Купуйте офіційний і сертифікований товар категорії Відеокамери Hikvision з гарантією від виробника. 50 моделей на вибір. За ціною від 4777 грн до 113716 грн.
Інтернет-магазин hikvision.co.ua!
| Роздільна здатність запису камери: | 6 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 мм |
| Кути огляду: | Г: 105°, В: 55°, Д: 127° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 80м |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тригери тривоги: | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого |
| Роздільна здатність запису камери: | 6 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 мм |
| Кути огляду: | Г: 105°, В: 55°, Д: 127° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 40м |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тригери тривоги: | виявлення руху (класифікація цілей по людях та транспортних засобах), сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключення |
| Роздільна здатність запису камери: | 6 МП |
| Фокусна відстань: | 4 мм |
| Кути огляду: | Г: 78°, В: 38°, Д: 96° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 80м |
| Ступінь захисту: | IP67 IK10 |
| Тригери тривоги: | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого |
| Роздільна здатність запису камери: | 6 МП |
| Фокусна відстань: | 4 мм |
| Кути огляду: | Г: 78°, В: 38°, Д: 96° |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування: | 40м |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тригери тривоги: | виявлення руху (класифікація цілей щодо людей та транспортних засобів), сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключення |
| Роздільна здатність: | |
| Роздільна здатність: | 6 МП |
| Роздільна здатність запису: | |
| Кут огляду: | H:180 ° (настінне кріплення), 360 ° (стельове), 360 ° (настільний) |
| Тип встановлення: | Вулична, Внутрішня |
| Установка: | Внутрішня, Вулична |
| Дальність ІЧ-підсвічування: | 15 метрів |
| Тип підключення: | Дротові, PoE живлення |
| Тип підключення: | Дротові, PoE живлення |
| Матриця: | 1/2.5" Progressive Scan CMOS |
| Мін. Чутливість: | Колір: 0,001 лк (F1. 6, AGC ON), Ч / Б: 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора: | 1/3- 1/100 000 с |
| Придушення шуму (DNR): | 3D |
| WDR: | 120 дБ |
| BLC: | Підтримує |
| HLC: | Підтримує |
| ROI: | 1 для головного потоку |
| Регулювання по осях: | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -180°, оберт: 0° -360° |
| Апертура: | F1.0 |
| Відео компресія: | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Кількість потоків: | 3 |
| Роздільна здатність відео: | 3632 × 1632; 1200× 536, 960 × 432 |
| Частота кадрів (головний потік): | 3632 × 1632 - 20 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік): | 1200× 536, 960 × 432 - 20 к/с |
| Метод зберігання: | FTP/microSD 512 Гб |
| Програмне забезпечення: | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Сумісність: | ONVIF (Profile S, Profile T, Profile G), ISAPI, SDK |
| Аудіо інтерфейси: | вбудований мікрофон та динамік |
| Мережеві інтерфейси: | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Основні функції обробки: | 4 зон маскування |
| Ідентифікація об'єкта (DORI - не аналітика): | 4 м |
| Виявлення об'єкта (DORI - не аналітика): | 44 м |
| Дальність підсвічування: | 30м |
| Кути огляду: | Г: 180°, В: 79° |
| Розпізнавання об'єкта (DORI - не аналітика): | 8 м |
| Спостереження за об'єктом (DORI - не аналітика): | 17 м |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Тригери тривоги: | Виявлення руху (підтримка спрацьовування тривоги за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб)), тривога саботажу відео, виняток |
| Фокусна відстань: | 2.8мм |
| Живлення: | 12В DC |
| PoE: | 802.3af |
| Потужність споживання: | 11.5 Вт |
| Робоча температура: | -30°C - +60°C |
| Розміри: | Ø103.6 × 76 × 234.5 мм |
