Купуйте офіційний і сертифікований товар категорії IP камери з гарантією від виробника. 201 моделей на вибір. За ціною від 2245 грн до 87781 грн.
Інтернет-магазин hikvision.co.ua!
| Роздільна здатність запису камери: | 8 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 мм |
| Кути огляду: | Г: 108°, В: 59°, Д: 127° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 40м |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тригери тривоги: | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключ |
| Роздільна здатність запису камери: | 4 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 мм |
| Кути огляду: | Г: 104°, В: 57°, Д: 122° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 40м |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тригери тривоги: | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключ |
| Роздільна здатність запису камери: | 2 МП |
| Об'єктив камери: | фіксований |
| Фокусна відстань: | 2.8 мм |
| Кути огляду: | Г: 103°, В: 56°, Д: 121° |
| Тип встановлення камери: | Вулична |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 30м |
| Ступінь захисту: | IP67, IK08 |
| Тригери тривоги: | виявлення руху (підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб)), сигналізація саботажу, винятки |
| Роздільна здатність запису камери: | 2 МП |
| Фокусна відстань: | 4 мм |
| Кути огляду: | Г: 83°, В: 44°, Д: 99° |
| Тип підсвічування: | LED-підсвічування+ІЧ |
| Дальність підсвічування: | 30м |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тригери тривоги: | виявлення руху (підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб)), сигналізація саботажу, винятки |
| Роздільна здатність запису камери: | 4 МП |
| Фокусна відстань: | 4 мм |
| Кути огляду: | Г: 84°, В: 45°, Д: 100° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 40м |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тригери тривоги: | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключ |
| Роздільна здатність запису камери: | 4 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 мм |
| Кути огляду: | Г: 104°, В: 57°, Д: 122° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 30м |
| Ступінь захисту: | IP67; IK10 |
| Тригери тривоги: | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, спрацювання сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого доступу до в |
| Фокусна відстань: | 2.8мм |
| Кути огляду: | Г: 98°, В: 54°, Д: 114° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 30м |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тригери тривоги: | виявлення руху (підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб)), сигналізація саботажу, винятки |
| Фокусна відстань: | 2.8 мм |
| Кути огляду: | Г: 104°, В: 57°, Д: 122° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 30м |
| Ступінь захисту: | IP67, IK8 |
| Тригери тривоги: | виявлення залишеного без нагляду багажу, видалення предметів, виявлення перетину лінії, вторгнення, підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення руху, сигналізація саботажу відео, виключення |
| Роздільна здатність запису камери: | 4 МП |
| Об'єктив камери: | Фіксований |
| Фокус камери: | 4 мм |
| Кути огляду: | Г: 94°, В: 50°, Д: 110° |
| Тип встановлення камери: | Вулична |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 50 м |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тригери тривоги: | Виявлення руху (підтримка спрацьовування тривоги при певних типах цілей (людина та транспортний засіб)), тривога при спробі злому відео |
| Фокусна відстань: | 2.8мм |
| Кути огляду: | Г: 105°, В: 54°, Д: 128° |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Дальність підсвічування: | 40м |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тригери тривоги: | виявлення руху (класифікація людей і транспортних засобів), сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключення, виявлення зміни сцени, виявлення перетину лінії, виявлення вторгнення, виявлення входу в область, виявлення виходу з області |
Швидке оформлення замовлення