Turbo HD PIR відеокамера Hikvision DS-2CE11H0T-PIRL (2.8 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 2072
Аксесуари
Особливості:
- 5 МпHigh-performance CMOS
- здатність 2560 х 1944
- Фіксований об’єктив 2,8мм
- PIR детекция, візуальна сигналізація
- EXIR 2.0, smart ІК, ІЧ підсвічування - 20 метрів
- IP67
- За коакс. (Hikvision-C)
Технічні характеристики:
| КамераDS-2CE11H0T-PIRL | |
| Сенсор | 5 Мп CMOS |
| Кількість ефективних пікселів | 2560 (H) х1944 (V) |
| Мінімальна освітленість | 0.01 Люкс @ (F1.2, АРУ вкл) 0 Люкс @ з ІК |
| Швидкість затвора | 1/25 ~ 1/50,000с |
| об’єктив | 2,8мм Кут огляду:85,5 ° |
| Кріплення об’єктива | М12 |
| Кути регулювання | Поворот:0 - 360 °, нахил:0 - 180 °,обертання:0 ° -360 ° |
| Режим" День/Ніч " | ICR фільтр |
| Синхронізація | На внутрішній |
| Відомий сигнал | є |
| Швидкість потоку відео | 5 Мп - 20 кадрів/с, 4 Мп, 1080p - 25 кадрів/с |
| Меню | |
| Білий світ | Тривога/викл |
| AGC | Підтримує |
| Режим День/Ніч | Авто/Колір/Ч-б |
| Баланс білого | Aвто/вручну |
| BLC | Підтримує |
| Мова | Англійська |
| Функції | Яскравість, контрастність, різкість, насиченість, DNR, дзеркало |
| Інтерфейс | |
| Відеовихід | 1 аналоговий вихід HD |
| Загальні | |
| Умови роботи: | - 40 ° C ~ + 60 ° C Вологість 90% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 12В (+ -25%) |
| Потужність | 4,5Вт |
| Ступінь захисту | IP67 |
| ІЧ підсвічування | до 20 метрів |
| PIR діапазон | Кут:110 °, дальність:11 м |
| Розміри | 68 х 70 х 179,8мм |
| Вага | 345 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 5 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 20 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 20 метрів
Характеристики
- Матриця high-performance CMOS
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/4.5 Вт
- Клас захисту IP67
- Модель DS-2CE11H0T-PIRL (2.8 мм)
- Об’єктив
- Особливості ІЧ-підсвічування, Висока роздільна здатність
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 68 х 70 х 179,8 мм
- Чутливість 0.01 Люкс/F1.2 (день), 0 Люкс з Ік
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.