TurboHD камера Hikvision DS-2CE56C0T-IRM (2.8 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Аксесуари
DS-2CE56C0T-IRM (2.8 мм) - це камера відеоспостереження від компанії Hikvision. Вона здатна передавати зображення високої якості, порівнянне з цифровим через коаксіальний кабель на велику відстань. Даний формат підтримує стандарти HDTVI, HDCVI, AHD або CVBS з перемиканням їх за допомогою спеціального меню.
Сама камера побудована на базі 1-мегапіксельною матриці CMOS з прогресивною системою розгортання 1/3 дюйма. Завдяки швидкісному процесору, здатна формувати відео з роздільною здатністю HD, тому стане прекрасним рішенням для модернізації старих аналогових камер відеоспостереження. Встановлено об’єктив з фокусом 2,8 мм, що забезпечує кут огляду 92 градуси, чого цілком достатньо для стандартних приміщень.
Для нічної зйомки передбачена інфрачервоне підсвічування з дальністю роботи до 20 метрів, тому підійде навіть для великих приміщень. Спеціальний фільтр дозволяє проводити перемикання з денного на нічний режим в автоматичному режимі. Корпус виконаний з якісних матеріалів і стійкий до згубних зовнішніх факторів.
Якщо ви хочете купити камеру відеоспостереження DS-2CE56C0T-IRM (2.8 мм), зателефонуйте до нас або заповніть форму на сайті. У нас в каталозі тільки сертифіковане обладнання для охоронних систем. Доставимо товар в будь-яку точку України.
Особливості:
- Адаптована під HDTVI технологію
- Відео вихід - HD720p
- Режим день/ніч (ICR)
- DNR, Smart ІК
- ІЧ підсвічування - 20 метрів
- IP66
Технічні характеристики:
| Камера DS-2CE56C2T -IRM | |
| Сенсор: | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Кількість ефективних пікселів: | 1280 (H) х720 (V) |
| Мінімальна освітленість: | 0.01 Люкс @ (F1.2, АРУ вкл) 0 Люкс @ з ІК |
| Швидкість затвора: | 1/25 ~ 1/50,000с |
| об’єктив: | 2.8 мм @ F2.0 Кут огляду:92.5 |
| Кріплення об’єктива: | М12 |
| Кутирегулювання: | Поворот:0 - 360, нахил:0 - 90, обертання:0 - 360 |
| Режим День/Ніч: | ICR фільтр |
| Синхронізація: | На внутрішній |
| Швидкість потоку відео: | 25 кадрів/с. |
| Відео вихід: | HD-TVI вихід |
| Загальні | |
| Умови роботи: | -40C ~ + 60C Вологість 90% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 12В |
| потужність: | 4 Вт |
| Ступінь захисту | IP66 |
| ІЧ підсвічування | до 20 метрів |
| Розміри: | 89 х 59 мм |
| Вага: | 400 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 1 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 20 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 20 метрів
Характеристики
- Матриця 1/3 high-performance CMOS
- Вид (форм фактор) Мініатюрна
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/4Вт
- Клас захисту IP66
- Модель DS-2CE56C0T-IRM (2.8 мм)
- Об’єктив
- Особливості Ширококутова, ІЧ-підсвічування, Висока роздільна здатність
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 89х59 мм
- Чутливість 0.01 Люкс/F1.2 (день), 0 Люкс з Ік
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.