SpeedDome камера Hikvision DS-2DE7230IW-AE
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1723
Роботизована IP PTZ камера Hikvision DS-2DE7230IW-AE. Вбудована 1/2.8 2 мегапіксельна матриця прогресивною розгорткою CMOS, оптичне збільшення 30х, режим день/ніч, DWDR дозволяють захоплювати зображення високої якості при низьких умовах освітлення
Так само PTZ камера Hikvision DS-2DE7230IW-AE підтримує функції відеоаналітики, такі яквиявлення вторгнень,перетинулінії, і аудіо виявлення. Підвищено безпеку аутентифікації користувачів.
Функції системи:
- 1/2.8 висока продуктивність CMOS, роздільна здатність 1920x1080
- Точність предустановки ±, 0.1
- Протоколи:Onvif, PSIA, CGI/
- 3D інтелектуальне позиціонування
- Незалежна пам"ять:при виключенні живлення відновлює PTZ і положення об’єктива
- захист від блискавки, захист від перенапруги, захист від перехідних процесів
- Ступінь захисту IP66
- Аудіо вхід/вихід
- Тривога:2вх/1вих
Функції камери:
- Автоматичне фокусування, автоматичний баланс білого, компенсація стрічного засвічення, перехід в режим день/ніч
- Програмовані приватні маски, до 8 зон
- DWDR
Smart функції:
- Обробка зображення Smart:підтримка антітуман, HLC/BLC
- Smart стиснення:знижений бітрейт, ROI
- Smart виявлення:
виявлення вторгнень,перетинулінії, аудіо виявлення.
PTZ функції:
- Діапазон повороту:360, нахилу:-15 -90
- Швидкість попередніх поворот/нахил:240/с.
- Ручне керування, поворот/нахил:0.1-120/с.
- 300 програмованих попередніх
- 8 маршрутів, до 32 предустановки на маршрут
- 4 моделі шаблону, загальний час запису не менше 10 хвилин
- Пропорційне збільшення
- Дія парковки :автоматичний виклик, після закінчення певного часу бездіяльності
ІЧ функції:
- мін. світлочутливість 0 Люкс
- Дальність ІЧ підсвічування до 150 метрів
- Режим Smart IR
Мережа:
- H.264/MJPEG відео стиснення
- Профілі H.264 Beseline/Main/High
- ROI стиснення
- Вбудований web сервер
- Слот під мікро SD карту, до 128Гб
- Підтримка NAS сховища, до 8 дисків
Особливості:
- 1/2.8 Progressive Scan CMOS
- 1920 x 1080
- 30X оптичне збільшення
- DWDR
- 3D< span class="short_text" id="result_box" lang="ru">інтелектуальна функціяпозиціонування
- Підтримує EZVIZ хмарний сервіс по протоколу P2P
- ІЧ підсвічування до 150 метрів
- живлення:Hi-PoE/AC 24В
Характеристики:
| Тип корпусу: | Вуличний |
| Матриця: | 1/2.8 Progressive Scan CMOS |
| роздільна здатність: | 1920 х 1080 пікс |
| Чутливість, лк: | F1.6, Колір:0.05 Люкс, AGC вкл , Ч/Б:0,01 Люкс, AGC вкл |
| об’єктив: | 4.7-129 мм, 30х |
| Цифрове збільшення: | 16х |
| Швидкість збільшення: | 3с |
| кут огляду: | 58.3 - 3.2 |
| мін. робоче відстань: | 10-1000мм |
| Діапазон діафрагми | F1.6 ~ F5.0 |
| Режим фокусування | Авто/напівавтоматичний/ручний |
| DWDR | підтримує |
| Відношення сигнал/шум: | >, 52 дБ |
| Швидкість затвора | 1 - 1/10000c |
| AGC | Автоматичний/Ручний |
| Баланс білого: | Автоматичний/Ручний/ATW/в приміщенні/на вулиці/лампа денного світла/лампа розжарювання |
