| Uplink порт: | 2 Uplink x 100 Мбіт/с |
| Виробник: | Hikvision |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Загальна кількість портів: | 4 порту |
| Загальна потужність портів POE: | 60W |
| Максимальна відстань живлення POE : | до 250 метрів |
| Максимальна потужність на порт: | 30W |
| ОЗУ буфера пам’яті: | 768К |
| Пропускна здатність комутатора: | 1.2 Гбіт |
| Споживана потужність: | 65 Вт |
| Температура експлуатації: | 0 ° C ~ 40 ° C |
| Розміри: | 145 х 25.6 х 68.45 мм |
| Вага: | 0.24 кг |
| Ethernet порти (DownLink): | 4 × 1000 Мбіт/с RJ45 (1 Hi-PoE) |
| Ethernet порти (Uplink): | 2 × 1000 Мбіт/с SFP |
| Буферна пам’ять: | 1.5 Мбіт/с |
| Дальність PoE: | порти 3 і 4 - 300 м |
| Макс. пропускна здатність: | 12 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z і IEEE 802.3ab |
| Метод комутації: | Передача з проміжним зберіганням |
| Молнієзащит: | 6 кВ |
| Протоколи PoE: | порт 1:IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, порти 2-4 IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Розмір таблиці MAC: | 4К |
| Споживана потужність: | 65 Вт |
| Споживана потужність PoE: | Порти:1 60Вт, 2-4 30 Вт; Загальна:60Вт |
| Швидкість пересилання пакетів: | 8.928 мп/с |
| Живлення: | 48 - 57 В DC, 1.35 A |
| Робоча температура: | -30 ° C - 65 ° C |
| Розміри: | 158 × 101.2 × 31.6 мм |
| Вага: | 380 г |
| Ethernet порти (DownLink): | 16 × RJ–45 10/100 Мбіт/с |
| Буферна пам’ять: | 4 Мбіт/с |
| Макс. пропускна здатність: | 7.2 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab and IEEIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab and IEEE 802.3zE 802.3z |
| Розмір таблиці MAC: | 16 K |
| Споживана потужність PoE: | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at 30Вт (бюджет 230 Вт) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 5.3568 мп/с |
| Живлення: | 220В 2.5A |
| Потужність споживання: | 250 Вт |
| Робоча температура: | -10°C - +55°C |
| Розміри: | 440 × 44 × 221 мм |
| Вага: | 2.6 кг |
| Ethernet порти (DownLink): | 6,84 млн пакетів на секунду |
| Буферна пам’ять: | 9.2 Гбіт/с |
| Макс. пропускна здатність: | IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3bt |
| Розмір таблиці MAC: | 16 K |
| Споживана потужність PoE: | 8 портів PoE 10/100 Мбіт/с, 2 порта Gigabit RJ45 |
| Швидкість пересилання пакетів: | 6,84 млн пакетів на секунду |
| Живлення: | 54В 2.22A |
| Робоча температура: | 0°C до 40 °C ( |
| Розміри: | 217,6 мм × 27,8 мм × 103,35 мм |
| Ethernet порти (DownLink): | 8 × 1000 Мбіт/с RJ45 (2 Hi-PoE) |
| Ethernet порти (Uplink): | 2 × 1000 Мбіт/с SFP |
| Буферна пам’ять: | 1.5 Мбіт/с |
| Дальність PoE: | порти 7 і 8 - 300 м |
| Макс. пропускна здатність: | 20 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z і IEEE 802.3ab |
| Метод комутації: | Передача з проміжним зберіганням |
| Молнієзащит: | 6 кВ |
| Протоколи PoE: | порт 1-2:IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, порти 3-8 IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Розмір таблиці MAC: | 4К |
| Споживана потужність: | 120 Вт |
| Споживана потужність PoE: | Порти:1-2 90Вт, 3-8 30 Вт; Загальна:110Вт |
| Швидкість пересилання пакетів: | 14.88 мп/с |
| Живлення: | 48 - 57 В DC, 2.5 A |
| Робоча температура: | -30 ° C - 65 ° C |
| Розміри: | 197 × 114.2 × 42.2 мм |
| Вага: | 585 г |
| Uplink порт: | 1 порт RJ45 (Gigabit Ethernet, 10/100/1000 Мбіт/с) |
| Індикація комутатора: | Живлення, мережа, статус PoE |
| Буферна пам’ять: | 2 М |
| Виробник: | ONV Co. |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Кількість портів PoE: | 8 PoE x 100 Мбіт/с |
| Комутація кабелю: | RJ45 |
| Максимальна потужність на порт: | 30W |
| Порти PoE (100 МБ/С): | 8 портів |
| Споживана потужність: | 120 Вт |
| Температура експлуатації: | -20~+55°C |
