Купуйте офіційний і сертифікований товар категорії IP камери з гарантією від виробника. 70 моделей на вибір. За ціною від 2713 грн до 58577 грн.
Інтернет-магазин hikvision.co.ua!
| Роздільна здатність: | 2 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 мм |
| Кути огляду: | H:112 °; V:59 °; D:134 ° |
| Тип встановлення: | Вулична, Внутрішня |
| Тип підсвічування: | ІЧ Exir |
| Дальність ІЧ-підсвічування: | 30 метрів |
| Дальність підсвічування: | 30 м |
| Ступінь захисту: | IP66 |
| Тригери тривоги: | Виявлення руху, підробка відео, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний вхід в систему, жорсткий диск |
| Тип підключення: | Дротові, Бездротові Wi-Fi |
| Роздільна здатність: | 4 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 мм |
| Кути огляду: | H:100 °; V:55 °; D:117 ° |
| Тип встановлення: | Вулична, Внутрішня |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Дальність ІЧ-підсвічування: | 30 метрів |
| Дальність підсвічування: | до 30 м, 850 nm |
| Ступінь захисту: | IP66 |
| Тригери тривоги: | Виявлення руху, зміна сцени, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний доступ, помилка зберігання |
| Тип підключення: | Дротові, Бездротові Wi-Fi |
| Роздільна здатність: | 4 МП |
| Фокусна відстань: | Панорама:4 мм; PTZ:5.9 - 188.8 мм |
| Кути огляду: | панорама:Г:79 °, В:42 °, PTZ Г:60.2 ° - 2.3 ° |
| Тип встановлення: | Внутрішня, Вулична |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Дальність ІЧ-підсвічування: | 150 метрів |
| Дальність підсвічування: | PTZ до 150 м, панорама до 30 м |
| Ступінь захисту: | IP66, IK10, TVS 6000 В |
| Тригери тривоги: | виявлення руху, вхід тривоги, вихід тривоги, тривога саботажу відео, виняток |
| Тип підключення: | Дротові, PoE живлення |
| Роздільна здатність: | 4 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 - 12 мм |
| Кути огляду: | Г:104 ° - 29 °; В:55 ° - 17 °; Д:125 ° - 34 ° |
| Тип встановлення: | Вулична, Внутрішня |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Дальність ІЧ-підсвічування: | 30 метрів |
| Дальність підсвічування: | 30 м |
| Ступінь захисту: | IP67, IK10 |
| Тип підключення: | Дротові, PoE живлення |
| Роздільна здатність: | 4 МП |
| Фокусна відстань: | 4 мм |
| Кути огляду: | H:75 °; V:41 °; D:88 ° |
| Тип встановлення: | Вулична, Внутрішня |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Дальність ІЧ-підсвічування: | 30 метрів |
| Дальність підсвічування: | 30 м, довжина хвилі 850 нм |
| Ступінь захисту: | IP66 |
| Тригери тривоги: | Виявлення руху, зміна сцени, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний доступ, помилка зберігання |
| Тип підключення: | Дротові, Бездротові Wi-Fi |
Швидке оформлення замовлення