Купуйте офіційний і сертифікований товар категорії Відеокамери Hikvision з гарантією від виробника. 23 моделей на вибір. За ціною від 3542 грн до 20425 грн.
Інтернет-магазин hikvision.co.ua!
| Роздільна здатність запису камери: | 8 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8-12мм |
| Кути огляду: | Г: 106° - 30°, В: 55° - 17°, Д: 128° - 34° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 60 м |
| Ступінь захисту: | IP67, IK10 |
| Тригери тривоги: | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого |
| Роздільна здатність запису камери: | 4 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8-12мм |
| Кути огляду: | Г: 102° - 31°, В: 54° -17°, Д: 122° - 35° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 60м |
| Ступінь захисту: | IP67, IK10 |
| Тригери тривоги: | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого |
| Фокусна відстань: | 2.8-12мм |
| Кути огляду: | Г: 112.3° - 41.2°, В: 58.1° -23.1°, Д: 137.4° - 47.3° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+LED |
| Дальність підсвічування: | ІЧ 60м; LED 60м |
| Ступінь захисту: | IP67, IK10 |
| Тригери тривоги: | Виявлення руху (підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб)), сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключення |
| Роздільна здатність: | 4 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8-12 мм |
| Кути огляду: | Горизонтальний:108 ° -30 °, Вертикальний:56 ° -17 °, Діагональ:131 ° -35 ° |
| Тип встановлення: | Вулична, Внутрішня |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Дальність ІЧ-підсвічування: | 60 метрів |
| Дальність підсвічування: | 60 м |
| Ступінь захисту: | IP66, IK10 |
| Тип підключення: | Дротові, PoE живлення |
| Фокусна відстань: | 2.8-12 мм |
| Кути огляду: | Г: 112° - 41°, В: 58° - 23°, Д: 137° - 47° |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Дальність підсвічування: | 60м |
| Ступінь захисту: | IP67, IK10 |
| Тригери тривоги: | захоплення обличчя, підрахунок людей, виявлення руху (підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та автомобіль)) сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключення, виявлення зміни сцени, виявлення винятків звуку, вия |
| Фокусна відстань: | 8-32 мм |
| Кути огляду: | Г: 42.5° - 14°, В: 23.4° - 8°, Д: 49.7° - 17° |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Дальність підсвічування: | 60 м |
| Ступінь захисту: | IP67; IK10 |
| Тригери тривоги: | виявлення руху (підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та автомобіль)), сигналізація несанкціонованого доступу до відео, діагностика якості відео, виняток (мережа відключено, конфлікт IP-адрес, незаконний вхід у систему, а |
| Роздільна здатність: | 8 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8-12 мм |
| Кути огляду: | Горизонтальний:108 ° -46 °, Вертикальний:58 ° -26 °, Діагональ:127 ° -52 ° |
| Тип встановлення: | Вулична, Внутрішня |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Дальність ІЧ-підсвічування: | 60 метрів |
| Дальність підсвічування: | 60 м |
| Ступінь захисту: | IP66, IK10 |
| Тип підключення: | Дротові, PoE живлення |
| Роздільна здатність: | 6 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 - 12 мм |
| Кути огляду: | Г:106 ° -32 °; В:56 ° -18 °; Д:127 ° -37 ° |
| Тип встановлення: | Внутрішня, Вулична |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Дальність ІЧ-підсвічування: | 60 метрів |
| Дальність підсвічування: | 60 м |
| Ступінь захисту: | IP67, IK10 |
| Тип підключення: | PoE живлення, дротові |
Швидке оформлення замовлення