Купуйте офіційний і сертифікований товар категорії IP камери з гарантією від виробника. 110 моделей на вибір. За ціною від 3330 грн до 24300 грн.
Інтернет-магазин hikvision.co.ua!
| Роздільна здатність запису камери: | 8 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 мм |
| Кути огляду: | Г: 108°, В: 59°, Д: 127° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 40м |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тригери тривоги: | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключ |
| Роздільна здатність запису камери: | 4 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 мм |
| Кути огляду: | Г: 104°, В: 57°, Д: 122° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 80м |
| Ступінь захисту: | IP67 IK10 |
| Тригери тривоги: | виявлення перетину лінії, виявлення вторгнення, виявлення руху (людини та транспортного засобу), сигналізація несанкціонованого доступу до відео |
| Роздільна здатність запису камери: | 4 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 мм |
| Кути огляду: | Г: 104°, В: 57°, Д: 122° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 40м |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тригери тривоги: | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключ |
| Роздільна здатність запису камери: | 4 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 мм |
| Кути огляду: | Г: 104°, В: 57°, Д: 122° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 40м |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тригери тривоги: | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключ |
| Роздільна здатність запису камери: | 8 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 мм |
| Кути огляду: | Г: 108°, В: 59°, Д: 127° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 80м |
| Ступінь захисту: | IP67 IK10 |
| Тригери тривоги: | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого |
| Роздільна здатність запису камери: | 8 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8-12мм |
| Кути огляду: | Г: 106° - 30°, В: 55° - 17°, Д: 128° - 34° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 60 м |
| Ступінь захисту: | IP67, IK10 |
| Тригери тривоги: | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого |
| Роздільна здатність запису камери: | 4 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 мм |
| Кути огляду: | Г: 104°, В: 57°, Д: 122° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 30м |
| Ступінь захисту: | IP67; IK10 |
| Тригери тривоги: | рух (класифікація цілей людей та транспортних засобів), сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключення |
| Роздільна здатність запису камери: | 4 МП |
| Об'єктив камери: | фіксований |
| Фокусна відстань: | 4 мм |
| Кути огляду: | Г: 84°, В: 45°, Д: 100° |
| Тип встановлення камери: | Вулична |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 80м |
| Ступінь захисту: | IP67; IK10 |
| Тригери тривоги: | виявлення перетину лінії, виявлення вторгнення, виявлення руху (людини та транспортного засобу), сигналізація несанкціонованого доступу до відео |
| Роздільна здатність запису камери: | 4 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8мм |
| Кути огляду: | Г: 104°, В: 57°, Д: 122° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 30м |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тригери тривоги: | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключ |
| Роздільна здатність запису камери: | 4 МП |
| Фокусна відстань: | 4 мм |
| Кути огляду: | Г: 84°, В: 45°, Д: 100° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 40м |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тригери тривоги: | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключ |
| Роздільна здатність запису камери: | 8 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 мм |
| Кути огляду: | Г: 108°, В: 59°, Д: 127° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 30м |
| Ступінь захисту: | IP67; IK10 |
| Тригери тривоги: | рух (класифікація цілей людей та транспортних засобів), сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключення |
| Роздільна здатність запису камери: | 8 МП |
| Фокусна відстань: | 4 мм |
| Кути огляду: | Г: 88°, В: 44°, Д: 105° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 80м |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тригери тривоги: | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого |
| Роздільна здатність запису камери: | 4 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8-12мм |
| Кути огляду: | Г: 102° - 31°, В: 54° -17°, Д: 122° - 35° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 60м |
| Ступінь захисту: | IP67, IK10 |
| Тригери тривоги: | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого |
| Роздільна здатність запису камери: | 4 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 мм |
| Кути огляду: | Г: 104°, В: 57°, Д: 122° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 40м |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тригери тривоги: | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключ |
Швидке оформлення замовлення