IP камера Hikvision DS-2CD6026FWD-A/F
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1383
Аксесуари
IP відеокамера DS-2CD6026FWD-A розроблена для умов понад низької освітленості. Вона здатна формувати кольоровий кадр в умовах нічної зйомки при чутливості 0.001 Лк, а чорно-білу зйомку веде практично в повній темряві при чутливості 0.0001 Лк. Володіючи чудовим рівнем чутливості, мережеве пристрій призначений для використання як усередині приміщень, так і на вулиці (в кожусі).
В основі моделі лежить 1/2-дюймова матриця CMOS з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів (Full HD). Камера розрахована на роботу в режимі день/ніч і забезпечена механічним ІЧ-фільтром, що дозволяє коригувати кольору в денний час доби і збільшувати чутливість відеокамери вночі. Отриманий відеосигнал обробляється за допомогою функції WDR з показником 120 дБ, шумоподавителя 3D-DNR і режиму Defog для підвищення чіткості під час дощу або тумані.
Особливості:
- Технологія Darkfighter низьке освітлення
- 1/1.8 Progressive Scan CMOS
- Full HD 1080р, до 60 кадрів/c
- 120dB WDR, 3D DNR
- Мікро SD до 128 Гб
- Фокус ABF
- Повний набір смарт функцій
- DC12V/AC24V/PoE
- Довга витримка
- Аудіо/тривога IO
Технічні характеристики:
| Камера | |
| Сенсор: | 1/1.8 progressive scan CMOS |
| Мінімальна освітленість: | колір:0.001 Люкс (F1 .2, AGC вкл) ч/б:0.0001 Люкс (F1.2, АGC вкл) |
| Швидкість затвора: | 1c ~ 1/100,000с |
| Зниження швидкості зйомки (Slow shutter): | Є |
| Кріплення об’єктива: | C/CS |
| Автодиафрагма: | DC drive |
| Режим День/Ніч: | ICR фільтр |
| Цифрове придушення шумів (DNR): | 3D DNR |
| Iірокій динамічний діапазон (WDR): | 120dB WDR |
| Автофокус: | Автоматичний задній фокус |
| Відео стиск | |
| Відео стиск: | H.264/MPEG4/MJPEG |
| H.264 профілі: | Базовий профіль/Основний профіль/високий профіль |
| Відео bit rate: | 32 Kbps ~ 16 Mbps |
| Аудіо стиснення: | G.711/G.722.1/G. 726/MP2L2 |
| Аудіо bit rate: | 64Kbps (G.711)/16Kbps (G.722.1)/16Kbps (G.726)/32 -128Kbps (G.726) |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність: | 1920х1080 |
| Швидкість запису: | 50Hz:50 кадрів/с (1920 1080, 1280 960, 1280 720) 60Hz:60 кадрів/с (1920 1080, 1280 960, 1280 720) |
| 3й потік: | Незалежний від головного і будинок потоку до: 50Hz:25к/с (1920 1080), 60Hz:30 к/с (1920 1080) |
| Поліпшення зображення: | BLC/3D-DNR/ROI/Антітуман/EIS |
| Налаштування зображення: | Режим повороту зображення, насиченість, яскравість, контрастність, відтінки сірого регулюється через Web |
| Обрізка: | Підтримує |
| Перемикання день/ніч | Авто/розклад/по датчику тривоги |
| Фото накладення: | 128x128, BMP 24bit, зони налаштовуються |
| Аудіо | |
| Фільтрація шуму | Є |
| Аудіовхід | Підтримка подвійний звуковий доро ки, стерео |
| Частота дискретизації звуку | 16kHz/32kHz/44.1kHz/48kHz |
| Мережа | |
| Мережеве сховище: | NAS (підтримує NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Тривозі: | Виявлення руху, вторгнення, роз"єднання мережі, конфлікт IP адреси, помилки зберігання даних |
| Протоколи : | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS , IPv6, Bonjour |
| Безпека: | Перевірка користувача, водяний знак, фільтрація IP-адрес, анонімний доступ |
| Сумісність системи: | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), PSIA, CGI |
| Налаштування смарт функцій | |
| Режим аналізу | виявлення перетину лінії, виявлення вторгнень, вхід і вихід в зону, крадіжка багажу, видалення об’єкта |
| Виявлення перетину лінії | Перетинати попередньо намальовану віртуальну лінію |
| Виявлення вторгнень | перетин зумовленої віртуальної області |
| Вхід в зону | Вхід в зумовлені віртуальну ділянку з зовнішнього ділянки |
| вихід із зони | вихід з заздалегідь визначеного віртуального ділянки |
| Залишені об’єкти | об’єкти, що залишилися в установленому регіоні, такі як багаж, портмоне, небезпечні матеріали |
| Переміщення об’єктів | Переміщення об’єктів з визначеного регіону |
| Виявлення особливих подій | виявлення зміни кадру, раптове збудження аудіо потоку (збільшення/зменшення), виявлення втрати аудіо, виявлення расфокусировки об’єктива |
| Розпізнавання | Розпізнавання осіб людей |
| Статистика | Підрахунок об’єкт ів (вхід і вихід, номер об’єкта, складання і показ на екрані режимі реального часу) |
| Інтерфейси | |
| Аудіо вхід: | 1-кан 3.5мм, Mic вх/Line вх, 1 вбудований мікрофон |
| Аудіо вихід : | 1-кан 3.5мм |
| Інтерфейс зв"язку: | RJ45 10M/100M ethernet порт, RS-485, RS- 232 |
| Тривога вх/вих: | 1/1 |
| Відео вихід: | 1 Vp-p composite output (75/BNC) |
| Сховище: | мікро SD/SDHC/SDXC, Макс. 128Гб |
| Кнопка перезавантаження: | Є |
| Загальні | |
| Умови роботи: | -30C ~ + 60C Вологість 95% або менше (без конденсату) |
| живлення: | AC 24В/DC 12/PoE (802.3af) |
| потужність: | 6 Вт (макс. 9Вт з ICR) |
| Розміри: | 70 х 58 x 145 мм |
| Вага: | 830 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 8 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування Немає
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/1.8 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/PoE (802.3af)/9Вт
- Клас захисту Немає
- Модель DS-2CD6026FWD-A/F
- Об’єктив
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 69х58х145
- Чутливість 0.001 Люкс (F1.2, AGC вкл), 0.0001 Люкс (F1.2, AGC вкл)
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.