IP камера Hikvision DS-2CD6D54FWD-IZS
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1456
Аксесуари
Особливості:
- 1/2.7 Progressive Scan CMOS
- роздільна здатність 5 Мп, 2560 х 1 920
- 4 об’єктива 2,8-12 мм
- Кути огляду:горизонтальний:30-101, вертикальний:22,4-73, по-діагоналі:37 - 137
- ИктПідсвічування 10-30 м
- H.265/H.264/H.265 +/H.264 +/MJPEG
- 6 аналізів поведінки, 3 виявлення винятків і розпізнавання осіб
- IP67, IK10< div dir="ltr" style="zoom:1">Підтримка мікро SD 128 Гб
Характеристики:
| Матриця | 1/2.7 Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна світлочутливість | Колір:0.006 Люкс @ (F1.2, AGC вкл.), 0,010 Люкс @ (F1.6, AGC вкл.) Ч/Б:0.002 Люкс @ (F1.2, AGC вкл.), 0,003 Люкс @ (F1.6, AGC вкл.) (0 Люкс з ІК) |
| Швидкість електронного затв ора | 1/25с ~ 1/100,000 сек |
| Автодиафрагма | Ні |
| DNR | 3D-DNR |
| Режим День/ніч | ІЧ-фільтр |
| WDR | 120 дБ |
| Регулювання по 3 осях | Поворот:-180 - 180, нахил:0-135, обертання:0 - 355 |
| Кути регулювання | |
| об’єктив | |
| Фокусна відстань | 2,8-12 мм |
| Апаратура | F1.6 |
| Кути огляду | Горизонтальний кут огляду:30-101, вертикальний кут огляду:22, 4-73, кут огляду по-діагоналі:37 - 137 |
| Кріплення об’єктива | Ф14 |
| ІЧ підсвічування | |
| ІЧ-діапазон | 10-30 метрів |
| Довжина хвилі | 850 нм |
| Стиснення | |
| Відео стиск | Основний потік:H.265/H.264 Додатковий потік:H.265/H.264/MJPEG 3-й потік:H.265/H.264 |
Тип H.264 | Базовий профіль/основний профіль/високий профіль |
| H.264 + | Підтримується |
| Тип H.265 | Основний профіль |
| H.265 + | Підтримується |
| Відео бітрейт | 32 Кб/сек 16 Мб/сек |
| Аудіо стиснення | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Аудіо бітрейт | 64Kб/с (G.711)/16Kб/с (G.722.1)/16Kб/с(G.726)/32-192Kб/с (MP2L2) |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | Звичайний режим:2560 х 1920 |
| Головний потік | 2560 х 1920 , 2048 х 1536, 1920 х 1080, 1280 х 720 - 25 кадрів/с |
| Доп. потік | 704 х 576, 640 х 480 - 25 кадрів/с |
| 3-й потік | 1920 х 1080, 1280 х 720, 704 х 576, 640 х 480 - 6 кадрів/с |
| Налаштування зображення | Налаштування яскравості, контрастності, насиченості з використанням клієнтського ПЗ або Веб браузера |
| SVC | Підтримується |
| Перемикач день/ніч | День/Ніч/Авто/за розкладом/по датчику тривоги |
| Накладення зображення | 128 128 24-біт BMP, додаткова область |
| Поліпшення зображення | BLC/3D DNR/EIS |
| Мережа | |
| Мережеве зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, карта пам"яті (128 Г) |
| Тривожні сигнали | Видимість:детектор руху, тривога, відключення мережі, конфлікт IP-адреса а, помилки зберігання даних |
| Протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP , RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Експлуатація | Скидання одним ключем, антиблікове, двухпоточне, биття, захист паролем, маска конфіденційності, водяний знак |
| Кількість одночасних підключень | до 20 |
| Користувачі/рівні | до 32 користувачів, три рівня доступу:адміністратор, оператор і користувач |
| Клієнт | iVMS-4200 |
| веб-браузер | IE8 +, Chrome31-44, Firefox 30.0 - 51 |
| Інтерфейси | |
| Аудіо | 1-кан 3,5 мм вхід (лінійний вхід), 1-кан 3,5 мм вихід, двоканальний, стерео |
| Інтерфейс зв"язку | 1 RJ45 1 0/100/1000 М самоадаптівний порт Ethernet, 1 RS-485 |
| Тривога | 2 входи, 2 виходи (до DC 24 В, 1A або АС 110 В, 500мA) |
| Слот пам"яті | micro SD/SDXC/SDHC до 128Гб |
| кнопка скидання | Підтримується |
| Аудіо | |
| Фільтрація шуму | Підтримується |
| Частота дискретизації аудіо | 8 кГц/16 кГц/32 кГц/44,1 кГц/48 кГц |
| Smart функції | |
| Аналіз поведінки | виявлення перетину лінії, виявлення вторгнень, вхід в регіон, вихід з регіону, виявлення залишених об’єктів, переміщення об’єктів з визначеного регіону |
| виявлення особливих подій | виявлення зміни кадру, виявлення втрати аудіо, виявлення расфокусировки об’єктива |
| виявлення осіб | Підтримується |
| ROI | Підтримка 4 фіксованих областей для кожного потоку |
| Загальна | |
| Версія прошивки | 5.5.30 |
| Параметри навколишнього середовища | -30 C 60 C (-22 F 140 F) Вологість 95% або нижче |
| Джерело живлення | DC 12В ± , 20%, AC 24В ±, 20% (для настройки), трижильний клемний блок, Hi-PoE:DC 42.5-57 В |
| потужність | DC 12 В ±, 20%, 2,3A, макс. 28Вт AC 24 В ±, 20%, 2,5A Hi-PoE:DC 42.5-57 В, макс. 38 Вт/0,9-0,6 А |
| Рівень захисту | IP67, IK10 |
| Розміри | Ф 290 х 145,5 мм |
| Вага | 4700г |
Основні характеристики
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 10-30 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/2.7 Progressive Scan CMOS
- Відео стиск H.265/H.264/H.265 +/H/264 +/MJPEG
- Вид (форм фактор) Мініатюрна
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 2560 (H) x 1920 (V)
- Живлення/споживання DC 12В ± 20%, AC 24В ± 20%, PoE (802.3at)
- Клас захисту IP67, IK10
- Модель DS-2CD6D54FWD-IZS
- Особливості Антивандальна, Відеоаналітика, Ширококутова, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір Ф 290 х 145,5 мм
- Чутливість 0.006 Люкс/F1.2, 0,010 Люкс/F1.6, 0 Люкс з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.