Купуйте офіційний і сертифікований товар категорії Комутатори з гарантією від виробника. 34 моделей на вибір. За ціною від 439 грн до 38299 грн.
Інтернет-магазин hikvision.co.ua!
| ROM/RAM: | 512Мб |
| CPU: | 98DX3236A1 800MHz |
| Ethernet порти (DownLink): | 24x RJ45 (10M/100M/1000М) |
| Ethernet порти (Uplink): | 2x SFP/SFP + |
| SFP порти (1 Гбіт/с): | 2 порту |
| VLAN: | IEEE 802.1Q |
| Віддзеркалення портів: | Є |
| Вологість: | 10% ~ 90% RH |
| Живлення від PoE-in: | Є |
| Модель чіпа комутатора: | 98DX3236A1 |
| Монітор температури на платі: | Є |
| Моніторинг напруги: | Є |
| Операційна система: | SwOS/RouterOS (Dual boot) |
| Підтримка FAST ETHERNET: | 24 порти |
| Радіатор процесора: | Є |
| Розмір таблиці MAC: | 16K |
| Споживана потужність: | 24Вт |
| Тепловідводи на чіпі: | Є |
| Управління: | L2 |
| Управління потоком: | Є |
| Живлення: | DC 9 - 30В/passive PoE |
| Робоча температура: | -40º до + 60ºC |
| Розміри: | 443x144x44 мм |
| ROM/RAM: | 16Мб/64Мб |
| COM порт: | Є, RJ45 |
| CPU: | QCA9531, 650 MHz |
| Ethernet порти (DownLink): | 24x 10Гб SFP + |
| Ethernet порти (Uplink): | 2х 40Гб QSFP + |
| Вологість: | 10% ~ 90% RH |
| Модель чіпа комутатора: | QCA9531 |
| Операційна система: | SwOS/RouterOS |
| Радіатор процесора: | Є |
| Споживана потужність: | 69 Вт |
| Тепловідводи на чіпі: | Є |
| Управління: | L3 |
| Живлення: | AC 100-240В |
| Робоча температура: | -20ºC ~ + 60ºC |
| Розміри: | 443x200x44 мм |
| ROM/RAM: | 16Мб/1Гб |
| CPU: | 98DX8216 800 МГц ARM 32bit |
| Ethernet порти (DownLink): | 16 (підтримує модулі SFP 1,25 Гбіт/с та SFP+ 10 Гбіт/с; модулів немає в комплекті), підтримка DDMI |
| Монітор температури на платі: | Підтримує |
| Операційна система: | RouterOS / SwitchOS |
| Живлення: | 100-240 В |
| Потужність споживання: | 44 Вт |
| Робоча температура: | -20°C - 60°C |
| Розміри: | 443 x 224 x 44мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 290 x 60 x 480 мм |
| Вага брутто: | 2.662 кг |
| Ethernet порти (DownLink): | 24 порти SFP (SFP: порти 100/1000M), 8 комбінованих портів 10/100/1000Base-T |
| Ethernet порти (Uplink): | 4 порти SFP+ 10GBase-X |
| VLAN: | Підтримує 4094х |
| Макс. пропускна здатність: | 336 Гбіт/с |
| Розмір таблиці MAC: | 16К |
| Швидкість пересилання пакетів: | 96 мп/с |
| Робоча температура: | 0 ℃ - 50 ℃ |
| Розміри: | 440 х 268 х 44 мм |
| Ethernet порти (DownLink): | 24х 10/100/1000 Base-T |
| VLAN: | Підтримує 16х |
| Буферна пам’ять: | 4.1 Мбіт/с |
| Віддзеркалення портів: | Підтримує |
| Макс. пропускна здатність: | 48 Гбіт/с |
| Молнієзащит: | 4кВ контакт |
| Розмір таблиці MAC: | 8К |
| Управління потоком: | Підтримує |
| Швидкість пересилання пакетів: | 35.7 мп/с |
| Живлення: | 100-240В АС |
| Потужність споживання: | 14 Вт |
| Робоча температура: | 0 - 50°C |
| Розміри: | 440x165х44 мм |
| Вага: | 2.8 кг |
| VLAN: | Підтримує 16х |
| Буферна пам’ять: | 4.1 Мбіт/с |
| Віддзеркалення портів: | Підтримує |
| Макс. пропускна здатність: | 32 Гбіт/с |
| Молнієзащит: | 6кВ повітря, 4кВ контакт |
| Порти (DownLink): | 16 10/100/1000 Base-T |
| Розмір таблиці MAC: | 8К |
| Управління потоком: | Підтримує |
| Швидкість пересилання пакетів: | 23.8 мп/с |
| Живлення: | 100-240В АС |
| Потужність споживання: | 12 Вт |
| Робоча температура: | 0 - 50°C |
| Розміри: | 440 х 165 х 44 мм |
| Вага: | 2.16 кг |
| Строк гарантії: | 36 міс. |
| Живлення від PoE-in: | Можливість живлення через порти ETH1, несумісно зі стандартами IEEE802.3af, 802.3at і 802.3bt, режим B, 9–30 В постійного струму |
| Макс. пропускна здатність: | 1 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | 802.3i, 802.3u, 802.3x, 802.3az |
| Молнієзащит: | IP30 |
| Порти (DownLink): | 5 x RJ45 10/100 Мбіт/с |
| Розмір таблиці MAC: | 2K |
| Живлення: | 9 – 30В DC |
| Робоча температура: | -40 °C - +75 °C |
| Розміри: | 113.1 x 27.4 x 80.5 мм |
| Вага: | 146.5 г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 90 x 30 x 130 мм |
| Вага брутто: | 0.3 кг |
| ROM/RAM: | 16/512 Мб |
| CPU: | ARM 32bit 98DX3236 800 MHz |
| Живлення від PoE-in: | Passive PoE |
| Порти (DownLink): | 24x RJ45 (10/100/1000M) |
| Порти (Uplink): | 2x SFP+ (1000M) |
| Живлення: | 2 (DC jack10-30В , PoE-IN) |
| Потужність споживання: | 21 Вт |
| Робоча температура: | -40°C - +60°C IP20 |
| Розміри: | 285 x 144 x 44 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 200 x 70 x 400 мм |
| Вага брутто: | 200 x 70 x 400 мм |
| Строк гарантії: | 12 міс. |
Швидке оформлення замовлення