| День/Ніч | ICR фільтр |
| Приватні зони | 8 приватних зони |
| покращений кадру | 3D DNR, Defog, HLC/BLC |
| Поворот нахил | |
| Поворот: | 0 - 360 |
| Нахил: | -15 +90 (АВТОП ереворот) |
| Швидкість повороту: | 0.1 -160С. Швидкість по пресетами 240с. |
| Швидкість нахилу: | 0.1 - 120с. Швидкість по пресетами 200с. |
| Пропорційне збільшення | Швидкість обертання може регулюватися автоматично в залежності від масштабу збільшення |
| Розумні | 300 |
| Зони патрулювання | 8 зон, по 32 предустановки кожна |
| Заплановані завдання | Автоматичне сканування/сканування кадрів/випадкове сканування/Patrol/Pattern/попереднє/сканування панорами/сканування нахил |
| Функції | |
| Детектор: | Виявлення вторгнень, виявленняперетинулінії,виявлення руху |
| ROI стиснення | Підтримка4зон зрегульованими рівнями |
| ІЧ підсвічування | |
| Діяльність ІК | до 150 метрів |
| ІКІнтенсивність | Автоматичне регулювання,в залежності відкоефіцієнта масштабування |
| Входи/виходи | |
| Аудіо | 1 вх Mic/Line (2-2.4V [pp])/1вих (1K , ±, 10%) |
| Тривога | 2вх/1вих |
| Спонукання тривоги | Видимість вторгнення/перетин лінії/аудіовиявлення/детекция руху/тривожні в ходи/конфлікт IP адреси/заповнення сховища |
| Дії при тривоги | Вихід на попередню/патрулювання/шаблон/запис на SD карту, FTP, відправка Email |
| Мережа | |
| Підтримка протоколів: | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1X, QoS, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE |
| Інтерфейс: | 10Base -T,/100Base-TX, RJ45 |
| Головний потік: | 50Hz:25 кадрів/с. - (1920x1080), 25 кадрів/с. - (1280x720) |
| Дод. потік: | 50Hz:25 fкадров/с. - (704х576), 25 кадрів/с. - (352х288), 25 кадрів/с. - (320х240), |
| Стиснення відео | H.264/MJPEG |
| Стиснення аудіо | G.711 ulaw/G.711 alaw/G.726/MP2L2/G.722 |
| Одночасний перегляд | до 20 користувачів |
| Слот для карти пам"яті micro SD | Підтримка до128 ГбMicro SD/SDHC/SDXCкартки. |
| Рівні користувачів | До 32користувачів.3 рівня:адміністратор, оператор ікористувач |
| Система | |
| П Ітан: | живлення:AC 24В/High-PoE, макс 40Вт |
| Прикладне програмування: | Open-ended API, support ONVIF, PSIA and CG, Support EZVIZ cloud P2P |
| Веб- браузер | IE 7 +, Chrome 18 +, Firefox 5.0 +, Safari 5.02 + |
| Робочий діапазон температур: | -30 ... +60 С |
| Клас захисту: | IP66,захист від блискавкиTVS4,000В,захист від перенапруги |
| Маса: | Ф220 х 354 мм |
| Вага | 4,5 Кг |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 50 метрів
- Тип підключення Провідні
Характеристики
- Матриця 1/2.8 "Progressive Scan CMOS
- Вид (форм фактор) Керована
- Живлення/споживання AC 24В,/Hight-PoE (802.3af)
- Клас захисту IP66, TVS 4,000В
- Обьектив (мм) 4.7-129мм, кут огляду 58.3 ° - 3.2 °
- Оптичне збільшення 30х
- Особливості ІЧ-підсвічування
- Роздільна здатність матриці 2 МП, 1920 (H) х 1080 (V)
- Розмір ф220х354 мм
- Технологія IP система
- Чутливість 0.05 Люкс (День), 0.01 Люкс (Ніч)
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.