Turbo HD відеокамера DS-2CE5AU7T-VPIT3ZF (2.7-13.5 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 2106
Аксесуари
варіофокальна Turbo HD відеокамера DS-2CE5AU7T-VPIT3ZF (2.7-13.5 мм)
Особливості:
- 8.29МпHigh-performance CMOS
- роздільна здатність 3840х 2160
- Автофокус
- Моторизований об’єктив 2,7-13,5мм
- Перемикання TVI/AHD/CVI/CVBS
- OSD меню, 3DDNR, Smart ІК,Exir 2.0
- ІЧ підсвічування - 60 метрів
- IP67, IK10
Технічні характеристики:
| КамераDS-2CE5AU7T-VPIT3ZF | |
| Сенсор | 8.29 Мп progressive scan CMOS |
| Кількість ефективних пікселів | 3840 (H) х2160 (V) |
| Мінімальна освітленість | 0.003Люкс @ (F1.2, АРУ вкл) 0 Люкс @ з ІК |
| Швидкість затвора | 1/25 ~ 1/50,000с |
| об’єктив | 2.7-13.5мм моторизований варіофокальний об’єктив Кут огляду:108,1 ° - 45,6 ° |
| Кріплення об’єктива | Ф14 |
| Кути регулювання | Поворот:0 - 355 °, нахил:0 - 75 °,обертання:0 ° -355 ° |
| Режим" День/Ніч " | ICR фільтр |
| Синхронізація | На внутрішній |
| Швидкість потоку відео | TVI:8 Мп @ 12,5 к/с, 8 Мп @ 15к/с, 5 Mп @ 20к/с,4 Mп @ 25к/с, 4 Mп @ 30/с, 2 Mп @ 25к/с, 2 Mп @ 30к/с AHD:5 Mп @ 20к/с CVI:8 Мп @ 12,5 к/с, 8 Мп @ 15к/с CVBS:960Н |
| WDR | 130дБ |
| OSD меню | |
| AGC | Підтримує |
| Режим День/Ніч | Колір/Ч-б/Авто |
| Баланс білого | ATW/MWB |
| BLC | Підтримує |
| WDR | Підтримує |
| Функції | Яскравість, різкість, 3D DNR, дзеркало, SMART ІК |
| Інтерфейс | |
| Відеовихід | 1 аналоговий вихід HD |
| Кнопка перемикання | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Загальні | |
| Умови роботи | - 40 ° C ~ + 60 ° C Вологість 90% або менше (без конденсату) |
| живлення | DC 9-15В |
| Потужність | 7Вт |
| Ступінь захисту | IP67, IK10 |
| Матеріал | Метал |
| ІЧ підсвічування | до 60 метрів |
| Розміри | Ф 145 х 111,3мм |
| Вага | 860г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 8 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 60 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 60 метрів
Характеристики
- Матриця CMOS image sensor
- Вид (форм фактор) Мініатюрна
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 9-15 В/7 Вт
- Клас захисту IP67, IK10
- Модель DS-2CE5AU7T-VPIT3ZF (2.7-13.5 мм)
- Об’єктив
- Особливості Антивандальна, ІЧ-підсвічування, Висока роздільна здатність
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір Ф 145х111,3 мм
- Чутливість 0.003 Люкс/F1.2 (день), 0 Люкс з Ік
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.