IP камера Hikvision DS-2CD1031-I (4 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1657
Аксесуари
Особливості:
- Матриця:1/3 progressive scan CMOS
- об’єктив:4 мм
- ІЧ підсвічування до 30 метрів
- DWDR, 3D DNR
- PoE (802.3af), IP67
- Моніторинг:Hik-Connect або iVMS -4500
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця: | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна освітленість: | 0.01 Люкс/F1.2, 0 Люкс з ІК |
| Швидкість електронного затвора: | 1/3 с ~ 1/100,000с |
| Лінза: | f=4 мм/F2.0, кут огляду:83.6 |
| День/Ніч: | ICR фільтр |
| Динамічний діапазон: | DWDR |
| Цифрове шумозаглушення: | 3D DNR |
| 3-осьова регулювання (кронштейн) | Поворот:0-360, нахил:-90 до 90, обертання:0 - 360 |
| Стандарт стиснення | |
| Відео стиск: | Головний потік:H.264 +/H.264, Доп. потік:H.264/MJPEG |
| Відео Bit Rate: | 32 Kbps ~ 16Mbps |
| зображення | |
| Макс роздільна здатність зображення: | 2304x1296 |
| Частота кадрів: | 2304x1296 - 20кадров/с, 1080p/960p/720p - 25кадров/с |
| Параметри кадру: | Насиченість/Яскравість/Контрастність - налаштовується за допомогою програмного забезпечення клієнта або веб-браузером |
| BLC | Є, настроюються зони |
| Мережа: | |
| Мережеве сховище | NAS (NFS, SMB/CIFS) |
| Детекція | Детектор руху |
| Інтелектуальна тривога: | Motion Detection, Video Tampering, Video Loss, Network Disconnect, IP address conflict, Storage exception |
| Протоколи: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
| Сумісність: | < div>ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), PSIA, CGI, ISAPI |
| Основні функції | Анти-мерехтіння, дзеркало, захист паролем, маска конфіденційності, водяний знак, фільтр IP-адрес |
| Інтерфейс | |
| Мережевий інтерфейс | 1-RJ45 10M/100M |
| Загальні | |
| живлення: | DC 12В ±, 10%, PoE (802.3af) |
| потужність : | 5Вт, 6.5Вт (PoE) |
| ІЧ підсвічування: | до 30 метрів |
| Клас захисту: | IP67 |
| Робоча температура: | -30C ~ 60C |
| Розміри: | 172x66x69 мм |
| Вага : | 500г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 3 МП
- Фокусна відстань 4 мм
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Зовнішня
- Дальність ІЧ-підсвічування до 30 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/3 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/PoE (802.3af)
- Клас захисту IP67
- Модель DS-2CD1031-I (4 мм)
- Особливості Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 69x66x172 мм
- Чутливість 0.01 Люкс (день), 0 Люкс з ІК
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.