| ROM/RAM: | 16/128 Мб |
| Ethernet: | 1 RJ-45 100 Мбит/с |
| Wi-Fi: | 802.11 b/g/n |
| Аудіо вихід: | вбудований динамік |
| Аудіо вхід: | вбудований всенаправлений мікрофон |
| Дисплей: | 4.3" |
| Колір корпусу: | Чорний |
| Мережеві протоколи: | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Метод роботи: | Ємнісний сенсорний екран із 9 сенсорними кнопками |
| Монтаж: | накладний |
| Операційна система: | Linux |
| Роздільна здатність дисплея: | 480 × 272 |
| Функціональні особливості: | З Wi-Fi |
| Живлення: | 12 В DC |
| PoE: | IEEE802.3af, Standard PoE |
| Потужність споживання: | 4 Вт |
| Робоча температура: | -10 °C - +50 °C |
| Розміри: | 120 × 120 × 21 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 160 x 70 x 160 мм |
| Вага брутто: | 0.38 кг |
| ROM/RAM: | 8/64 Мб |
| Ethernet: | 1 RJ-45 100 МБ/с |
| Дисплей: | 4.3" |
| Колір корпусу: | Білий |
| Метод роботи: | сенсорні кнопки |
| Операційна система: | Linux |
| Роздільна здатність дисплея: | 480 × 272 |
| Функціональні особливості: | Без Wi-Fi |
| Живлення: | 12В DС |
| PoE: | Standard PoE, IEEE802.3af |
| Потужність споживання: | 4 Вт |
| Робоча температура: | -10 °C - +50 °C |
| Розміри: | 120 × 120 × 21 мм |
| ROM/RAM: | 8/2 Гб |
| Ethernet: | 2 10/100/1000 M |
| RS485: | 1 |
| Аудіо вхід: | вбудований мікрофон |
| Аудіо компресія: | G.711U, G.711A |
| Дисплей: | 10.1", IPS |
| Локальне сховище: | SD до 128 Гб |
| Мережеві протоколи: | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Операційна система: | Android 7.1 |
| Підключення: | 2 тривожних входу, 1 RS-485, USB 3, SD карта 128 Гб, 2 релейних виходу для замків |
| Релейні виходи: | 2 |
| Роздільна здатність дисплея: | 1280 × 800 |
| Тривожні входи: | 2 |
| Живлення: | 12В DC |
| PoE: | Підтримує |
| Потужність споживання: | 12 Вт |
| Робоча температура: | -10 °C - 50 °C |
| Розміри: | 292 × 166 × 31 мм |
| ROM/RAM: | 8/64 Мб |
| Аудіо бітрейт: | G.711 U, G.711 A |
| Аудіо вихід: | вбудований динамік |
| Аудіо вхід: | вбудований всеспрямований мікрофон |
| Колір корпусу: | Чорний |
| Монтаж: | настінний |
| Живлення: | 1 PoE порт IEEE 802.3af та 1 порт підключення +12 Вольт |
| Потужність споживання: | 4 Вт |
| Робоча температура: | -10 °C - +50 °C |
| Розміри: | Чорний |
Комплект відеодомофон Hikvision DS-KH6100-E1 та виклична панель DS-KV6103-PE1(С)
В наявності
9 405 ₴
| Роздільна здатність: | 1920 × 1080 |
| Кути огляду: | Г: 131°; В: 78° |
| Тип підсвічування: | ІЧ 3м |
Комплект відеодомофон Hikvision DS-KH6110-WE1 та панель виклику DS-KV6113-WPE1(C)
В наявності
10 530 ₴
| Роздільна здатність: | 1920 × 1080p, 720p |
| Кути огляду: | Г: 131°; В: 78° |
| Тип підсвічування: | ІЧ 3м |
| Ступінь захисту: | IP65 |
| ROM/RAM: | 32Мб/128Мб |
| Особливості: | Кольоровий, Wi-Fi, Підтримка TF-карток до 128 ГБ |
| Призначення: | Для будинку, Для квартири, Для офісу |
| Wi-Fi: | Є |
| Аудіо бітрейт: | 64 кб/с |
| Аудіо вхід: | Всеспрямований мікрофон |
| Аудіо компресія: | G.711 U, G.711 A |
| Вологість: | 10 ~ 90% RH |
| Діагональ екрану: | 7 |
| Дисплей: | 7 дюймів |
| Колір: | чорний |
| Локальне сховище: | Підтримка TF-карток до 128 ГБ |
| Монтаж: | Накладний |
| Операційна система: | Linux |
| Підключення SD карти пам’яті: | Да |
| Роздільна здатність дисплея: | 1024x600 |
| Споживана потужність: | 5 Вт |
| Управління домофоном: | Сенсорний екран |
| Живлення: | DC 12В |
| Робоча температура: | -10 ° ~ + 50 ° С |
| Розміри: | 175 мм × 113,5 мм × 18,1 мм (6,89" × 4,47" × 0,71") |
| ROM/RAM: | 16/128 Мб |
| Ethernet: | 1 RJ-45 100 Мбит/с |
| Wi-Fi: | 802.11 b/g/n |
| Аудіо вихід: | вбудований динамік |
| Аудіо вхід: | вбудований всенаправлений мікрофон |
| Дисплей: | 4.3" |
| Мережеві протоколи: | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Метод роботи: | Ємнісний сенсорний екран із 9 сенсорними кнопками |
| Монтаж: | накладний |
| Операційна система: | Linux |
| Роздільна здатність дисплея: | 480 × 272 |
| Живлення: | 12 В DC |
| PoE: | IEEE802.3af, Standard PoE |
| Потужність споживання: | 4 Вт |
| Робоча температура: | -10 °C - +50 °C |
| Розміри: | 120 × 120 × 21 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 150 x 70 x 150 мм |
| Вага брутто: | 0.4 кг |
| Строк гарантії: | 24 міс. |
| ROM/RAM: | 8/64 Мб |
| Ethernet: | 1 RJ-45 100 Мб/с |
| Аудіо вихід: | вбудований динамік |
| Аудіо вхід: | вбудований мікрофон |
| Аудіо компресія: | G.711 U, G.711 A |
| Колір корпусу: | Білий |
| Метод роботи: | 9 сенсорних кнопок |
| Операційна система: | Linux |
| PoE: | IEEE802.3af, Standard PoE |
| Потужність споживання: | 4 Вт |
| Робоча температура: | -10 °C - +50 °C |
| Розміри: | 120 × 120 × 21 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 160 x 70 x 160 мм |
| Вага брутто: | 0.35 кг |
| Строк гарантії: | 24 міс. |
Топ товарів категорії Домофони
Комплект відеодомофон Hikvision DS-KH6110-WE1 та панель виклику DS-KV6113-WPE1(C)
В наявності
10 530 ₴
Новинки категорії Домофони
Комплект відеодомофон Hikvision DS-KH6110-WE1 та панель виклику DS-KV6113-WPE1(C)
В наявності
10 530 ₴