IP камера Hikvision DS-2CD4212FWD-IZ
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1429
| Матриця | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна світлочутливість | 0.01 Люкс (F1.2, при вкл. АРУ), 0.014 Люкс (F1.4, при вкл. АРУ), 0 Люкс з ІК |
| Швидкість електронного затвора | 1с ~ 1/100,000 сек |
| об’єктив | моторизований 2.7-12 мм @ F1.4,< br>Кут огляду:98-30.2 |
| Кріплення об’єктива | 14 |
| управління діафрагмою | DC |
| Розширений динамічний діапазон | 120 дБ |
| цифрове шумозаглушення | 3D DNR |
| Режим День/ніч | Механічний ІЧ-фільтр |
| Стиснення | |
| Стиснення відео | H.264/MPEG4/MJPEG |
| Профілі Кодака | Базовий/основний/високий |
| Бітрейт | 32 Кб/сек 16 Мб/сек |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 1280 x 960 |
| Частота кадрів | 25 кадрів/с (1280х960), 50 кадрів/с (1280х720), WDR викл |
| 3 - потоку | Незалежна настройка, до:25 кадрів/с (1280х960) |
| Налаштування зображення | Налаштування яскравості, контрастності, насиченості з використанням клієнтського ПЗ або Веб браузера |
| BLC | є, настроюються зони |
| Defog | є |
| EIS | є |
| Накладення картинки | 128 х 128, BMP 128bit, настроюються зони |
| ROI | тобто, до 4 настроюються зон |
| Мережа | |
| Мережеве зберігання | NAS |
| Тривожні сигнали | Видимість:осіб, вторгнення, расфокусірованія, руху. Динамічний аналіз, оповіщення при несанкціонованих діях, відключення мережі, конфлікт IP-адреси, винятків зберігання |
| Протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour (SIP optional) |
| Безпека | Захист паролем, водяні знаки |
| Сумісність | ONVIF, PSIA, CGI |
| Слот пам"яті | micro SD/SDXC до 64Гб |
| Інтерфейси | |
| інтерфейс зв"язку | RJ45 10 M/100 M Ethernet порт і 1 RS-485 інтерфейс |
| Кнопка reset | є |
| Загальна | |
| Параметри навколишнього середовища | -30 C 60 C (-20 F 140 F) Вологість 90% або нижче |
| Джерело живлення | DC 12В ±, 10% PoE (802.3af) |
| П отребленіе енергії | Макс. 12 Вт |
| Рівень захисту | IP66 |
| Розміри | 98 х 105 х 328.8 мм |
| Вага | 1700 р |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 1.3 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
Характеристики
- Матриця 1/3 Progressive Scan CMOS
- Відео стиск H.264/MPEG4/MJPEG
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 1.3МП, 1280 (H) x 960 (V)
- Живлення/споживання DC 12В/PoE (802.3af)/12Вт
- Клас захисту IP66
- Модель DS-2CD4212FWD-IZ
- Особливості Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, Для дому, На дачу
- Розмір 98х105х328 мм
- Чутливість 0.01 Люкс/F1.2, 0.014 Люкс/F1.4, 0 Люкс з ІК
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.