SpeedDome камера Hikvision DS-2DE4220IW-DE
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1681
Аксесуари
Hikvision DS-2DE4220IW-DE PTZ купольні камери здатні захоплювати високоякісні зображення в умовах низької освітленості за допомогою чорного антиблікового скла. Чорне антиблікове скло збільшує світловіддачу, яка може досягати ІЧ-діапазону до 100 м.
Завдяки об’єктиву День/Ніч з 20-кратним оптичним зум камера пропонує більш детальну інформацію про об’єкти.
В купольних камерах Hikvision DS-2DE4220IW-DE PTZ також є широкий спектр функцій, в тому числі виявлення вторгнень, виявлення перетину ліній і т. д.
Функції системи:
- 1/2.8 висока продуктивність CMOS
- Точність предустановки ±, 0.1
- Протоколи:Onvif, PSIA, CGI
- 3D інтелектуальне позиціонування
- Незалежна пам"ять:при виключенні живлення відновлює PTZ і положення об’єктива
- Ступінь захисту IP66
- Підтримка хмари P2P
функції камери:
- Автоматичне фокусування, автоматичний баланс білого, компенсація стрічного засвічення, перехід в режим день/ніч
- Програмовані приватні маски, до 8 з він
- Чутливість:Колір:0.05 Люкс (F1.6, AGC ON), B/W:0.01 Люкс (F1.6, AGC ON), 0 Люкс з ІК
Smart функції:
- Smart стиснення:знижений бітрейт, ROI
- Smart виявлення:визначення осіб, виявлення вторгнень,перетинулінії, аудіо виявлення.
PTZ функції:
- Діапазон повороту:360, нахилу:-15-90
- Швидкість попередніх поворот/нахил:80/с.
- Ручне керування, поворот/нахил:0.1-80/с.
- 300 програмованих попередніх
- 8 маршрутів, до 32 предустановки на маршрут
ІЧ функції:
- мін. світлочутливість 0 Люкс
- Діяльність лазерного підсвічування до 100 метрів
- Режим Smart IR
- ІЧ-світло до 30 000 годин
Мережа:
- H.264/MJPEG відео стиснення
- Вбудований web сервер
- Слот під мікро SD карту до 128Гб
- Підтримка NAS сховища, до 8 дисків
- Шифрування HTTPS і управління доступом до мережі на основі портів IEEE 802.1x
- Підтримка трьох потоків, Стиснення відео H. 264/MJPEG, Базова і розширена конфігурація відео, Відео в реальному часі при 1080P або 720P
- Підтримуються кілька мережевих протоколів:IPv4/IPv6, TCP/IP, HTTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, PPPoE, SMTP, NTP, UPnP, SNMP, FTP, 802.1x, QoS, HTTPS
- 1 аудіовхід і 1 аудіовихід
Особливості:
- 1/2.8 Progressive Scan CMOS
- 1920x1080p
- 20x оптичне збільшення
- DWDR
- Інтелектуальна функція позиціонування 3D
- підтримку а хмари P2P
- 500 метрів ІЧ підсвічування
- DC 12В PoE (802.3at)
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця | 1/2.8 Progressive Scan CMOS |
| роздільна здатність кадру | 1920х1080 |
| Чутливість | Колір:0.05 Люкс (F1.6 AGC on) Ч/б:0.01 Люкс (F1.6, AGC on), 0 Люкс з ІК |
| цифрове збільшення | 16х |
| об’єктив: | 4.7-94 мм, 20х оптичне збільшення |
| Швидкість збільшення: | 3с |
| Кути огляду: | 58.3 - 3.2 |
| мін. робоча відстань: | 10-1000мм |
| Діапазон діафрагми | F1.6 ~ F3.5 |
| Режим фокусування | Авто/напівавтоматичний/ручний |
| DWDR | підтримує |
| Швидкість затвора | 1-1/10,000 с |
| Баланс білого | Автоматичний/Ручний/ATW/В приміщенні/На вулиці/Лампа денного світла/Лампа розжарювання |
