TurboHD камера Hikvision DS-2CC52H1T-FITS (1.1 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1820
Аксесуари
Особливості:
- 5 МП High-performance CMOS
- HDTVI відео вихід - роздільна здатність 5Мп
- ІЧ фільтр
- OSD меню
- Вбудований мікрофон
- Управління по коаксіалі:
- HIKVISION-С
Технічні характеристики:
| Камера DS -2CC52H1T-FITS | |
| Сенсор: | Progressive Scan CMOS |
| Кількість ефективних пікселів: | 2 592 (H) х1944 (V) |
| Мінімальна освітленість: | 0.01 Люкс @ (F1.2, АРУ вкл) 0 Люкс @ з ІК |
| Швидкість затвора: | 1/12,5 ~ 1/20,000с |
| об’єктив: | f=1.1мм Кут огляду:180 |
| кріплення об’єктива: | М12 |
| Кутирегулювання: | Поворот:0 - 30, нахил:0,обертання:0 |
| Режим День/Ніч: | ICR фільтр |
| Синхронізація: | Внутрішня |
| Швидкість потоку відео: | 5Мп - 12,5 кадрів/с. |
| Аудіо вх | вбудований мікрофон |
| Аудіо вих | 1-кан, BNC, 1K |
| OSD меню | |
| Тип кріплення | Стіна/стеля |
| Режими розгортки на стелі | за замовчуванням , панорама, 4 PTZ, риб"яче око + 3 PTZ, міні риб"яче око + 1 PTZ, кільце + 2PTZ |
| Режими розгортки на стіні | за замовчуванням, панорама, 4 PTZ, риб"яче око + 3 PTZ, панорама + 3 PTZ |
| Режим День/Ніч | Колір/Ч-б |
| Баланс білого | ATW/MWB |
| Загальні | |
| Умови роботи: | -40C ~ + 60C Вологість 90% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 12В (+ -15%) |
| потужність: | 6 Вт |
| ІЧ підсвічування | 10 - 20 метрів |
| Управління | HIKVISION-С |
| Розміри : | ф120х55 мм |
| Вага: | 350г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 5 МП
- Тип встановлення Внутрішня
- Установка Внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 20 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 20 метрів
Характеристики
- Вид (форм фактор) Мініатюрна
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 5 МП, 2592 (H) х 1944 (V)
- Живлення/споживання DC 12В/6Вт
- Клас захисту немає
- Модель DS-2CC52H1T-FITS (1.1 мм)
- Особливості ІЧ-підсвічування, Висока роздільна здатність
- Розмір ф120х54 мм
- Чутливість 0.01 Люкс (день), 0 Люкс з Ік
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.