IP камера Hikvision DS-2CD4685F-IZS
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1496
Аксесуари
Особливості:
- 1/1.7 Progressive Scan CMOS
- 4K (4096x2160) - 22 кадрів/с
- Довга витримка
- DWDR
- 3D DNR
- Аудіо:1вх/1вих, тривога:1вх/1вих
- Підтримка мікро SD 128Гб
- AC 24В/PoE (802.3at)
Характеристики:
| Матриця | 1/1.7 Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна світлочутливість | 0.009 Люкс (F1.2, при вкл. АРУ), 0.014 Люкс (F1.4, при вкл. АРУ), 0 Люкс з ІЧ «/td> |
| Швидкість електронного затвора | 1с ~ 1/100,000 сек |
| Довга витримка | Підтримується |
| Про б"ектів | моторизований 2.8-12 мм @ F1.4, Кут огляду:95-31 |
| Кріплення об’єктива | AF - автоматичний фокус і моторизований об’єктив |
| Управління діафрагмою | DC |
| Розширений динамічний діапазон | DWDR |
| Цифрове шумозаглушення | 3D DNR |
| Режим день/ніч | Механічний ІЧ-фільтр |
| Стиснення | |
| Відео стиск | H.264/MPEG4/MJPEG |
| Профілі Кодака | Базовий/основний/високий |
| Відео бітрейт | 32 Кб/сек 16 Мб/сек |
| Аудіо стиснення | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2 |
| Аудіо бітрейт | 64Kbps (G.711)/16Kbps (G. 722.1)/16Kbps (G.726)/32-128Kbps (MP2L2) |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 4096 x 2160 |
| Частота кадрів | 22 кадру/с (4096 x 2160), 25 кадрів/с (3840х2160 , 1920х1080, 1280х 720) |
| 3 - потоку | Незалежна настройка, до:10 кадрів/с (1280х720) |
| Налаштування зображення | Налаштування яскравості, контрастності, насиченості з використанням клієнтського ПЗ або Веб браузера |
| Поліпшення зображення | BLC/3D-DNR/ROI/Defog |
| Корекція спотворення | Підтримується |
| Обрізати | Підтримується |
| Накладення картинки | 128 х 128, BMP 128bit, настроюються зони |
| Мережа | |
| Мережеве зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Тривожні сигнали | Видимість:осіб, вторгнення, расфокусірованія, руху. Динамічний аналіз, оповіщення при несанкціонованих діях, відключення мережі, конфлікт IP-адреси, винятків зберігання |
| Протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour (SIP optional) |
| Безпека | Захист паролем, водяні знаки |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), PSIA, CGI, ISAPI |
| Інтерфейси | |
| Аудіо | 1-кан 3.5 мм аудіо вхід (Мік./Лінія)/1 вихід |
| Інтерфейс зв"язку | RJ45 10 M/100 M Ethernet порт і 1 RS-485 інтерфейс |
| Слот пам"яті | micro SD/SDXC/SDHC до 128Гб |
| Тривога | 1 вхід, 1 вихід (до DC24В 1A або AC110В 500mA) |
| Відео вихід | 1Vp-p композитний вихід (75/BNC) |
| Кнопка reset | є |
| Аудіо | |
| Фільтрація шумів | підтримується |
| Аудіо вх/вих | підтримується дві звукові доріжки, стерео |
| Частота звуку | 16kHz/32kHz/44.1kHz/48kHz |
| Відео аналітика | |
| Режим аналізу | Виявленняперетинулінії, виявленнявторгнень, область входу, область виходу,видаленняоб’єкта |
| Виявленнялініїперетину | Перетинатипопередньо намальованувіртуальну лінію |
| Виявлення вторгнень | Перетин зумовленоївіртуальноїобласті |
| Вхід в зону | Вхідв зумовленівіртуальну ділянку ззовнішньогоділянки |
| вихід із зони | вихід ззаздалегідь визначеноговіртуальногоділянки |
| Залишені об’єкти | об’єкти, що залишилисяв установленомурегіоні, такі якбагаж, портмоне,небезпечніматеріали |
| Переміщення об’єктів | Переміщення об’єктіві з визначеногорегіону |
| Виявлення особливих подій | Виявлення зміникадру,вРаптом збудженняаудіо потоку (збільшення/зменшення), виявлення втратиаудіо,виявленнярасфокусировки об’єктива |
| Розпізнавання | Розпізнавання облич людей |
| Статистика | Підрахунокпроб"ектов(вхідівихід, номер об’єкта,з данняі показна екранів режимі реального часу< span>) |
| Загальна | |
| Параметри навколишнього середовища | -30 C 60 C (-20 F 140 F) Вологість 90% або нижче |
| джерело живлення | AC 24В ±, 10% PoE (802.3af) |
| Діяльність ІЧ підсвічування | 70 метрів |
| Споживання енергії | Макс. 24 Вт |
| Рівень захисту | IP66, IK10 |
| Розміри | 158 х 338 х 560 мм |
| Вага | 6200 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 8 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 70 метрів
Характеристики
- Матриця 1/1.7 Progressive Scan CMOS
- Відео стиск H.264/MJPEG
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 4K, 4096 (H) x 2160 (V)
- Живлення/споживання AC 24/24Вт/PoE (802.3af)
- Клас захисту IP66, IK10
- Модель DS-2CD4685F-IZS
- Призначення Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, Для дому, На дачу
- Розмір 158x338x560 мм
- Чутливість 0.009 Люкс, 0 Люкс з ІК
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.