IP камера Hikvision DS-2CD2955FWD-I (1.05 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1425
Аксесуари
Мініатюрна камера (Fish Eye) риб"яче око з ширококутним об’єктивом призначена для панорамної зйомки з функцією цифрового масштабування. Fisheye лінзи дають дуже широкі кути огляду, що дає зображенню характерний опуклий непрямолінійно вид.
Особливості:
- роздільна здатність до 5Мп
- Запис 2560х1920 - 25 кадрів/с
- Підтримка 14 режимів деварпінга
- Кут огляду 180
- Локальна пам"ять до 128Гб
- Стиснення :H.265/H.264/H.265 +/H.264 +/MJPEG
- ІЧ підсвічування 10 метрів
Характеристики:
| Матриця | 1/2.5 Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна світлочутливість | 0.01 Люкс (F1.2, при вкл. АРУ), 0 Люкс з ІК |
| Швидкість електронного затвора | 1с ~ 1/100,000 сек |
| об’єктив | 1.05 мм, F2.2 Кут огляду:180 (горизонтальний), 180 (ветікальний) |
| Кріплення об’єктива | М12 |
| Розширений динамічний діапазон | WDR 120dB |
| Цифров е шумозаглушення | 3D DNR |
| Режим День/ніч | ICR |
| Стиснення | |
| Стиснення відео | H.265/H.264/H.265 +/H.264 +/MJPEG |
| Профілі Кодака | Базовий/основний |
| Бітрейт | 32 Кб/сек 16 Мб/сек |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 2560x1920 |
| Частота кадрів | 2560x1920, 2048x1536, 1920х1080 - 25 кадрів/с |
| Налаштування зображення | Налаштування яскравості, контрастності, насиченості з використанням клієнтського ПЗ або Веб браузера |
| Поліпшення кадру | WDR, 3D-DNR, BLC |
| Корекція спотворення об’єктиву | підтримує |
| Мережа | |
| Мережеве зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS) |
| Тривожні сигнали | Видимість:вторгнення, перетин лінії, расфокусірованія, руху. динамічний аналіз, оповіщення при несанкціонованих діях, відключення мережі, конфлікт IP-адреси, винятків зберігання |
| Протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
| Безпека | Захист паролем, водяні знаки |
| Сумісність | ONVIF, PSIA, CGI |
| Інтерфейси | |
| Інтерфейс зв"язку | RJ45 10/100 Мб/с |
| Слот пам"яті | micro SD/SDXC до 128Гб |
| Загальна | |
| Параметри навколишнього середовища | -10 C 60 C (-20 F 140 F) Вологість 90% або нижче |
| ІЧ підсвічування | -I:до 10 метрів |
| Джерело живлення | DC 12В ±, 10% PoE (802.3af) |
| Споживання енергії | Макс. 5 Вт |
| Розміри | ф119х41 мм |
| Вага | 600 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 5 МП
- Тип встановлення Внутрішня
- Установка Внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 10 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 10 метрів
Характеристики
- Матриця 1/2.5 progressive scan CMOS
- Відео стиск H.265/H.264/H.265 +/H.264 +/MJPEG
- Вид (форм фактор) Мініатюрна, Панорамна
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 5Мп, 2560 (H) х 1920 (V)
- Живлення/споживання DC 12В/5Вт
- Клас захисту немає
- Модель DS-2CD2955FWD-I (1.05 мм)
- Особливості Відеоаналітика, Висока роздільна здатність, Ширококутова, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Розмір ф119х41 мм
- Чутливість 0.01 Люкс/F1.2 (день), 0 Люкс з Ік
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.