| Розміри: | 195 х 130 х 40 мм |
| Вага: | 0,75 кг |
| Ethernet порти (DownLink): | 4 × RJ–45 10/100 Мбіт/с |
| Ethernet порти (Uplink): | 1 ×гігабітний порт RJ45, 1 × гігабітний оптоволоконний порт |
| VLAN: | 4094 |
| Віддзеркалення портів: | Підтримує |
| Макс. пропускна здатність: | 4.8 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z |
| Протоколи PoE: | IEEE 802.3af,IEEE 802.3at |
| Розмір таблиці MAC: | 2 K |
| Розпинування контактів PoE: | Кінцевий діапазон: 1/2(-), 3/6(+); Середній діапазон: 4/5(+), 7/8(-); 8-контактне харчування: 1/2(-), 3/6(+), 4/5(+), 7/8(-) |
| Споживана потужність PoE: | порт 1 -430 Вт (бюджет 60Вт) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 3.57 мп/с |
| Живлення: | 48 В DC |
| Потужність споживання: | 5-65 Вт |
| Робоча температура: | -30 °C - +65 °C |
| Розміри: | 158 × 101 × 31.6 мм |
| Вага: | 400 г |
| Ethernet порти (DownLink): | 24 × gigabit PoE RJ45 port, full duplex, MDI/MDI-X adaptive |
| Ethernet порти (Uplink): | 2 × gigabit fiber |
| VLAN: | 4094 |
| Буферна пам’ять: | 4.1 Мбіт/с |
| Дальність PoE: | 300 м |
| Макс. пропускна здатність: | 52 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, and IEEE 802.3z |
| Протоколи PoE: | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Розмір таблиці MAC: | 8 K |
| Розпинування контактів PoE: | 1/2(-), 3/6(+); 4/5(+), 7/8(-); 1/2(-), 3/6(+), 4/5(+), 7/8(-) |
| Споживана потужність PoE: | порт 1 -2430 Вт (бюджет 370 Вт) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 36.688 мп/с |
| Живлення: | 100 - 240 В AC |
| Потужність споживання: | 400 Вт |
| Робоча температура: | -10°C - 55°C |
| VLAN: | 16 |
| Буферна пам’ять: | 4.1 Мбіт |
| Макс. пропускна здатність: | 56 Гбіт/с |
| Молнієзащит: | 4 kV |
| Порти (DownLink): | 26x RJ45 (10/100/1000M) |
| Порти (Uplink): | 2x SFP (1000M) |
| Розмір таблиці MAC: | 8К |
| Споживана потужність PoE: | бюждет 370 Вт |
| Швидкість пересилання пакетів: | 41.664 мп/с |
| Живлення: | 100 - 240В AC, 6A |
| Потужність споживання: | 391 Вт |
| Робоча температура: | 0°C - +40°C |
| Розміри: | 440 x 214.9 x 44 мм |
| Вага: | 4 кг |
| Ethernet порти (DownLink): | 4x 10/100/1000Base-T |
| Ethernet порти (Uplink): | 1x 10/100/1000Base-T; 1х 1000Base-X SFP |
| Буферна пам’ять: | 1.5 Мбіт |
| Макс. пропускна здатність: | 12 Гбіт/с |
| Розмір таблиці MAC: | 4К |
| Споживана потужність PoE: | бюджет 54 Вт |
| Швидкість пересилання пакетів: | 8.93 мп/с |
| Живлення: | 54В DC, 1.1A |
| Потужність споживання: | 60 Вт |
| Робоча температура: | 0°C - +40°C |
| Розміри: | 148 x 78 x 26 мм |
| Вага: | 1.2 кг |
| Ethernet порти (DownLink): | 24 × 100 Мбіт/с |
| Ethernet порти (Uplink): | 2 × 1000 комбо Мбіт/с |
| Макс. пропускна здатність: | 8.8 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x,IEEE 802.3ab |
| Протоколи PoE: | Порти з 1 по 8: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Розмір таблиці MAC: | 16 K |
| Споживана потужність PoE: | порт 1 -2430 Вт (бюджет 370 Вт) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 6.5472 мп/с |
| Живлення: | 100-240В,6.5 A |
| Потужність споживання: | 30-400 Вт |
| Робоча температура: | -10°C - +55°C |
| Розміри: | 440 × 221 × 44 мм |
| Вага: | 3.54 кг |
| Буферна пам’ять: | 4 Мбіт/с |
| Макс. пропускна здатність: | 9.2 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z |
| Порти (Uplink): | 16 × RJ-45 10/100 Мбіт/с |
| Розмір таблиці MAC: | 16 K |
| Розпіновка PoE контактів: | 1/2(-), 3/6(+), 4/5(+), 7/8(-) |
| Споживана потужність PoE: | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at 30Вт (бюджет 230 Вт) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 6.84 мп/с |
| Живлення: | 220В 2.5A |
| Потужність споживання: | 250 Вт |
| Робоча температура: | 0°C - +45°C |