| Вага: | 580 г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 140 x 120 x 260 мм |
| Вага брутто: | 0.85 кг |
| Матриця: | 1/2.5" Progressive Scan CMOS |
| Мін. Чутливість: | Колір: 0,005 лк (F1. 6, AGC ON), Ч / Б: 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора: | 1/3- 1/100 000 с |
| Придушення шуму (DNR): | 3D |
| WDR: | 120 дБ |
| BLC: | Підтримує |
| HLC: | Підтримує |
| ROI: | 1 для головного потоку |
| Регулювання по осях: | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -75°, оберт: 0° -360° |
| Апертура: | F1.6 |
| Відео компресія: | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Кількість потоків: | 3 |
| Роздільна здатність відео: | 3632 × 1632; 1200× 536, 960 × 432 |
| Частота кадрів (головний потік): | 3632 × 1632 - 20 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік): | 1200× 536, 960 × 432 - 20 к/с |
| Метод зберігання: | FTP/microSD 512 Гб |
| Програмне забезпечення: | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Сумісність: | ONVIF (Profile S, Profile T, Profile G), ISAPI, SDK |
| Аудіо інтерфейси: | вбудований мікрофон та динамік |
| Мережеві інтерфейси: | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Основні функції обробки: | 4 зон маскування |
| Ідентифікація об'єкта (DORI - не аналітика): | 4 м |
| Виявлення об'єкта (DORI - не аналітика): | 42 м |
| Дальність підсвічування: | 30м |
| Кути огляду: | Г: 180°, В: 77° |
| Розпізнавання об'єкта (DORI - не аналітика): | 8 м |
| Спостереження за об'єктом (DORI - не аналітика): | 16 м |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тип підсвічування: | ІЧ+видиме світло |
| Тригери тривоги: | Виявлення руху (підтримка спрацьовування тривоги за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб)), тривога саботажу відео, виняток |
| Фокусна відстань: | 2.8мм |
| Живлення: | 12В DC |
| PoE: | 802.3af |
| Потужність споживання: | 11.5 Вт |
| Робоча температура: | -30°C - +60°C |
| Розміри: | Ø130.1 × 109.1 мм |
| Вага: | 580 г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 150 x 150 x 150 мм |
| Вага брутто: | 0.75 кг |
| Роздільна здатність запису камери: | 6 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 мм |
| Кути огляду: | H: 105°; V: 55°; D: 127° |
| Тип встановлення: | Вулична |
| Тип підсвічування: | LED-підсвічування+ІЧ |
| Дальність ІЧ-підсвічування: | 30 метрів |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тригери тривоги: | Виявлення руху, підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина і транспортний засіб) |
| Тип підключення: | Дротові, PoE живлення |
| Роздільна здатність: | 6 МП |
| Роздільна здатність запису камери: | 6 МП |
| Фокусна відстань: | 4 мм |
| Кути огляду: | Г: 87°, В: 46°, Д: 105° |
| Тип встановлення: | Внутрішня, Вулична |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Дальність ІЧ-підсвічування: | 80 метрів |
| Дальність підсвічування: | 80 м |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тип підключення: | Дротові, PoE живлення |
| Роздільна здатність: | 6 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 мм |
| Кути огляду: | Горизонтальний:97 °, Вертикальний:63 °, Діагональ:120 ° |
| Тип встановлення: | Вулична, Внутрішня |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Дальність ІЧ-підсвічування: | 30 метрів |
| Дальність підсвічування: | До 30м |
| Ступінь захисту: | IP67 |
| Тригери тривоги: | Виявлення руху, підробка відео, відключення мережі, конфлікт IP-адрес незаконний вхід в систему, жорсткий диск повний, помилка жорсткого диска |
| Тип підключення: | Дротові, PoE живлення |
| Фокусна відстань: | 6-252 мм; Панорамний режим 2.8 мм |
| Кути огляду: | Панорамний режим |
| Тип підсвічування: | ІЧ; LED |
| Дальність підсвічування: | LED 30м; ІЧ 300 м |
| Ступінь захисту: | IP67, IK10 |
Швидке оформлення замовлення