IP камера Hikvision iDS-2CD8626G0/P-IZS
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1444
Аксесуари
2МП варіофокальна IP камера Hikvision iDS-2CD8626G0/P-IZS (2.8-12 мм)
Особливості:
- 1/1.8 Progressive Scan CMOS
- 1080p - 50 кадрів/с
- Діяльність ІЧ підсвічування 100 метрів
- П"ять потоків
- Автодиафрагма, DC drive
- IP67, IK10 ( корпус камери)
- 140 дБ WDR
- 3D DNR/Defog/EIS/HLC/BLC
- ROI
- Цільова обрізка
- розпізнавання номерних знаків
- точність захоплення >, 99% і точність розпізнавання >, 98%
- швидкість транспортних засобів до 120 км/год
- Чорний і білий списки до 10000
- 6 аналізів поведінки, 2 виявлення винятків і виявлення осіб
< strong>Характеристики:
| Матриця | 1/1.8 Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна світлочутливість | 0.002 Люкс (F1.2, при вкл. АРУ), 0.031 Люкс (F1.5, при вкл. АРУ), 0 Люкс з ІК |
| Швидкість електронного затвора | 1с ~ 1/100,000 сек |
| Довга витримка | Підтримується |
| DNR | 3D DNR |
| Управління діафрагмою | DC |
| Розширений динамічний діапазон | 120 дБ |
| Режим День/ніч | Механічний ІЧ-фільтр |
| об’єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Апаратура | F1.5 - 2.8 |
| Кути огляду | як і горизонталі:81,8-31,2, по-вертикалі:43,5 - 17,6, по-діагоналі:97 - 36,3 |
| стиснення | |
| Відео стиск | Основний потік/третій потік:H.265/H.264 Додатковий потік/четвертий потік/п"ятий потік:H.265/H.264/MJPEG |
| Тип H.264 | Базовий профіль/Основний профіль/Високий профіль |
| H.264 + | Підтримує (головний потік) |
| Тип H.265 | Основний профіль |
| H.265 + | Підтримує (головний потік) |
| Відео бітрейт | 32 Кб/сек 16 Мб/сек |
| Аудіо стиснення | G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Аудіо бітрейт | 64Kбіт/с ( G.711ulaw/G.711alaw)/16Kбіт/с (G.722.1)/16Kбіт/с (G.726)/32-192Kбіт/с (MP2L2) |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота кадрів, головний потік | 50 к/с (1920х1080, 1280x960, 1280x720) |
| Додатковий потік | 25 к/с (704 х 576, 640 х 480) |
| Третій потік | 25 к/с (1920х1080, 1280x960, 1280x720, 704 х 576, 640 х 480) |
| Четвертий і п"ятий потоки | 25 к/с (704 х 576, 640 х 480) |
| Налаштування зображення | Налаштування яскравості, контрастності, насиченості, АРУ (автоматичне регулювання посилення) і баланс білого з використанням клієнтського ПЗ або Веб браузера |
| поліпшення зображення | BLC/3D DNR/HLC/Defog/EIS |
| Обрізка | Підтримується |
| SVC | Підтримується |
| Перемикання день/ніч | день/ніч/авто/розклад/по тривозі |
| Накладення картинки | 128 х 128, BMP 128bit |
| Мережа | |
| Мережеве зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, micro SD/SDXC/SDHC до 128Гб |
| Тривожні сигнали | Видимість:детектор руху, тривога, відключення мережі, конфлікт IP-адреси, винятків зберігання, незаконний вхід |
| Протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS , IPv6, UDP, Bonjour |
| Експлуатація | Скидання одним ключем, антиблікове, пятіпоточное, призначені для користувача потоки, биття, захист паролем, маска конфіденційності, водяний знак , фільтр IP адрес |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), SDK, ISAPI |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Користувачі/рівні | До 32 користувачів , Три рівня:адміністратор, оператор і користувач |
| Клієнт | iVMS-4200 Hik-Central |
| Веб браузер | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0 + |
| Інтерфейси | |
| Аудіо | 1-кан 3.5 мм аудіовхід (лінійний вхід)/1 кан 3.5 мм аудіовихід (лінійний вихід), моно звук |
| Інтерфейс зв"язку | RJ45 10/100/1000 M Ethernet порт, 1 RS -485 |
| слот пам"яті | Вбудований слот micro SD/SDXC/SDHC до 128Гб |
| Тривога | 2 входи, 2 виходи (до DC24В 1A або AC110В 500mA) |
| Відео вихід | 1Vp-p композитний вихід (75/BNC) |
| Кнопка reset | є |
| Аудіо | |
| Фільтрація шумів | Підтримується |
| Частота звуку | 8 кГц/16кГц/32кГц/44.1кГц/48кГц |
| Smart Відео аналітика | |
| Аналіз поведінки | виявлення перетину лінії, виявлення вторгнень, область входу, область виходу, видалення об’єкта |
| виявлення виключень | виявлення зміни сцени, виявлення аудіо винятків |
| виявлення осіб | Підтримується |
| Розпізнавання | Розпізнавання номерних знаків |
| ROI | 4 фіксовані області для кожного потоку і динамічне відстеження |
| Дорожній рух і виявлення транспортних засобів | |
| точність | точність захоплення >, 99% і точність розпізнавання >, 98% |
| Швидкість транспортних засобів | До 120 км/ч |
| Кількість дорожніх смуг | 2 смуги |
| Напрямок | Захоплення і розпізнавання в обох напрямках |
| Білий і чорний списки | до 10000 |
| Підтримувані типи ліцензій | Приватні, вантажні, таксі, громадські, навчальні, поліцейські, комерційні, експортні, мотобайк, громадський трансфер, CD, CC, армія, комерційне використання, тестування, уряд, протокол, приватний транспорт |
| Загальна | |
| Версія прошивки | V5.4.7 |
| Параметри навколишнього середовища | -30 C 60 C (-22 F 140 F) Вологість 95% або нижче |
| Джерело живлення | DC 36В, трижильний клемний блок |
| потужність і струм | DC 36В, 1 А, макс. 35 Вт |
| Рівень захисту | IP67, IK10 |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Діяльність ІЧ підсвічування | до 100 метрів, 850 нм |
| Розміри | 560 х 339 х 160 мм |
| Вага | 6 кг |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 100 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 100 метрів
Характеристики
- Матриця 1/1.8 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 36В, 1 А, макс. 35 Вт
- Клас захисту IP67, IK10
- Модель iDS-2CD8626G0/P-IZS
- Об’єктив
- Особливості Запис звуку, Антивандальна, Відеоаналітика, Розпізнавання облич, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 560 х 339 х 160 мм
- Чутливість 0.002 Люкс/F1.2, 0.031 Люкс/F1.5, 0 Люкс з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.