IP камера Hikvision DS-2CD2035FWD-I (2.8 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1457
Аксесуари
Особливості:
- 1/2.8 Progressive Scan CMOS
- роздільна здатність 3Мп < li>Запис:3Мп - 25 кадрів/с
- Ultra -Low чутливість
- 120dB WDR
- Підтримка мікро SD 128Гб
- Стиснення:H.265 +/H.264 +/H.265/H.264/MJPEG
- DC 12В/PoE (802.3at)
Характеристики:
| Матриця | 1/2.8 Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна світлочутливість | Колір:0.005 люкс (0 люкс з ІК) |
| Швидкість електронного затвора | 1/3 с ~ 1/100,000 сек |
| Довга витримка | Підтримується |
| об’єктив | 2.8 мм @ F1.6 Кут огляду:98 |
| Розширений дина мічеський діапазон | WDR 120 дБ |
| Кріплення об’єктива | M12 |
| DNR | 3D-DNR |
| Режим День/ніч | Механічний ІЧ-фільтр |
| Кути регулювання | Поворот:0 - 360, нахил:0-90, обертання:0-360 |
| < strong>стиснення | |
| Відео стиск | H.265 +/H.264 +/H.265/H.264/MJPEG |
| Профілі Кодака | Базовий/основний/високий |
| Відео бітрейт | 32 Кб/сек 16 Мб/сек |
| Зображення | |
| Макс . роздільна здатність | 2048 x 1536 |
| Головний потік | 2048x1536, 1920х1080, 1280x960, 1280x720 - 25 кадрів/с |
| Доп. потік | 640x360 - 25 кадрів/с |
| 3 - потоку | 1280x720 - 25 кадрів/с |
| Налаштування зображення | Налаштування яскравості, контрастності, насиченості з використанням клієнтського ПЗ або Веб браузера |
| Поліпшення зображення | BLC/3D DNR |
| ROI | 1 настроюється зона |
| Перемикач день/ніч | Авто/за розкладом |
| Мережа | |
| Мережеве зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, карта пам"яті |
| Тривожні сигнали | Видимість:детектор руху, тривога, відключення мережі, конфлікт IP-адреси, винятків зберігання |
| Протоколи | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP , RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv 6 |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), PSIA, CGI, ISAPI |
| Інтерфейси | |
| Інтерфейс зв"язку | RJ45 10/100М порт |
| Слот пам"яті | micro SD/SDXC/SDHC до 128Гб |
| Відео аналітика | |
| Видимість лінії перетину | Перетин попередньо намальованою віртуальної лінії |
| Виявлення вторгнень | Перетин зумовленої віртуальної області |
| Вхід в зону | Вхід в зумовлені віртуальну ділянку з зовнішнього ділянки |
| Вихід із зони | Вихід з заздалегідь визначеного віртуального ділянки |
| Залишені об’єкти | об’єкти, що залишилися в установленому регіоні, такі як багаж, портмоне, небезпечні матеріали |
| Переміщення об’єктів | Переміщення об’єктів з пр едопределенного регіону |
| Виявлення особливих подій | Виявлення зміни кадру, раптове збудження аудіо потоку (збільшення/зменшення), виявлення втрати аудіо, виявлення расфокусировки об’єктива |
| Виявлення осіб | Виявлення облич людей в кадрі |
| Загальна | |
| Параметри навколишнього середовища | -30 C 60 C (-20 F 140 F) Вологість 90% або нижче |
| Джерело живлення | DC 12В ±, 25% PoE (802.3af) |
| Споживання енергії | Макс. 5.5 Вт (DC)/7Вт (PoE) |
| Рівень захисту | IP67 |
| Діяльність ІЧ підсвічування | 30 метрів |
| Розміри | ф70х155 мм |
| Вага | 410г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 3 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/2.8 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/PoE (802.3af)
- Клас захисту IP67
- Модель DS-2CD2035FWD-I (2.8 мм)
- Об’єктив
- Особливості Відеоаналітика, Розпізнавання облич, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір ф70x155 мм
- Чутливість 0.005 Люкс/F1.2, 0 Люкс з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.