IP відеореєстратор Hikvision iDS-6704NXI-I/4F
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1944
Аксесуари
Особливості:
- Підтримка криптографічного модуля HIKSSL, сертифікованого на відповідність стандарту FIPS140-2
- Аналіз і розпізнавання осіб на основі алгоритмуглибокого навчання
- Управління бібліотекою зображень осіб
- Пошук осіб в архіві
- Можна підключити до 4IP камер (8 Мп)
- конфигурируемого час постановки на охорону
- Підтримує множинне виявлення подій VCA (Video Content Analytics)
- Звукова сигналізація, повідомлення центру спостереження, відправка електронної пошти
- Доступ через кілька браузерів, таких як IE, Firefox, Chrome, Safari і т.д.
- 2 мережевих інтерфейсу Gigabit Ethernet
Характеристики:
| Відео/аудіо входи | |
| IP відео входи: | 4 канали |
| Вхідний потік | 256Мбіт/с |
| Вихідний потік | 200 Мбіт/с |
| Відео/аудіо виходи | |
| VGA вихід | 2 х VGA |
| HDMI вихід | 2 х HDMI |
| Аудіо вихід: | 1 канал RCA (Linear, 1KΩ) |
| Декодування | |
| Формат | H.265/H.264 |
| роздільна здатність | 8Мп/6 Мп/5Мп/4 Мп/3Мп/1080p/UXGA/720p/4CIF/VGA/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Жорсткі диски | |
| SATA | 1 |
| Зовнішні інтерфейси | |
| Двостороння аудіо | 1-канал RCA(2.0Vp-p, 1 kΩ) |
| Мережевийінтерфейс: | 2х -RJ45 10M/100M/1000M |
| Послідовний інтерфейс | RS-232; RS-485 |
| USB інтерфейс: | задня панель:1x - USB 3.0,12х -USB 2.0 |
| Тривога | 16вх/4вих |
| Виявлення та аналіз осіб | |
| Сигнал порівняння зображення | Спрацювання сигналізації:запис, звукове попередження, повідомлення центру спостереження, відправка електронної пошти |
| Захоплення особи | 4 IP камери (протоколHIKVISION/ONVIF/RTSP) |
| Бібліотека зображень осіб | 16 бібліотек, 100 000 зображень |
| Загальна | |
| живлення: | DC 12В |
| Максимальна потужність | 40 Вт |
| Споживання (без жорсткого диска) | ≤ 30 Вт |
| Робочі температури: | - 10 ° C ~ +55 ° C |
| Робоча вологість: | 10% ~ 90% |
| Розмір: | 315х 65х 240.8мм (W x D x H) |
| Вага: | ≤ 3кг |
Основні характеристики
- Роздільна здатність запису до 8МП
Характеристики
- Вхідний потік 256 Мб/с
- Інтерфейси 1 х USB 2.0, 1 х USB 3.0, RS-485, RS-232
- Відео стиск H.265/H.264
- Відеовиходи 4 канали
- Виробник Hikvision
- Вихідний потік (Архів/Живе відео) 200Мб/с
- Дозвіл до 8 Мп
- Кількість HDD 1 SATA HDD
- Кількість HDD 1 SATA HDD
- Модель iDS-6704NXI-I/4F
- Розмір 315 х 65 х 240.8 мм
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.