IP камера Hikvision DS-2CD2110F-IS (2.8мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1582
Аксесуари
Особливості:
- роздільна здатність 1 Мп (1280 x 720)
- Стандарт стиснення H.264
- Низька світлочутливість
- Ступінь захисту:IP66
- ІЧ до 30 метрів
- День/Ніч
- Аудіо/тривога:1вх/1вих
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Чутливість | 0.01 Люкс/F1.2, AGC ON, 0 Люкс з Ік |
| Електронний затвор | 1/3 - 1/100.000 з |
| об’єктив | f=2.8мм/F2.0, Кут огляду:98, Кріплення М12 |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр з автоматичним вимикачем |
| Стандарт стиснення | |
| Формат стиснення | H.264/MPEG4/MJPEG |
| Швидкість передачі | 32 кб/с 16 Мб/с |
| Подвійний потік | Підтримується |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 1280 x 720 |
| Кадрів/сек. | 25к/с - (1280 x 720) |
| Параметри зображення | Яскравість, Насиченість і Контраст, налаштовуються через клієнтське ПЗ або веб-браузер |
| BLC | Є,настроюються зони |
| ROI | Є, настроюються зони |
| Мережа | |
| Протоколи | TCP/IP, HTTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, PPPoE, SMTP, NTP, SNMP, HTTPS, FTP, 802.1x, Qos (SIP, SRTP , IPv6 optional) |
| Сумісність | ONVIF, PSIA, CGI |
| Інтерфейси | |
| Мережеве сховище | NAS |
| Аудіо: | 1вх/1вих |
| Тривога: | 1вх/1вих |
| Мережевий інтерфейс | |
| Сховище | Micro SD/SDHC/SDXC до 64Гб |
| Загальні | |
| Робочі умови | -25 C 60 C, Вологість до 90% |
| живлення | 12В DC ±, 10%, PoE (802.3af) |
| потужність | 5.5Вт (ICR вкл:макс. 8.5Вт) |
| Ступінь захисту | IP66 |
| ІЧ підсвічування | до 30 метрів |
| Розмір | 60x76x138 мм |
| Вага | 500г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 1.3 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
Характеристики
- Матриця 1/3 Progressive Scan CMOS
- Відео стиск H.264/MJPEG
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 1.3МП, 1280 (H) x 720 (V)
- Живлення/споживання DC 12В/PoE (802.3af)/7Вт
- Клас захисту IP66
- Модель DS-2CD2110F-IS (2.8мм)
- Особливості Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення
- Розмір Ф111 x 82 мм
- Чутливість 0.01 Люкс/F1.2 AGC вкл, 0 Люкс з ІК
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.