IP камера Hikvision DS-2CD4025FWD-AP
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Аксесуари
Інтелектуальні камери серії Lightfighter здатні захоплювати високоякісні кольорові зображення при великій засветке навколишнього середовища. DS-2CD4025FWD підтримує Full HD роздільна здатність, швидкість запису до 50 кадрів/с, 140dB WDR, автоматичний задній фокус, P-Iris, PoE, Антивуалент, 3D DNR і повний набір смарт набір функцій.
< strong>Особливості:
- 1/2.8 Progressive Scan CMOS
- 1080p - 50 кадрів/с
- Робота при великій засветке
- Довга витримка
- 140dB WDR
- 3D DNR
- Автоматичне регулювання заднього фокусу
- Управління діафрагмою:P-iris
- Аудіо:1вх/1вих, тривога:1вх/1вих < li>Композитний відео вихід (BNC)
- Підтримка мікро SD 128Гб
- DC 12В/AC 24В/PoE (802.3at)
LPR:
Розпізнавання номерних знаків, підтримка білого і чорного списку. Точність розпізнавання 98%, максимально допустима швидкість 120 км/ч.
Підтримувані країни:Україна, Білорусь, Казахстан, Литва, Грузія, Естонія, Латвія, Вірменія, Азербайджан, Узбекистан, Молдова, Туркменістан, Росія.
Smart:
- 6 режимів аналітики, 4 режиму виявлення, функція статистики LPR
- Смарт запис:Підтримка алгоритмів запису і подвійний VCA.
- Смарт -кодування:Підтримка< span>низького бітрейта,мала затримка часу,ROIкодування.
- Варіантилінз:ABF(- А),P-Iris(-P).
Зображення:
- здатність 1920х1080 - 50 кадрів/с.
- Підтримує режим повороту і до рідора.
- Підтримкакадруванняв виділеному регіоні, рішення длянизької пропускної здатності.
- Підтримує H.264/MJPEGстиснення відео, багаторівневіконфігураціїякості відео(Basic/Main/High Profile).
- Підтримуєdefog, BLC, HLC.
Система:
- ПідтримуєONVIF (profile S/profile G), CGI, PSIA, ISAPI протоколи.
- Підтримуєтрипотоку, а також20 каналівживого зображенняодновремен нно.
- Захист від перенапруг і статики< span>.
інтерфейси:
- Підтримує стандарт Micro SD/SDHC/SDXC, до 128Гб
- Підтримує мережевий порт 10/100/1000M
- Підтримує аудіо вх/вих.
- Тривога:1вх/1вих.
- підтримує CVBS аналоговий вихід (4CIF)
Безпека:
- Трирівневааутентифікації користувачів, фільтраціяIP -адрес іанонімний доступ.
- СертифікатбезпекиHTTPS,SSH,підтримкаствореннясертифікатів
- < span id="result _box "lang =" ru ">БлокуванняIPкористувача при неправильних вводах пароля
Характеристики:
| Матриця | 1/2.8 Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна світлочутливість | 0.005 Люкс (F1.2, при вкл. АРУ), 0.0005 Люкс (F1.2, при вкл. АРУ) |
| Швидкість електронного затвора | 1с ~ 1/100,000 сек |
| Довга витримка | Підтримується |
| об’єктив | C/CS |
| Управління діафрагмою | P-Iris |
| Фокусування | Автоматичне регулювання заднього фокусу |
| Розширений динамічний діапазон | 140 дБ |
| Режим День/ніч | Механічний ІЧ-фільтр |
| стиснення | |
| Відео стиск | H.264/MJPEG |
| Профілі Кодака | Базовий/основний/високий |
| Відео бітрейт | 32 Кб/сек 16 Мб/сек |
| Аудіо стиснення | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2 |
| Аудіо бітрейт | 64Kbps (G.711)/16Kbps (G.722.1)/16Kbps (G.726)/32-128Kbps (MP2L2) |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота кадрів | 50 кадрів/с (1920х1080, 1280x960, 1280x720) |
| 3 - потоку | Незалежна настройка, до:20 кадрів/с (1280х720) |
| Налаштування зображення | Налаштування яскравості, контрастності, насиченості з використанням клієнтського ПЗ або Веб браузера |
| < span class="hps">Поліпшення зображення | BLC/HLC/3D-DNR/ROI/Defog |
| < span class="short_text" id="result_box" lang="ru">Корекція спотворення | Підтримується |
| Обрізати | Підтримується |
