SpeedDome камера Hikvision DS-2DY3320IW-DE
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1703
Аксесуари
Особливості:
- 1/2.8 Progressive Scan CMOS
- 2048x1536
- 20x оптичне збільшення,
- 16x цифрове збільшення
- WDR
- H.265
- 150 метрів ІЧ підсвічування
- DC 12В PoE
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця | 1/2.8 Progressive Scan CMOS |
| роздільна здатність кадру | 2048х1536 |
| Чутливість | Колір:0.05 Люкс (F1.6 AGC on) Ч/б:0.005 Люкс ( F1.6, AGC on), 0 Люкс з ІК |
| Цифрове збільшення | 16х |
| швидкість електронного затвора | 1/1с ~ 1/30,000с |
| Баланс білого | Автоматичний/Ручний/ATW/В приміщенні/на вулиці/Лампа денного світла/Лампа розжарювання |
| AGC | Автоматичний/Ручний |
| День/Ніч | ICR фільтр |
| Відношення сигнал/шум | >, 52Дб | Режим фокусування | Авто/напівавтоматичний/ручний |
| об’єктив | |
| Фокусна відстань | 4.7-94 мм, 20х оптичне збільшення |
| Кут огляду: | 58.3 - 3.2 |
| мін. робоча відстань: | 10-1500мм |
| Діапазон діафрагми | F1.6 ~ F3.5 |
| Повороти і нахили | |
| Діапазон повороту/нахилу | Поворот:0 - 360, Нахил:-20 +30 |
| Швидкість повороту | 0.1 60/с |
| швидкість нахилу | 0.1 30/с |
| Перед. установки (Preset) | 300 |
| Зони патрулювання | 8 зон, по 32 попер. установки кожна |
| Модель поведінки | 4 моделі, загальний час запису не менше 10 хвилин на кожну |
| Парк | Підтримується |
| Збільшення | Підтримується |
| Позиціонування на дисплеї | On/Off |
| ІЧ підсвічування | |
| Діяльність | до 150 м |
| ІЧ інтенсивність | Автоматичне регулювання в залежності від коефіцієнта масштабування |
| Smart ІК | Підтримує |
| Системна інтеграція | |
| Меню | Англійська |
| 3D позиціонування | Підтримується |
| Програмування застигання | Підтримується |
| Завдання за розкладом | підтримується |
| Аудіо вхід/вихід | 1/1 |
| тривожить ні вхід/вихід | 1 тривожний вхід, 1 тривожний вихід, підтримується зв"язку тривоги |
| Дії при спрацьовуванні | Вихід на попередню/патрулювання/шаблон/запис на SD/SDHC карту/Висновок на термінал, Повідомлення клієнту |
| Дії при тривоги | Інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M |
| CVBS Вихід | 1.0V [pp]/75Ом , комбінований, BNC |
| RS485 | напівдуплекса, HIKVISION, Pelco-P, Pelco-D, самоадаптівний |
| Сховище | Мікро SD/SDHC/SDXC до 128Гб |
| Кількість одночасних підключень | 20 |
| Рівні користувачів | До 32 користувачів. 3 рівня:адміністратор, оператор і користувач |
| Кадр | |
| Частота кадрів (головний потік) | 25к/с (2048х1536, 1920x1080, 1280x960, 1280x720), 50к/с (1280x960, 1280x720) |
| 25к/с (704х576, 640х480, 352х288) | |
| Частота кадрів (3-потік) | 25к/с (1920x1080, 1280x960, 1280x720, 704х576, 640х480, 352х288) |
| Відео стиск | H.264 with Baseline/Main/High Profile/MJPEG |
| Аудіо стиснення | G.711/G.722/G.726/MP2L2 |
| SVC | Підтримується |
| ROI стиснення | Підтримується |
| Протоколи | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE |
| Інша | Defog, Privacy Mask, 3D DNR, BLC, HLC, WDR |
| Загальна | |
| Робочі умови | -30 C 65 C, вологість < , 90% |
| живлення | DC 12В PoE, 19Вт |
| Рівень захисту | IP66, TVS 4000В, захист від перенапруги |
| Розміри | 367x122х241 мм |
| Вага | 3 кг |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 50 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/2.8 "Progressive Scan CMOS
- Вид (форм фактор) Керована
- Живлення/споживання DC 12В PoE, 19Вт
- Клас захисту IP66, TVS 4000В, захист від перенапруги
- Обьектив (мм) 4.7-94 мм, кут огляду 58,3 ° - 3,2 °
- Об’єктив
- Оптичне збільшення 20х
- Особливості ІЧ-підсвічування, Відеоаналітика, Запис звуку
- Роздільна здатність матриці 2 МП, 1920 (H) х 1080 (V)
- Розмір 367x122х241 мм
- Технологія IP система
- Чутливість 0.05 Люкс (колір), 0.005 Люкс (ч/б), 0 Люкс з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.