IP камера Hikvision DS-2CD2H85FWD-IZS (2.8-12 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1398
Аксесуари
Особливості:
- роздільна здатність 3840 x 2160
- 1/2.5 Progressive Scan CMOS
- Стандарт стиснення H.264 +, H.264, H.265 +, H.265
- Фокусна відстань:2,8-12 мм.
- 120dB WDR.
- BLC/3D DNR/ROI
- Ступінь захисту:IP67, IK10
- ІЧ до 30 метрів
- Інтелектуальне кодування:підтримка низькій швидкості передачі, низька латентність
- 4 аналізу поведінки і виявлення осіб
- Аудіо:1вх/1вих, Тривога:1вх/1вих
- Мікро SD до 128Гб
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця: | 1/2.5 Progressive Scan CMOS |
| Чутливість, лк: | 0.01Лк/F1.2 AGС вкл, 0.014 лк/F1.4 AGС вкл, 0 лк з ІК |
| Швидкість затвора: | 1/3c - 1/100.000c |
| Довга витримка: | Підтримується |
| об’єктив: | 2.8-12 мм/F1.4 |
| Фокус | Авто |
| Кут огляду | Як і горизонталі:115-35, по-вертикалі:60-19, по-діагоналі:146-38,5 |
| Кріплення об’єктива: | Ф14 |
| Режим день/ніч: | ICR фільтр |
| Придушення шуму: | 3D-DNR |
| WDR | 120dB |
| Регулювання (поворот/нахил) | поворот:0 ~ 355 , нахил:0 ~ 75, обертання:0 ~ 360 |
| Стандарти стиснення | |
| Відео стиснення : | H.264/MJPEG/H.264 +/H.265/H.265 + |
| Тип профілю, H.264: | Main Profile/High Profile |
| Тип профілю, H.265: | Main Profile |
| Відео бітрейд: | 32Kбіт/з ~ 16 Мбіт/с |
| Аудіо стиснення: | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Аудіо бітрейд: | 64Kбіт/с (G.711)/16Kбіт/с ( G.722.1)/16Kбіт/с (G.726)/32-192Kбіт/с (MP2L2) |
| Параметри кадру | |
| роздільна здатність: | 3840х2160 |
| Основний потік | 3840х2160 - 20 кадрів/с, 3072х1728, 2560x1440, 1920 x 108 0, 1280x720 - 25 кадрів/с |
| Додатковий потік | 640х480, 640x360, 320x240 - 25 кадрів/с |
| 3-й потік | 1280х720, 640x360, 352x288 - 25 кадрів/с |
| Налаштування кадру: | Поворот, насиченість, яскравість, контрастність, різкість |
| Поліпшення зображення | BLC/3D DNR |
| Перемикач день/ніч | Авто/Розклад/Спрацювання по тривозі |
| інтерфейси | |
| Аудіо | 1 вхід (лінійний, 3,5 мм), 1 вихід (3,5 мм), один трек |
| Інтерфейс зв"язку | RJ45 10/100 M Ethernet порт |
| Тривога | 1 вхід, 1 вихід (до DC12В, 30mA) |
| Віде про вихід | 1Vp-p композитний вихід (75/BNC) |
| Слот пам"яті | micro SD/SDXC/SDHC до 128Гб |
| SVC | Підтримка кодування H.264 і Н.265 |
| Кнопка reset | є |
| Інтелектуальний набір функцій | |
| Режим аналізу | виявлення перетину лінії, виявлення вторгнень, область входу, область виходу, видалення об’єкта |
| Розпізнавання | виявлення осіб людей |
| Виявлення виключень | Виявлення зміни сцени |
| Область інтересів | підтримка 1 фіксованою області для кожного потоку |
| Аудіо | |
| Екологічна шумова фільтрація | Підтримує |
| Частота дискретизації аудіо | 8 кГц/16 кГц/32 кГц/44,1 кГц/48 кГц |
| Мережа | |
| Інтерфейс | 1 Ethernet порт - RJ45 10M/100M |
| Мережеве сховище | NAS (Support NFS, SMB/CIFS ), ANR |
| Тривоги: | Детектор руху, вторгнення, відключення мережу, конфлікт IP-адреси, виняток зберігання |
| Підтримка протоколів: | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP , RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
| Загальна: | одна кнопка скидання, запобігання спалаху, подвійний потік, дзеркало, захист паролем, маска конфіденційності, водяний знак, фільтрація IP-адрес, анонімний доступ |
| Стандарти: | ONVIF (P ROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Клієнт | iVMS-4200 Hik-Connect, iVMS-5200 |
| Кількість одночасних підключень | до 6 каналів |
| Користувачі/рівні | до 32 користувачів, 3 рівня доступу:адміністратор, оператор і користувач |
| Web Browser | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0 + |
| Загальна | |
| ІЧ підсвічування: | до 30 м |
| Довжина хвилі | 850 нм |
| Слот під пам"ять | Мікро SD/SDHC/SDXC до 128Гб |
| Кнопка Reset | Підтримується |
| живлення: | DC12В ±, 25%, PoE (802.3af) |
| потужність | DC 12 В, 0,92 А, 11 В т PoE (802.3af, 36В-57В), 0.35A-0.22A, max. 12.5Вт |
| Робочі температури: | -30C ~ 60 C, Humidity 95 % or less (non-condensing) |
| Максимальна споживана потужність: | 11 Вт |
| Клас захисту: | IP67, IK10, TVS 2000B |
| Габарити: | ф 135.8х145.5 мм |
| Вага: | 1220г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 8 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
Характеристики
- Матриця 1/2.5 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В ± 25%/PoE (802.3af)/11Вт
- Клас захисту IP67, IK10, TVS 2000B
- Модель DS-2CD2H85FWD-IZS (2.8-12 мм)
- Об’єктив
- Особливості Антивандальна, Відеоаналітика, Розпізнавання облич, Висока роздільна здатність, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір ф 135,8х145,5 мм
- Чутливість 0.01 лк @ (F1.2, AGC вкл.), 0 лк з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.