3 Мп IP відеокамера Hikvision VCU-7012-ITIR
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1950
Аксесуари
Особливості:
- 1/1.8" Progressive Scan CCD
- Автодиафрагма
- 2048x1536- 25кадрів/с
- H.264/MJPEG
- Підтримка білого світла або ІЧ-підсвічування
- Підтримка вимірювання швидкості радара
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця | 1/1.8" Progressive Scan CCD |
| Швидкість електронного затвора | 1с~1/100,000 сек |
| Цифрове шумозаглушення | 3D DNR |
| Режим" День/ніч " | ICR-фільтр |
| Стиснення | |
| Відео стиск | H.264/MJPEG |
| H.264 | Базовий/основний/високий |
| Формат зображення | JPEG |
| Відео бітрейт | 32 Кб/сек - 16 Мб/сек |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 2048 x 1536 |
| Частота кадрів | Основний потік:25кадрів/с(1920х1080, 1920х960, 1280x720); додатковий потік:25кадрів/с(352x288) |
| Налаштування зображення | Налаштування яскравості, контрастності, насиченості з використанням клієнтського ПЗ або Веб браузера |
| SVC | Підтримується |
| Інтелектуальний набір функцій | |
| Функція | Підтримка розпізнавання номерного знака, виявлення несвоєчасного водіння, виявленнячервоного світла, виявлення нелегальних смуг руху, виявлення порушень смуги руху і т. д. |
| Управління освітленням | Додаткове світло, синхронний з білим або інфрачервоним світлодіодом |
| Мережа | |
| Слот пам"яті | Підтримка Micro SD/SDHC/SDXC-карти (128G), локальне сховище, ANR |
| Протоколи | TCP/IP, HTTP, HTTPS, FTP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, IPv6, UDP |
| Сумісність | ONVIF, PSIA, ISAPI |
| Інтерфейси | |
| Інтерфейс зв"язку | RJ45 10/100/1000 M Ethernet порт, 1 RS-485, 1 RS-232 |
| Слот пам"яті | Micro SD/SDHC/SDXC-карти (128G) |
| Вхід тригера | 7 зовнішніх входу |
| Вихід тригера | 7 (ізоляція фотоелектричної зв"язку 2500VAC), 2 релейних виходу |
| Відео вихід | 1Vp-p композитний вихід (75 Ω/BNC) |
| Загальна | |
| Параметри навколишнього середовища | - 20 ° C - 60 ° C (-4° F - 140 ° F) Вологість 5% - 95% |
| Джерело живлення | AC 100В - 240В, Частота:48Гц - 52 Гц |
| Споживання енергії | Макс. 30 Вт |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Розміри | 180х 153х 636мм |
| Вага | 6500 г |
З цим товаром також купують
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.