SpeedDome камера Hikvision DS-2DE4220-AE
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1708
Особливості:
- 1/3 progressive scan CMOS
- 20x оптичний зум, 16х цифровий зум
- День/Ніч (ICR), DWDR, 3D DNR
- PoE +, PoE, AC 24В
- Корпус IP66
- Компактний дизайн
Характеристики:
| Тип корпусу: | Вуличний |
| Матриця: | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| роздільна здатність: | 1920 х 1080 пікс |
| Чутливість, лк: | Колір:0.05 Люкс/F1. 6, 1/30с. AGC вкл, Ч/Б:0,01 Люкс/F1.6, 1/30с. AGC вкл Колір:0.02 Люкс/F1.6, 1/1с. AGC вкл, Ч/Б:0.002 Люкс/F1.6, 1/1с. AGC вкл |
| Баланс білого: | Автоматичний/Ручний/ATW/В приміщенні/На вулиці/Лампа денного світла/Лампа розжарювання |
| AGC | Автоматичний/Ручний |
| Відношення сигнал/шум | Більше 52 дБ |
| Цифрове придушення шуму | 3D DNR |
| HLC | підтримує |
| Швидкість затвора | 1 - 1/10000c |
| День/Ніч | ICR фільтр |
| оптичне збільшення | 20х |
| Цифрове збільшення | 16х |
| Приватні зони | 24 приватних зони |
| Режим фокусування | Авто/Напівавтоматичний/Ручний |
| Посилення | < span style="color:rgb (0, 0, 0), font-family:Tahoma, Geneva," Helvetica CY "," Nimbus Sans L ", sans-serif,">Defog (антітуман) |
| об’єктив: | 4.7-97 мм, F1.6 - 5.0 Кут огляду:58.3 - 3.2 |
| Стандарт стиснення відео: | H.264/MJPEG |
| Запис | 1080р/720р - 25 кадрів/с |
| Стандарт стиснення аудіо: | G.711/G.726 |
| Широкий динамічний діапазон : | >, 50 дБ |
| ІЧ підсвічування: | немає |
| Поворот: | 0 - 360 |
| Нахил: | -5 +90 (автопереворот) |
| Швидкість повороту: | 0.1 - 160с. Швидкість по пресетами 160с. |
| Швидкість нахилу: | 0.1 - 120с. Швидкість по пресетами 120с. |
| Пропорційне збільшення | Швидкість обертання може регулюватися автоматично в залежності від масштабу збільшення |
| Розумні | 300 |
| Зони патрулювання | 8 зон, по 32 предустановки кожна |
| Шаблони | 4 моделі, загальний час запису не менше 10 хвилин на кожну |
| Відновлення параметрів при збої живлення | підтримує |
| Стоп-кадр при повороті | підтримує |
| Показ PTZ-позиції | Увімкнути/викл |
| Тривожний входу/виходи (шт) : | 1 вхід/1 вихід |
| Аудіо | 1 вхід/1 вихід |
| Детектор руху: | є |
| Вторинний потік: | є |
| Підтримка протоколів: | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE |
| Інтерфейс: | 10Base -T,/100Base-TX, RJ45 Connector |
| живлення: | живлення:AC 24В/PoE + (802.3af)/18Вт |
| Робочий діапазон температур: | -30 ... +60 С |
| Клас захисту: | IP66 |
| Маса: | Ф179 х 239 мм |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування Немає
Характеристики
- Матриця 1/3 Progressive Scan CMOS
- Відео стиск H.264/MJPEG/MPEG4
- Вид (форм фактор) Керована
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 2 МП, 1920 (H) х 1080 (V)
- Живлення/споживання AC 24В/PoE + (802.3af) макс. 18Вт
- Клас захисту IP66
- Модель DS-2DE4220-AE
- Призначення Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, Для дому, На дачу
- Розмір Ф179х239 мм
- Чутливість 0.05 Люкс (День), 0.01 Люкс (Ніч)
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.