE + (802.3at, class4), 18Вт |
| Рівень захисту | IP66, TVS 4000В |
| Розміри | ф169x161 мм |
| Вага | 2,45 кг |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 4 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 50 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 50 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/2.5 Progressive Scan CMOS
- Відео стиск H.265 +/H.265/H.264 +/H.264/MPEG
- Вид (форм фактор) Керована
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 4 Мп, 2560 (H) х 1440 (V)
- Живлення/споживання DC 12В PoE (802.3at, class4), 18Вт
- Клас захисту IP66, TVS 4000В
- Модель DS-2DE4A425IW-DE
- Розмір Ф169 х 161 мм
- Чутливість 0.005 Люкс (день), 0.001 Люкс (ніч), 0 Люкс з ІК
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.