IP камера Hikvision DS-2CD1031-I (2.8 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Аксесуари
Цифрова камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD1031-I (2.8 мм) - це надійна і ефективна камера спостереження, яка була представлена виробником в 2017 році. Вулична мережева камера спостереження увібрала в себе виключно інноваційні рішення, тому користувач зможе отримати якісну картинку з високою деталізацією, незалежно від часу доби і умов експлуатації.
Для зйомки з високим 3-мегапіксельною матрицею, використовується 1/3-дюймова матриця з прогресивним скануванням, що забезпечує чисту картинку і можливість розглянути навіть предмети невеликого розміру. При максимальному дозволі зйомки, швидкість запису - 20 кадрів в секунду, чого цілком достатньо для перегляду всього, що відбувається в режимі реального часу. Швидкість запису можна збільшити, знизивши якість зйомки. Встановлено фіксований об’єктив з фокусом 2,8 мм, що дозволяє проводити зйомку з кутом до 105 градусів.
Серед додаткових функцій камера спостереження Hikvision DS-2CD1031-I (2.8 мм), можна відзначити:детекцию руху, приватність зон, водяний знак, дзеркальність, інтелектуальна тривога, що істотно підвищує ефективність роботи обладнання. Завдяки встановленої інфрачервоної підсвічуванні, можна проводити зйомку в умовах повної відсутності світла на відстань на 30 метрів. Підключення до інтернету здійснюється через стандартний RJ45 інтерфейс.
Технологія РоЕ дозволяє проводити підключення камери за допомогою єдиного кабелю - кручена пара. Передбачено віддалений перегляд і управління камерою через смартфон, планшет і будь-який інший гаджет. Антивандальний корпус з високим індексом захисту гарантує надійний захист від зовнішніх факторів.
Наш інтернет-магазин пропонує купити камеру відеоспостереження Hikvision DS-2CD1031-I (2.8 мм) на 3 мегапікселі на вигідних умовах, просто зателефонуйте до нас або залиште заявку на сайті. Тільки сертифікований товар, який залишить у вас позитивні емоції. Доставляємо продукцію по всій Україні.
Особливості:
- Матриця:1/3 progressive scan CMOS
- об’єктив:2.8 мм
- ІЧ підсвічування до 30 метрів
- DWDR, 3D DNR
- PoE (802.3af), IP67
- Моніторинг:Hik-Connect або iVMS-4500
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця: | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна освітленість: | 0.01 Люкс/F1.2, 0 Люкс з ІК |
| Швидкість електронного затвора: | 1/3 с ~ 1/100,000с |
| Лінза: | f=2.8мм/F2.0, кут огляду:105.8 |
| День/Ніч: | ICR фільтр |
| Динамічний діапазон: | DWDR |
| Цифрове шумозаглушення: | 3D DNR |
| 3-осьова регулювання (кронштейн) | Поворот:0-360, нахил:-90 до 90, обертання:0 - 360 |
| Стандарт стиснення | |
| Відео стиск: | Головний потік:H.264 +/H.264, Доп. потік:H.264/MJPEG |
| Відео Bit Rate: | 32 Kbps ~ 16Mbps |
| зображення | |
| Макс роздільна здатність зображення: | 2304x1296 |
| Частота кадрів: | 2304x1296 - 20кадров/с, 1080p/960p/720p - 25кадров/с |
| Параметри кадру: | Насиченість/Яскравість/Контрастність - налаштовується за допомогою програмного забезпечення клієнта або веб-браузером |
| BLC | Є, настроюються зони |
| Мережа: | |
| Мережеве сховище | NAS (NFS, SMB/CIFS) |
| Детекція | Детектор руху |
| Інтелектуальна тривога: | Motion Detection, Video Tampering, Video Loss, Network Disconnect, IP address conflict, Storage exception |
| Протоколи: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
| Сумісність: | < div>ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), PSIA, CGI, ISAPI |
| Основні функції | Анти-мерехтіння, дзеркало, захист паролем, маска конфіденційності, водяний знак, фільтр IP-адрес |
| Інтерфейс | |
| Мережевий інтерфейс | 1-RJ45 10M/100M |
| Загальні | |
| живлення: | DC 12В ±, 10%, PoE (802.3af) |
| Споживча потужність: | 5Вт, 6.5Вт (PoE) |
| ІЧ підсвічування: | до 30 метрів |
| Клас захисту: | IP67 |
| Робоча температура: | -30C ~ 60C |
| Розміри: | 172x66x69 мм |
| вага: | 500г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 3 МП, 2304(H) x 1296(V)
- Роздільна здатність 3 МП
- Фокусна відстань 2.8 мм
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, Внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/3 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення H.264+/H.264/MJPEG
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/PoE (802.3af)
- Клас захисту IP67
- Модель DS-2CD1031-I (2.8 мм)
- Особливості Ширококутова, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 69x66x172 мм
- Чутливість 0.01 Люкс (день), 0 Люкс з ІК
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Романов Алексей 2021-04-22
Камера вполне хорошая, качественно снимает, все видно днем и ночью. Только неделю назад поставили, поэтому будет смотреть, как она еще покажет себя дальше. Пока никаких проблем и нареканий. Быстрая доставка и доступная цена отдельно порадовали. Спасибо за качественный сервис.
TIMUR 2021-03-02
Нормальная 2-мегапиксельная камера, которую можно устанавливать внутри и снаружи помещения. Я не заметил и сюрпризом оказалось, что в ней нет слота под карту памяти – обязательно внимательно читайте характеристики. И нет кнопки сброса настроек, но для меня это не принципиально. В остальном работает нормально, никаких проблем.
Гуров Алексей Артемьевич 2021-02-21
Камера с нормальным качеством картинки. Даже ночью видно все достаточно хорошо. Простая настройка – мне понадобилось минут 20, чтобы разобраться, а дальше все как по маслу. Не входит в комплект блок питания – это расстроило, но не критически. Недостатков не заметил.