| AGC | Автоматичний/Ручний |
| День/Ніч | ICR фільтр |
| Приватні зони | 8 програмованих приватних зон |
| Поліпшення зображення | 3D DNR, Defog, HLC/BLC, EIS |
| < strong>Поворот і нахил | |
| Діапазон повороту/нахилу | Поворот:360, нахил:-15 ~ 90 |
| Швидкість повороту | Вручну:0.1 80/с, По попереднього встановлення:80/с |
| Швидкість нак лона | Вручну:0.1 80/с, По попереднього встановлення:80/с |
| Перед. установки (Preset) | 300 |
| Зони патрулювання | 8 зон, по 32 попер. установки кожна |
| Модель поведінки | 4 моделі, загальний час запису не менше 10 хвилин на кожну |
| Розклад завдань | Програмування/Патрулювання/Модель поведінки/Періодичне сканування/Панорамний огляд/Перезавантаження/Активація тривоги |
| Режим перегляду | Попередня установка/Патрулювання/Модель поведінки/Періодичне сканування/Панорамний огляд |
| Особливості | |
| Smart detection | Визначення осіб,виявлення вторгнень, виявленнялініїперетину, аудіовиявлення |
| ROI стиснення | Підтримка 4 зон з регулюванням рівня |
| ІЧ підсвічування | |
| Д альность | до 100 м |
| ІЧ інтенсивність | Автоматичне регулювання в залежності від коефіцієнта масштабування |
| Інтерфейси | |
| Аудіовхід | Лінійний 2-2.4V [pp], опір:1 кому, ±, 10% |
| Аудіовихід | Лінійний, опір:600 Ом |
| Мережа | |
| Ethernet | 10Base-T/100Base-TX , RJ45 |
| Частота кадрів (головний потік) | 25к/с (1920x1080, 1280x960, 1280x720), 50к/с (1280x960, 1280x720) |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 25к/с (704х576, 640х480, 352х288) |
| Частота кадрів (3-потік) | 25к/с (1920x1080, 1280x960, 1280x720, 704х576, 640х480, 352х288) |
| Формат стиснення | H.264/MJPEG |
| Аудіо стиснення | G.711/G.722/G.72 6/MP2L2 |
| Протоколи | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE |
| Підтримка | API, ONVIF, PSIA, CGI |
| Живий перегляд | до 20 користувачів |
| Рівні користувачів | до 32 користувачів. 3 рівня:адміністратор, оператор і користувач |
| Безпека | Аутентифікація користувача, фільтрація IP-адрес, аутентифікація хоста |
| Сховище | Мікро SD/SDHC/SDXC до 128Гб |
| Загальна | |
| Підтримка web браузерів | IE 7 +, Chrome 18 +, Firefox 5.0 +, Safari 5.02 + |
| Сертифікація | FCC, CE, UL, RoHS, IEC/EN 61000, IEC/EN 55022, IEC/EN 55024, IEC/EN60950-1 |
| Робочі умови | -30 C 65 C, вологість <, 90% |
| Джерело живлення | DC 12В PoE (802.3at, class4), 20Вт |
| Рівень захисту | IP66, TVS 4000В |
| Розміри | ф165x295 мм |
| Вага | 2 кг |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 100 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/2.8 "Progressive Scan CMOS
- Вид (форм фактор) Керована
- Живлення/споживання DC 12В PoE (802.3at, class4), 20Вт
- Клас захисту IP66, TVS 4,000В
- Обьектив (мм) 4.7-94мм
- Оптичне збільшення 20х
- Особливості ІЧ-підсвічування, Відеоаналітика, Запис звуку
- Роздільна здатність матриці 2 МП, 1920 (H) x 1020 (V)
- Розмір Ф165 х 295 мм
- Технологія IP система
- Чутливість 0.05 Люкс (День), 0.01 Люкс (Ніч)
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.