IP камера Hikvision DS-2CD6510ET-IO
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1454
Аксесуари
DS-2CD6510ET-IO спроектована камера з високою роздільною здатністю для автобусів, поїздів або органів управління, які характерні високою вібрацією і низькою освітленістю.
Особливості:
- ROI і SVC приймаються з високим ступенем стиснення, гнучкою експозицією і низьким бітрейтом
- Прогресивна розгортка CMOS з плавним і вільним захопленням для рухомого об’єкту
- Підтримується PoE-джерело живлення
- ІЧ-фільтр з автоматичним перемиканням для денного і нічного спостереження
- Ефективний інфрачервоне світло, низька споживана потужність, відстань до 30 м-50 м
- 3D DNR і WDR
- Режим повороту, BLC, DWDR і автоматичний електричний затвор для різних умов
- 3-осьова регулювання для зручної установки
- Захист:IP68, IK10
- Професійні сертифікати:EN 50155, EN 50121
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Чутливість | 0.01 лк @ (F1.2, AGC вкл.), 0 лк з ІК 0.028 лк @ (F2.0, AGC вкл.), 0 лк з ІК |
| Електронний затвор | 1/3-1/100,000 сек |
| об’єктив | 6 мм/F2.0, кут огляду 46 |
| кут регулювання | Поворот:-15 ~ 15, Нахил:0 ~ 30, Обертання:-90 ~ 90 |
| Кріплення об’єктива | М12 | Режим День/ніч | ІЧ-фільтр |
| DNR | 3D-DNR |
| WDR | Digital WDR |
| Стиснення | |
| Формат стиснення | Н.264/MJPEG |
| Тип H.264 | профіль базової лінії/основний профіль |
| Швидкість стиснення | 32Кб/с 8МБ/с |
| G.711/G. 722.1/G.726/MP2L2 | |
| Бітрейт аудіо | 64Kб/с (G.711)/16Kб/с (G.722.1)/16Kб/з (G.726)/32-128Kб/с (MP2L2) |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 1280x960 |
| Частота кадрів | (1280 960,1280 720) - 25 кадрів/с |
| Налаштування зображення | Налаштування яскравості, контрасту, насиченості через клієнтське ПЗ або Веб браузер |
| Компенсація заднього підсвічування | Так, зона необов"язкова |
| ROI | Підтримується |
| Мережа | |
| Мережеве сховище | NAS (підтримка NFS, SMB/CIFS) |
| Тривожні сигнали | Видимість:вторгнення, расфокусірованія, руху. Динамічний аналіз, оповіщення при несанкціонованих діях, відключення мережі, конфлікт IP-адреси |
| Протоколи | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
| Стандарти сумісності | ONVIF, PSIA, CGI, ISAPI |
| Функції | Захист паролем, водяні знаки, дуальний потік, дзеркало |
| Інтерфейси | |
| Інтерфейс зв"язку | 1 RJ45 10М/100М Ethernet порт |
| Основне | |
| живлення | DC12В ±, 10%/PoE (802.3af) |
| потужність | 9 Вт макс. |
| ІЧ-діапазон | 30 м - 50 м |
| Робочі умови | 40С 70С |
| вологість ь | до 95% |
| Рівень захисту | IP68, IK10 |
| Розміри | 163,7х122,5х65,1 мм |
| Вага | 900гр |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 1.3 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 30-50 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 50 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/3 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/PoE (802.3af)/9Вт
- Клас захисту IP68, IK10
- Модель DS-2CD6510ET-IO
- Об’єктив
- Особливості Антивандальна, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 163x122x65 мм
- Чутливість 0.01 лк @ (F1.2, AGC вкл.), 0 лк з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.