IP камера Hikvision VCU-A014-ITIR
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1394
Аксесуари
VCU-A014-ITIR HD Traffic Unit складається з корпусу і HD-камери. Передня панель корпусу є водонепроникною і пилонепроникної. Корпус має вбудований мережевий блискавковідвід. Він широко використовується в системі захоплення безпеки руху та системі спостереження за міським спостереженням за захопленням і розпізнаванням номерних знаків.
Особливості:
- 7 Мп 1 Progressive Scan CCD
- до 3392 2008 @ 25к/с для виведення в режимі реального часу
- захоплення для трьох смуг руху, підтримка захоплення в зворотному напрямку
- Підтримка визначення швидкості
- Підтримка численних методів обробки зображень ISP, таких як 3D DNR, обробка переднього світла і підсвічування, придушення мазка, LTM (локальне відображення тонів) і т. д.
- Розпізнавання номерних знаків
- Зовнішнє сховище USB і зберігання SD-карт
- Одиночний синхронний інтерфейс і комунікаційний інтерфейс для підключення декількох зовнішніх пристроїв
- кілька методів завантаження даних:включення в систему FTP і SDK
Характеристики:
| Матриця | 1 Progressive Scan CCD |
| об’єктив | 1 F1.8, 25 мм, ручна діафрагма, ІК |
| Режим День/ніч | ICR-фільтр |
| стиснення | |
| Відео стиск | H.264/MJPEG |
| Формат зображення | JPEG |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 3392 x 2008 |
| Частота кадрів | 3392 х 2008 - 25 кадрів/с |
| Налаштування зображення | AEC, AGC, насиченість, яскравість, контрастність, різкість, баланс білого |
| Функції | |
| Функція | Розпізнавання номерних знаків, захоплення передньої частини автомобіля і визначення швидкості |
| Доступ до терміналу | Підтримка доступу до сервера терміналів |
| Управління освітленням | Додаткове світло, синхронний з білим або інфрачервоним світлодіодом |
| Мережа | |
| Протоколи | TCP/IP, HTTP, DHCP, DNS, RTP, RTSP, NTP, FTP |
| Сумісність | ONVIF, SDK |
| Інтерфейси | |
| Інтерфейс зв"язку | Один порт Ethernet RJ45 10M/100M/1000M , п"ять напівдуплексних інтер фейсів RS-485 |
| Вбудоване сховище | Один USB-інтерфейс і один слот для SD-карт з максимальною ємністю 128 ГБ |
| Вхід тригера | 7 зовнішніх входу |
| Вихід тригера | 7 (ізоляція фотоелектричної зв"язку 2500VAC/5В TTL), 2 релейних виходу |
| Загальна | |
| На внутрішній конфігурація | Водонепроникний і пилонепроникний мережевий розрядник і грозозахисний розряд RS-485 |
| Параметри навколишнього середовища | -20 C 60 C (-4 F 140 F) Вологість 5% - 95% |
| Джерело живлення | AC 100В - 240В, Частота:48Гц - 52 Гц |
| Споживання енергії | Макс. 30 Вт |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Розміри | 180 х 153 х 636 мм |
| Вага | 6500 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
Характеристики
- Матриця 1 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання AC 100В - 240 B/30Вт
- Клас захисту IP54
- Модель VCU-A014-ITIR
- Об’єктив
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 180x153х636 мм
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.