IP камера Hikvision DS-2CD2032F-I (6 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1516
Аксесуари
Особливості:
- роздільна здатність 3 Мп (2048 x 1536) або менших
- Стандарт стиснення H.264
- Низька світлочутливість
- 3D DNR/DWDR/BLC
- Ступінь захисту:IP66
- ІЧ до 30 метрів
- День/Ніч
- Слот пам"яті micro SD
Характеристики:
| Тип корпусу: | Bullet |
| Матриця: | 1/3 CMOS |
| роздільна здатність: | 3 Мп (2048х1536) |
| Чутливість, лк: | 0.07 Лк @ F1.2 AGС вкл, 0 Лк з ІК |
| об’єктив: | 6мм @ F1.2 (кути огляду 2048х1536:43.3, 1920х1080:49) |
| Стандарт стиснення відео: | H.264/MJPEG |
| Режим день/ніч: | є |
| ІЧ підсвічування: | до 30 м |
| Детекція руху: | є |
| Вторинний потік: | є |
| Підтримка протоколів: | TCP/IP, HTTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, PPPoE, SMTP, NTP, SNMP, HTTPS, FTP, 802.1x, Qos (SIP, SRTP, IPv6 опціонально) |
| Інтерфейс: | 1 |
| Сховище | Слот пам"яті micro SD, 64Гб |
| живлення: | 12VDC ±, 10%, PoE (802.3af) |
| Максимальна споживана потужність: | 7 Вт |
| Робочий діапазон температур: | -30 .. . +60 С |
| Клас захисту: | IP66 |
| Габарити: | 139x77x60 мм |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 3 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
Характеристики
- Матриця 1/3 Progressive Scan CMOS
- Відео стиск H.264/MJPEG
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 3 МП, 2048 (H) х 1536 (V)
- Живлення/споживання DC 12В/PoE (802.3af)/7Вт
- Клас захисту IP66
- Модель DS-2CD2032F-I (6 мм)
- Особливості Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення
- Розмір 60x76x139 мм
- Чутливість 0.07 лк @ (F1.2, AGC вкл.), 0 лк з ІК
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.