| Перемикання день/ніч | Авто/розклад/по тривозі |
| Накладення картинки | 128 х 128, BMP 128bit, налаштовуємо Перші зони |
| Мережа | |
| Мережеве зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Тривожні сигнали | Видимість:детектор руху, тривога, відключення мережі, конфлікт IP -адреси, винятків зберігання |
| Протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP , RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour (SIP optional) |
| Безпека | Захист паролем, водяні знаки |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), PSIA, CGI, ISAPI |
| Інтерфейси | |
| Аудіо | 1-кан 3.5 мм аудіо вхід (Мік./Лінія)/1 вихід |
| Інтерфейс зв"язку | RJ45 10/100/1000 M Ethernet порт |
| Слот пам"яті | micro SD/SDXC/SDHC до 128Гб |
| Тривога | 1 вхід, 1 вихід (до DC24В 1A або AC110В 500mA) |
| Відео вихід | 1Vp-p композитний вихід (75/BNC) |
| Кнопка reset | є |
| Аудіо | |
| Фільтрація шумів | підтримується |
| Аудіо вх/вих | підтримується дві звукові доріжки, стерео |
| Частота звуку | 16kHz/32kHz/44.1kHz/48kHz |
| Відео аналітика | |
| Режим аналізу | Виявленняперетинулінії, виявленнявторгнень, область входу, область виходу,видаленняоб’єкта |
| Виявленнялініїперетину | Перетинатипопередньо намальованувіртуальну лінію |
| Виявлення вторгнень | Перетин зумовленоївіртуальноїобласті |
| Вхід в зону | Вхідв зумовленівіртуальну ділянку ззовнішньогоділянки |
| Вихід із зони | Вихід ззаздалегідь визначеноговіртуальногоділянки |
| Залишені об’єкти | об’єкти, що залишилисяв установленомурегіоні, такі якбагаж, портмоне,< span class="hps">небезпечніматеріали |
| Переміщення об’єктів | Переміщення об’єктівз визначеногорегіону |
| Виявлення особливих подій | Виявлення зміникадру,вРаптом збудженняаудіо потоку (збільшення/зменшення), виявлення втратиаудіо,виявленнярасфокусировки об’єктива |
| Розпізнавання | Розпізнавання облич людей |
| Статистика | < span class="hps">Підрахунокпроб"ектов(вхідівихід, номер об’єкта,складанняі показна екранів режимі реального часу) |
| Захоплення та розпізнавання номерних знаків | |
| LPR настройки | Зона розпізнавання, країна використання |
| Інформаціянакладення | № камери , інформація камери, час захоплення, автомобільний номер |
| Налаштування зображення | Якість картинки, обсяг фото |
| OSD | Шрифт, колір заднього фону |
| Інтеграція | ONVIF:Захопленнячасуіномерного знака. |
| Загальна | |
| Параметри навколишнього середовища | -30 C 60 C (-20 F 140 F) Вологість 90% або нижче |
| Джерело живлення | AC 24В/DC 12В ±, 10% PoE (802.3af) |
| Споживання енергії | Макс. 9 Вт |
| Розміри | 70 х 58 х 145 мм |
| Вага | 830 г |
* P-iris- це автоматичне керування діафрагмою з високою точністю. Наявність гарної глибини різкості, коли об’єкти, розміщені на різній відстані від камери, одночасно знаходяться в фокусі, що особливо важливо для відеоспостереження за, наприклад, довгими коридорами або парковками.
* LPR -Захоплення та розпізнавання номерних знаків камерою.
Основні характеристики
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Корпусні
- Дальність ІЧ-підсвічування немає
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/2.8 Progressive Scan CMOS
- Відео стиск H.264/MJPEG
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 2МП, 1920 (H) x 1080 (V)
- Живлення/споживання DC 12В/AC 24В/PoE (802.3af)
- Клас захисту немає
- Модель DS-2CD4025FWD-AP
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 70х58х145 мм
- Чутливість 0.005 Люкс/F1.2 (колір), 0.0005 Люкс/F1.2 (ч/б)
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.