8-портовий комутатор Ruijie RG-NBS3100-8GT2SFP
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
8-портовий комутатор Ruijie RG-NBS3100-8GT2SFP
Комутатор Ruijie RG-NBS3100-8GT2SFP призначений для побудови стабільних офісних мереж і невеликих систем відеоспостереження, де потрібні гігабітні підключення та оптоволоконні uplink-лінії без складного керування. Модель підходить для об’єктів, де важлива надійність мережі та простота впровадження.
Порти та робота з трафіком
Пристрій має вісім гігабітних портів RJ45 для підключення кінцевого обладнання та два SFP-порти стандарту 1000Base-X для підключення до магістральної мережі або переходу на оптоволокно. Загальна комутаційна здатність становить 20 Гбіт/с, а швидкість обробки досягає 15 млн пакетів за секунду, що дозволяє стабільно працювати з постійним мережевим трафіком.
Функціональність і стабільність
Комутатор підтримує до 4094 VLAN, що спрощує сегментацію мережі та розподіл трафіку між різними завданнями. Підтримка протоколів LLDP, STP і RSTP підвищує відмовостійкість і коректну роботу мережевої інфраструктури. Таблиця MAC-адрес розрахована на 8 тисяч записів і підходить для невеликих та середніх мереж.
Умови експлуатації
Пристрій стабільно працює при температурі від 0 до +50 °C і може використовуватися в офісних або технічних приміщеннях. Компактний корпус зручний для встановлення в телекомунікаційній шафі або розміщення на робочій поверхні, що спрощує монтаж і обслуговування.
Характеристики
- Ethernet порти (DownLink) 8 10/100/1000Base-T
- Ethernet порти (Uplink) 2 SFP 1000Base-X
- VLAN Підтримує 4094х
- Макс. пропускна здатність 192 Гбіт/с
- Розмір таблиці MAC 8К
- Швидкість пересилання пакетів 15 мп/с
- Робоча температура 0 ℃ - 50 ℃
- Розміри 260x120x43.6 мм
Інструкції і програмне забезпечення
Рекомендовані товари
Переглянуті товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.