IP камера Hikvision DS-2CD6332FWD-IV
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1405
Аксесуари
Особливості:
- 1/3 Progressive Scan CMOS
- 3 мегапікселі матриця
- роздільна здатність до 2048х1536resolution
- WDR 120dB
- Режим мульти-спліт
- Перетини лініїівиявлення вторгнень
- Монтаж на стелю або стіну
- ІЧ підсвічування 15 метрів
- Кут огляду 360
- IP66, IK10
Характеристики:
| Матриця | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна світлочутливість | 0.1 Люкс (F1.2, при вкл. АРУ), 0 Люкс з ІК |
| Швидкість електронного затвора | 1с ~ 1/100,000 сек |
| об’єктив | 1.19 мм @ F2.0, Кут огляду:360 |
| Кріплення об’єктива | М12 |
| Розширений динамічний діапазон | 120 дБ |
| Цифрове шумозаглушення | 3D DNR |
| Режим День/ніч | Механічний ІЧ-фільтр |
| стиснення | |
| стиснення відео | H.264/MJPEG |
| Профілі Кодака | Базовий/основний/високий |
| Бітрейт | 32 Кб/сек 16 Мб/сек |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 2048 x 1536 |
| Частота кадрів | Високошвидкісний режим:2048х1536 - 25 кадрів/с або 1536х1536 - 25 кадрів/с , або 4хPTZ 800x600 - 25 кадрів/с Багатоканальний режим:1536х1536 - 20 кадрів/с і 1 х панорама 1600х1200 - 20 кадрів/с і 3 х PTZ 800x600 - 20 кадрів/с |
| Потоки | Високошвидкісний режим:1 або 4, багатоканальний режим:до 5 (немає додаткового потоку) |
| Налаштування зображення | Налаштування яскравості, контрастності, насиченості з використанням клієнтського ПЗ або Веб браузера |
| HLC | є, настроюються зони |
| WDR | 128dB |
| Цифрове шумозаглушення | 3DNR |
| Мережа | |
| Мережеве зберігання | NAS, SAMB/CIFS |
| Тривожні сигнали | Видимість:осіб, вторгнення, расфокусірованія, руху. Динамічний аналіз, оповіщення при несанкціонованих діях, відключення мережі, конфлікт IP-адреси, винятків зберігання |
| Протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour (SIP optional) |
| Безпека | Захист паролем, водяні знаки |
| Сумісність | ONVIF, PSIA, CGI |
| Слот пам"яті | micro SD/SDXC до 64Гб |
| Інтерфейси | |
| інтерфейс зв"язку | RJ45 10/100/1000 Мб/с, 1 RS-485 інтерфейс |
| Загальна | |
| Параметри навколишнього середовища | -30 C 60 C (-20 F 140 F) Вологість 90% або нижче |
| Джерело живлення | DC 12В ±, 10% PoE (802.3af) |
| Споживання енергії | Макс. 12 Вт |
| Ступінь захисту | IP66, IK10 |
| Розміри | 164 х 152 х 43 мм |
| Вага | 1400 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 3 МП
- Тип встановлення Внутрішня
- Установка Внутрішня, (риб'яче око)
- Дальність ІЧ-підсвічування 10 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 10 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Показники
- Модель DS-2CD6332FWD-IV
Характеристики
- Матриця 1/3 Progressive Scan CMOS
- Відео стиск H.264/MJPEG
- Вид (форм фактор) Мініатюрна, Панорамна
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 3МП, 2048 (H) x тисяча п'ятсот тридцять шість (V)
- Живлення/споживання DC 12В/PoE (802.3af)/12Вт
- Клас захисту IP66, IK10
- Особливості Запис звуку, Антивандальна, Ширококутова, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування, Мікрофон
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 164х152х43 мм
- Чутливість 0.1 Люкс/F1.2, 0 Люкс з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.