TurboHD камера Hikvision DS-2CE56D0T-IRMM (2.8 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1273
Аксесуари
Особливості:
- 2 МП High-performance CMOS
- HDTVI відео вихід - HD1080p
- Режим день/ніч (ICR)
- Smart ІЧ підсвічування - 20 метрів
Технічні характеристики:
| Камера DS-2CE56D0T-IRMM | |
| Сенсор: | 2МП CMOS Image Sensor |
| Кількість ефективних пікселів: | 1920 ( H) х1080 (V) |
| Мінімальна освітленість: | 0.01 Люкс @ (F1.2, АРУ вкл) 0 Люкс @ з ІК |
| Швидкість затвора: | 1/25 ~ 1/50,000с |
| об’єктив : | 2.8 мм @ F2.0 Кут огляду:103 |
| Кріплення об’єктива: | М12 |
| У Глирегулювання: | Поворот:0 - 360, нахил:0 - 75, обертання:0 - 360 |
| Режим День/Ніч: | ICR фільтр |
| Синхронізація: | На внутрішній |
| Швидкість потоку відео: | 1080р - 25 кадрів/с. |
| Відео вихід: | HD-TVI вихід |
| Загальні | |
| Умови роботи: | -20C ~ + 45C Вологість 90% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 12В |
| потужність: | 4 Вт |
| ІЧ підсвічування | до 20 метрів |
| Розміри: | ф98 х 65 мм |
| Вага: | 250 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Внутрішня
- Установка Внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 20 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 20 метрів
Характеристики
- Матриця 1/3 high-performance CMOS
- Вид (форм фактор) Мініатюрна
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 2.0 Мп, 1920 (H) х1080 (V)
- Живлення/споживання DC 12В/4Вт
- Клас захисту немає
- Модель DS-2CE56D0T-IRMM (2.8 мм)
- Особливості ІЧ-підсвічування, Висока роздільна здатність
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір ф98х65 мм
- Чутливість 0.01 Люкс/F1.2 (день), 0 Люкс з Ік
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.