| Розміри: | 440 × 44 × 221 мм |
| Вага: | 2.6 кг |
| Макс. пропускна здатність: | 20 Гбіт/с |
| Молнієзащит: | 4 kV |
| Порти (DownLink): | 8x RJ45 (10/100/1000M) |
| Порти (Uplink): | 1 x 10/100/1000BASE-T, 1 x 1000BASE-X SFP |
| Розмір таблиці MAC: | 4К |
| Споживана потужність PoE: | 30 Вт порт (бюджет 120 Вт) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 14.8 мп/с |
| Живлення: | 110-240В AC |
| Потужність споживання: | 10-120 Вт |
| Робоча температура: | 0°C - +40°C |
| Розміри: | 190 x 150 x 43 мм |
| Вага: | 1.44 кг |
| VLAN: | 16 |
| Буферна пам’ять: | |
| Макс. пропускна здатність: | 40 Гбіт/с |
| Молнієзащит: | 4 kV |
| Порти (DownLink): | 18x RJ45 (10/100/1000M) |
| Порти (Uplink): | 2x SFP (1000M) |
| Розмір таблиці MAC: | 8К |
| Споживана потужність PoE: | бюждет 250 Вт |
| Швидкість пересилання пакетів: | 29.76 мп/с |
| Живлення: | 100 - 240В AC, 4.5A |
| Потужність споживання: | 269 Вт |
| Робоча температура: | 0°C - +40°C |
| Розміри: | 300 x 223 x 43.6 мм |
| Вага: | 2.8 кг |
| ROM/RAM: | 16/256Мб |
| VLAN: | 4094 |
| Буферна пам’ять: | |
| Дальність PoE: | 250 м |
| Макс. пропускна здатність: | 20 Гбіт/с |
| Молнієзащит: | |
| Порти (DownLink): | 8х 10/100/1000Base-T |
| Порти (Uplink): | 2х SFP |
| Розмір таблиці MAC: | 8К |
| Розпіновка PoE контактів: | 1/2(+), 3/6(-) |
| Споживана потужність PoE: | 56В 30Вт (бюджет 240 Вт) |
| Функціональні особливості: | 8-портовий |
| Швидкість пересилання пакетів: | 14.88 мп/с |
| Живлення: | 2х 12-56V DC |
| Потужність споживання: | 20-260 Вт |
| Робоча температура: | -40°C - +80°C |
| Розміри: | 85 х 132 х 165 мм |
| Вага: | 1.91 кг |
| Буферна пам’ять: | 1.25M |
| Макс. пропускна здатність: | 2 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE802.3 10BASE-T; IEEE802.3i 10Base-T; IEEE802.3u 100Base-TX; IEEE802.3x. |
| Молнієзащит: | IEC61000-4-2(ESD): розряд контакту ±8 кВ, повітряний розряд ±15 кВ. |
| Порти (DownLink): | 2x RJ45 (10/100M) |
| Порти (Uplink): | 8x RJ45 (10/100M) |
| Протоколи PoE: | IEEE802.3af/at |
| Розмір таблиці MAC: | 2К |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 205 x 45 x 250 мм |
| Розпіновка PoE контактів: | 1/2(+), 3/6(-) |
| Споживана потужність PoE: | 1-8 порт 30Вт (бюджет 120 Вт) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 1.49 мп/с |
| Живлення: | Вбудований адаптер живлення AC100~240 В |
| Потужність споживання: | 4-120 Вт |
| Робоча температура: | -20 - +55°C |
| Розміри: | 195 х 130 х 40 мм |
| Вага: | 1 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 205 x 45 x 250 мм |
| Вага брутто: | 0.96 кг |
| Строк гарантії: | 24 міс. |
| Макс. пропускна здатність: | 2 Гбіт/с |
| Молнієзащит: | 4 kV |
| Порти (DownLink): | 8x RJ45 (10/100M) |
| Порти (Uplink): | 2x SFP (10/100M) |
| Розмір таблиці MAC: | 8К |
| Споживана потужність PoE: | 30 Вт порт (бюджет 110 Вт) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 1.48 мп/с |
| Живлення: | 100-240В AC |
| Потужність споживання: | 10-110 Вт |
| Робоча температура: | 0°C - +40°C |
| Розміри: | 166 x 132.6 x 43 мм |
| Вага: | 1.22 кг |
| ROM/RAM: | 16/256Мб |
| VLAN: | 4094 |
| Буферна пам’ять: | 4.1 Мбіт |
| Дальність PoE: | 250 м |
| Макс. пропускна здатність: | 12 Гбіт/с |
| Молнієзащит: | Розрядка повітря: 8 кВ; Контактний розряд: 6 кВ |
| Порти (DownLink): | 8х 10/100/1000Base-T |
| Порти (Uplink): | 2х SFP |
| Розмір таблиці MAC: | 8К |
| Розпіновка PoE контактів: | 4-портовий |
| Споживана потужність PoE: | 56В 30Вт (бюджет 120 Вт) |
| Функціональні особливості: | 4-портовий |
| Швидкість пересилання пакетів: | 8.92 мп/с |
| Живлення: | 2х 12-56V DC |
| Потужність споживання: | 12-132 Вт |
| Робоча температура: | -40°C - +80°C |
| Розміри: | 85 х 132 х 165 мм |
| Вага: | 1.86 кг |